Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1304 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Izvještaj utakmice

223 541 237




41
Liga Prvaka - Runda najboljih 16
Ponedjeljak, Decembar 21, 2020
Arena sportova
Gledalaca: 20 000
Poluvrijeme: 21:9


16
ŠUTEVI   NAPAD   ODBRANA   KAZNE
  Tim S SW S6m S9m S7m FB A TO ST BS YC 2min RC
Bosna i Hercegovina RK Leotar 49 6 27/32 10/19 4/4 14/16 20 6 8 7 3 2 0
Švicarska Cobras 36 7 12/21 3/20 1/2 3/4 2 16 2 3 3 3 0

PREGLED

Prvo poluvrijeme
Hrvatska Željko Pokrovac (A) 1  (00:13)  0
Češka Matěj Kostohryz (A) 2  (01:51)  0
2  (02:30)  1Češka Miroslav Šárovec
2  (03:15)  2Švicarska Bastian Dräyer
Srbija Željko Purišić (A) 3  (03:45)  2
Slovačka Samuel Fecura (A) 4  (05:12)  2
Slovačka Samuel Fecura (A) 5  (06:24)  2
Češka Matěj Kostohryz (A) 6  (07:21)  2
Rumunija Anton Alex Gheorghiu (A) 7  (09:13)  2
Slovačka Samuel Fecura 8  (09:49)  2
Rumunija Anton Alex Gheorghiu (A) 9  (10:42)  2
Slovačka Samuel Fecura 10  (11:16)  2
10  (11:42)  3Češka Miroslav Šárovec
10  (12:28)  4Češka Cyril Seifert
Rumunija Anton Alex Gheorghiu (A) 11  (12:44)  4
Češka Matěj Kostohryz 12  (13:04)  4
12  (13:31)  5Švicarska Noah Doudiet (A)
Rumunija Anton Alex Gheorghiu 13  (14:09)  5
13  (15:26)  6Češka Miroslav Šárovec
Hrvatska Željko Pokrovac 14  (16:33)  6
Srbija Luka Belić 15  (17:09)  6
15  (17:35)  7Švicarska Simon Daulte
15  (17:59)  8Češka Cyril Seifert (A)
Češka Matěj Kostohryz (A) 16  (18:52)  8
Slovenija Aleksander Žakelj (A) 17  (20:55)  8
Poljska Witold Brudzisz (A) 18  (22:50)  8
Češka Matěj Kostohryz 19  (23:17)  8
Slovačka Samuel Fecura 20  (24:14)  8
20  (25:21)  9Švicarska Bastian Dräyer
Češka Matěj Kostohryz (A) 21  (28:20)  9
Drugo poluvrijeme
Slovenija Aleksander Žakelj (A) 22  (31:21)  9
22  (31:54)  10Švicarska Elias Geser
Rumunija Anton Alex Gheorghiu 23  (32:28)  10
Češka Matěj Kostohryz (A) 24  (33:11)  10
Slovačka Samuel Fecura (A) 25  (33:44)  10
25  (34:48)  11Švicarska Simon Daulte
Rumunija Anton Alex Gheorghiu (A) 26  (37:04)  11
Hrvatska Željko Pokrovac (A) 27  (37:53)  11
Hrvatska Željko Pokrovac (A) 28  (38:37)  11
Rumunija Anton Alex Gheorghiu 29  (39:25)  11
29  (40:10)  12Švicarska Luca Marielloni
Rumunija Anton Alex Gheorghiu 30  (41:03)  12
Češka Matěj Kostohryz 31  (41:40)  12
Slovačka Samuel Fecura 32  (43:26)  12
Slovačka Samuel Fecura 33  (45:07)  12
Hrvatska Željko Pokrovac (A) 34  (46:28)  12
34  (46:57)  13Švicarska Bastian Dräyer
Slovačka Samuel Fecura (A) 35  (49:34)  13
Srbija Luka Belić (A) 36  (51:08)  13
Latvija Kestutis Bandīts (A) 37  (54:03)  13
37  (54:31)  14Švicarska Bastian Dräyer
Slovačka Samuel Fecura 38  (54:50)  14
38  (55:15)  15Švicarska Simon Daulte
Rumunija Anton Alex Gheorghiu 39  (55:31)  15
Srbija Luka Belić (A) 40  (56:28)  15
Poljska Jarosław Kanclerz 41  (59:23)  15
41  (59:43)  16Švicarska Simon Daulte (A)

