Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1304 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Izvještaj utakmice

223 541 237




33
Četvrtfinale Lige Prvaka
Ponedjeljak, Decembar 28, 2020
Arena sportova
Gledalaca: 20 000
Poluvrijeme: 16:14


25
ŠUTEVI   NAPAD   ODBRANA   KAZNE
  Tim S SW S6m S9m S7m FB A TO ST BS YC 2min RC
Bosna i Hercegovina RK Leotar 49 10 19/30 10/24 4/5 7/13 11 9 6 3 3 3 1
Danska Ifö Pythons 45 8 18/26 5/24 2/3 9/9 6 15 5 4 3 5 0

PREGLED

Prvo poluvrijeme
Poljska Witold Brudzisz 1  (01:20)  0
1  (01:40)  1Rusija Grigoriy Buyanov (A)
Slovačka Samuel Fecura (A) 2  (02:12)  1
2  (03:20)  2Mađarska Ákos Veszeli
2  (05:32)  3Ukrajina Bohdan Mylenko (A)
Slovačka Samuel Fecura (A) 3  (05:54)  3
Slovačka Samuel Fecura 4  (07:36)  3
4  (08:06)  4Argentina Samuel Sorin (A)
Hrvatska Željko Pokrovac (A) 5  (09:19)  4
5  (10:03)  5Argentina Samuel Sorin
Slovačka Samuel Fecura 6  (10:19)  5
6  (11:23)  6Rusija Grigoriy Buyanov
6  (12:24)  7Rusija Grigoriy Buyanov
Slovačka Samuel Fecura 7  (12:44)  7
Slovenija Aleksander Žakelj (A) 8  (13:19)  7
Srbija Željko Purišić 9  (15:12)  7
9  (16:00)  8Danska Eivind Thurah (A)
Rumunija Anton Alex Gheorghiu 10  (16:20)  8
10  (17:20)  9Rusija Grigoriy Buyanov
Češka Matěj Kostohryz 11  (18:16)  9
11  (20:23)  10Ukrajina Bohdan Mylenko (A)
Srbija Luka Belić (A) 12  (20:50)  10
Slovačka Samuel Fecura 13  (22:46)  10
Hrvatska Željko Pokrovac 14  (23:15)  10
14  (24:31)  11Rusija Grigoriy Buyanov
14  (27:12)  12Danska Halfdan Schønborg (A)
Rumunija Anton Alex Gheorghiu 15  (27:29)  12
Slovačka Samuel Fecura 16  (28:48)  12
16  (29:15)  13Argentina Samuel Sorin (A)
16  (29:43)  14Danska Halfdan Schønborg
Drugo poluvrijeme
Slovačka Samuel Fecura 17  (30:51)  14
Hrvatska Željko Pokrovac (A) 18  (31:43)  14
Slovačka Samuel Fecura 19  (33:37)  14
19  (35:27)  15Danska Eivind Thurah
Slovačka Samuel Fecura (A) 20  (36:02)  15
Poljska Jarosław Kanclerz (A) 21  (36:33)  15
21  (38:00)  16Mađarska Béla Munkácsi
21  (39:17)  17Mađarska Béla Munkácsi
21  (40:52)  18Mađarska Béla Munkácsi
Slovačka Samuel Fecura 22  (41:17)  18
Rusija Pavel Sementsov 23  (41:55)  18
Rusija Pavel Sementsov 24  (42:36)  18
24  (44:15)  19Mađarska Ferenc Festetics
24  (44:39)  20Danska Halfdan Schønborg
Rusija Pavel Sementsov 25  (45:13)  20
Češka Matěj Kostohryz (A) 26  (45:43)  20
Rusija Pavel Sementsov 27  (46:07)  20
27  (46:45)  21Turska Canberk Beldemir (A)
Srbija Luka Belić (A) 28  (47:55)  21
Slovačka Samuel Fecura (A) 29  (48:38)  21
29  (51:05)  22Mađarska Béla Munkácsi
Slovačka Samuel Fecura 30  (53:26)  22
Srbija Luka Belić 31  (53:54)  22
Slovenija Aleksander Žakelj 32  (54:33)  22
32  (55:32)  23Ukrajina Bohdan Mylenko (A)
32  (56:23)  24Mađarska Béla Munkácsi (A)
Rumunija Anton Alex Gheorghiu (A) 33  (56:53)  24
33  (58:30)  25Danska Halfdan Schønborg

STATISTIKA

Igrači - RK Leotar
No. Igrač G/S S% S6m S9m S7m FB A TO ST BS YC 2min RC TP
0 Češka Matěj Kostohryz 2/5 40 2/5 0/0 0/0 1/4 0 2 0 1 1 0 0 40:16
0 Rusija Pavel Sementsov 4/5 80 4/5 0/0 0/0 2/3 0 1 0 0 0 0 0 39:39
0 Hrvatska Željko Pokrovac 3/6 50 3/6 0/0 0/0 1/1 0 2 0 0 0 3 1 34:05
0 Poljska Jarosław Kanclerz 1/1 100 1/1 0/0 0/0 1/1 0 0 2 0 1 0 0 30:05
0 Slovenija Aleksander Žakelj 2/3 67 2/3 0/0 0/0 1/2 0 0 0 0 1 0 0 30:05
0 Latvija Kestutis Bandīts 0/0 0 0/0 0/0 0/0 0/0 1 0 2 1 0 0 0 30:05
0 Poljska Witold Brudzisz 1/2 50 1/2 0/0 0/0 1/2 0 0 2 1 0 0 0 30:05
0 Srbija Luka Belić 3/6 50 1/1 2/5 0/0 0/0 5 1 0 0 0 0 0 29:55
0 Rumunija Anton Alex Gheorghiu 3/10 30 1/1 2/9 0/0 0/0 3 2 0 0 0 0 0 29:55
0 Slovačka Samuel Fecura 13/20 65 3/5 6/10 4/5 0/0 1 0 0 0 0 0 0 29:55
0 Srbija Željko Purišić 1/1 100 1/1 0/0 0/0 0/0 1 1 0 0 0 0 0 29:55

Golmani - RK Leotar
No. Igrač SV/SA Sv% 6m 6m% 9m 9m% 7m 7m% FB SvFB% TP
0 Bosna i Hercegovina Seval Bilandžija 16/34 47 7/21 33 8/11 73 1/2 50 0/8 0 47:36
0 Bjelorusija Cichan Kalasievič 4/11 36 1/5 20 3/5 60 0/1 0 0/1 0 12:24

Igrači - Ifö Pythons
No. Igrač G/S S% S6m S9m S7m FB A TO ST BS YC 2min RC TP
0 Mađarska Béla Munkácsi 5/16 31 2/3 3/13 0/0 0/0 1 6 0 0 0 0 0 30:05
12 Mađarska Ákos Veszeli 1/2 50 1/2 0/0 0/0 0/0 2 4 0 0 0 0 0 30:05
0 Mađarska Ferenc Festetics 1/6 17 1/6 0/0 0/0 0/0 1 1 0 0 1 0 0 30:05
0 Češka Václav Doubek 0/0 0 0/0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 29:55
2 Ukrajina Bohdan Mylenko 3/3 100 3/3 0/0 0/0 3/3 0 0 2 0 1 0 0 29:55
3 Danska Halfdan Schønborg 4/4 100 4/4 0/0 0/0 4/4 0 0 2 0 0 0 0 29:55
8 Ujedinjeno Kraljevstvo Leigh Ragina 0/0 0 0/0 0/0 0/0 0/0 1 0 0 1 0 1 0 29:13
6 Rusija Grigoriy Buyanov 5/11 45 2/3 1/5 2/3 0/0 0 3 0 0 0 0 0 28:47
4 Turska Canberk Beldemir 1/1 100 1/1 0/0 0/0 0/0 0 1 0 0 0 1 0 28:27
0 Mađarska Gyula Orsós 0/0 0 0/0 0/0 0/0 0/0 0 0 1 0 1 1 0 28:10
5 Argentina Samuel Sorin 3/8 38 2/2 1/6 0/0 0/0 1 0 0 0 0 1 0 27:50
7 Danska Eivind Thurah 2/2 100 2/2 0/0 0/0 2/2 0 0 0 3 0 1 0 27:33

Golmani - Ifö Pythons
No. Igrač SV/SA Sv% 6m 6m% 9m 9m% 7m 7m% FB SvFB% TP
11 Grčka Spyridon Tyrovolas 9/30 30 5/19 26 4/9 44 0/2 0 2/8 25 35:26
0 Finska Eemeli Luojus 7/19 37 3/8 38 4/9 44 0/2 0 3/4 75 24:34


POSTAVA

Dresovi tima
Pokrovac
Sementsov
Purišić
Fecura
Gheorghiu
Belić
Pokrovac
Kostohryz
Žakelj
Bandīts
Brudzisz
Kanclerz
Kalasievič
Beldemir
Festetics
Veszeli
Buyanov
Munkácsi
Sorin
Thurah
Schønborg
Mylenko
Ragina
Doubek
Orsós
Tyrovolas
Dresovi tima

TAKTIKE U UTAKMICI

Prvo poluvrijeme Drugo poluvrijeme Taktika Prvo poluvrijeme Drugo poluvrijeme
Jako visoka Jako visoka Važnost utakmice Jako visoka Jako visoka
5-1 5-1 Defanzivna igra 4-2 5-1
Kontranapadi Kontranapadi Napadačka igra Kontranapadi Kontranapadi
Uravnotežen Uravnotežen Sklonost pucanju Vanjski Uravnotežen
- 40:52 Time-out 15:12 31:43

ZVIJEZDE

1
Slovačka Samuel Fecura
RK Leotar
(13 G, 1 A)
2
Bosna i Hercegovina Seval Bilandžija
RK Leotar
(47%)
3
Finska Eemeli Luojus
Ifö Pythons
(37%)

SNAGA TIMA

Golmani  
Golmani
478

Napad  
Polazeća formacija (glavna formacija)
392
Šutiranje
281

Odbrana  
Polazeća formacija (glavna formacija)
348
Golmani  
Golmani
459

Napad  
Polazeća formacija (glavna formacija)
330
Šutiranje
276

Odbrana  
Polazeća formacija (glavna formacija)
311