STATISTIKA

Igrači - RK Leotar
No. Igrač G/S S% S6m S9m S7m FB A TO ST BS YC 2min RC TP
0 Hrvatska Željko Pokrovac 5/6 83 5/6 0/0 0/0 1/1 1 1 0 3 1 0 0 60:00
0 Poljska Jarosław Kanclerz 1/2 50 1/2 0/0 0/0 1/2 3 0 2 0 0 0 0 34:57
0 Poljska Witold Brudzisz 1/1 100 1/1 0/0 0/0 1/1 1 0 1 2 0 0 0 34:57
0 Češka Matěj Kostohryz 8/9 89 8/9 0/0 0/0 8/9 0 0 0 0 0 0 0 34:57
0 Slovenija Aleksander Žakelj 2/2 100 2/2 0/0 0/0 2/2 0 0 3 1 1 0 0 34:14
0 Latvija Kestutis Bandīts 1/1 100 1/1 0/0 0/0 1/1 1 0 2 1 0 1 0 33:22
0 Rusija Pavel Sementsov 0/1 0 0/1 0/0 0/0 0/0 1 0 0 0 1 0 0 25:03
0 Srbija Luka Belić 3/5 60 2/2 1/3 0/0 0/0 5 1 0 0 0 0 0 25:03
0 Rumunija Anton Alex Gheorghiu 9/11 82 4/4 5/7 0/0 0/0 2 1 0 0 0 0 0 25:03
0 Slovačka Samuel Fecura 10/15 67 2/2 4/9 4/4 0/0 5 3 0 0 0 0 0 24:38
0 Srbija Željko Purišić 1/2 50 1/2 0/0 0/0 0/0 1 0 0 0 0 1 0 23:46

Golmani - RK Leotar
No. Igrač SV/SA Sv% 6m 6m% 9m 9m% 7m 7m% FB SvFB% TP
0 Bjelorusija Cichan Kalasievič 20/33 61 7/16 44 12/15 80 1/2 50 1/3 33 55:32
0 Bosna i Hercegovina Seval Bilandžija 0/3 0 0/3 0 0/0 0 0/0 0 0/1 0 04:28

Igrači - Cobras
No. Igrač G/S S% S6m S9m S7m FB A TO ST BS YC 2min RC TP
0 Češka Miroslav Šárovec 3/3 100 3/3 0/0 0/0 0/0 0 4 0 0 0 0 0 34:57
0 Švicarska Bastian Dräyer 4/12 33 2/4 2/8 0/0 0/0 0 2 0 0 1 0 0 34:57
0 Švicarska Simon Daulte 4/12 33 2/4 1/6 1/2 0/0 1 0 0 0 0 0 0 34:57
0 Švicarska Flurin Fuoter 0/1 0 0/1 0/0 0/0 0/0 1 3 0 0 1 0 0 34:57
0 Švicarska Noah Doudiet 1/3 33 1/3 0/0 0/0 0/0 0 2 0 0 0 0 0 33:47
0 Švicarska Elias Geser 1/8 13 1/2 0/6 0/0 0/0 0 5 0 0 0 1 0 33:21
0 Švicarska Luca Marielloni 1/1 100 1/1 0/0 0/0 1/1 0 0 0 1 0 0 0 25:03
0 Švicarska Josef Gindrat 0/0 0 0/0 0/0 0/0 0/0 0 0 2 0 0 0 0 25:03
0 Češka Cyril Seifert 2/3 67 2/3 0/0 0/0 2/3 0 0 0 0 0 0 0 25:03
0 Češka Přemek Dunka 0/0 0 0/0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 25:03
0 Švicarska Lars Adank 0/0 0 0/0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 1 1 0 24:13
0 Švicarska Gazmend Béguin 0/0 0 0/0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 2 0 1 0 22:39

Golmani - Cobras
No. Igrač SV/SA Sv% 6m 6m% 9m 9m% 7m 7m% FB SvFB% TP
0 Švicarska Jean Indemini 7/37 19 2/21 10 5/14 36 0/2 0 0/11 0 46:27
0 Švicarska Florian Bard 1/12 8 0/8 0 1/2 50 0/2 0 0/3 0 13:33


POSTAVA

Dresovi tima
Pokrovac
Sementsov
Purišić
Fecura
Gheorghiu
Belić
Pokrovac
Kostohryz
Žakelj
Bandīts
Brudzisz
Kanclerz
Kalasievič
Doudiet
Šárovec
Fuoter
Geser
Dräyer
Daulte
Adank
Seifert
Dunka
Béguin
Gindrat
Marielloni
Indemini
Dresovi tima

TAKTIKE U UTAKMICI

Prvo poluvrijeme Drugo poluvrijeme Taktika Prvo poluvrijeme Drugo poluvrijeme
Visoka Visoka Važnost utakmice Jako visoka Jako visoka
5-1 5-1 Defanzivna igra 6-0 5-1
Kontranapadi Kontranapadi Napadačka igra Uravnotežen Uravnotežen
Uravnotežen Uravnotežen Sklonost pucanju Vanjski Vanjski
- - Time-out 06:24 33:11

ZVIJEZDE

1
Bjelorusija Cichan Kalasievič
RK Leotar
(61%)
2
Slovačka Samuel Fecura
RK Leotar
(10 G, 5 A)
3
Hrvatska Željko Pokrovac
RK Leotar
(5 G, 1 A)

SNAGA TIMA

Golmani  
Golmani
536

Napad  
Polazeća formacija (glavna formacija)
402
Šutiranje
281

Odbrana  
Polazeća formacija (glavna formacija)
362
Golmani  
Golmani
273

Napad  
Polazeća formacija (glavna formacija)
172
Šutiranje
130

Odbrana  
Polazeća formacija (glavna formacija)
137