Online: 151
Vrijeme:
Public account
IV.3
Sezona: 36 (40/112)
Komunikacija
Komunikacija
Poruke
Obavijesti
Forumi
Flash Chat
Public account
Public account
Profil
Postavke
Odjava
PRO Zona
1330
kredita
Kupi kredite
Tim
Vijesti
Informacije tima
Kalendar
Izazovi
Finansije
Postavke
Igrači
Igrači
Pregled
Ugovori
Povrede
Skauti
Statistika
Trening
Sezonski bonus
Draft
Dvorana
Dvorana
Objekti
Osoblje
Skautiranje
Edukacijski centar
Sportska akademija
Tržište
Igrači
Osoblje
Vaše prodaje i ponude
Vaši transferi
Reklamni sistem
Utakmica
Sljedeća utakmica
Postava
Taktika
Planiranje
Trenutni izazovi
Liga
Novosti iz lige
Rezultati
Tabela
Doigravanje
Statistika
All Stars
Novčana nagrada
Info
Izjava za štampu
Forumi
Turniri
Nacionalni Kup
Liga prvaka
Kup pobjednika kupova
Države
Kreditni turniri
Međunarodni
Profil države
Svjetsko Prvenstvo
Rezultati
Poredak država
Izbori
Informacije
Vodič
FAQ
Pravila
PPM Tim
Pomagači
Top
Društvo
Rukometne novosti
Omiljeni timovi
Flash Chat
PPM TV
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.
Prijavi se
Registracija
TATRA CUP
IceAce
32 Timovi
288 krediti
903 089 938
Logo turnira
Dobij besplatno kredite!
Pozovite nove menadžere u igru i osvojite do 12 kredita za jednu preporuku!
Profil
Registrovani timovi
Poredak
Utakmice
Doigravanje
Statistika
Konačan poredak
Rank
Tim
1
Sports Interactive Kyiv†
2
Dream Team S-Pb†
3
LFC Prešov Red Angels
4
SG Narva Berlin†
5
P.E.K.K.A.
5
VHC Steel Weasels
5
Macondo Handball
5
MHK POndelok Prešov
9
HBC Chomutovští Piráti
9
RK Priština
9
Xmas Star
9
HBC Panteři Pardubice
9
Fehérvár KC 42353 †
9
HBC Navarov†
9
KH kopřivnické kopřivy
9
MF Handball
17
mak HB†
17
Rellestäjät†
17
CZECH PATRIOTS PRAHA†
17
Wyczyszczacze Pilchowo
17
FC Zubr Přerov
17
Ľadové medvede Podhorany†
17
New Castles Divided†
17
Słoneczne Pioruny†
17
HBC HELL†
17
ruza orava†
17
Taraka†
17
HK Hellish Devils†
17
Liverpool Handball†
17
SG BHC 2013†
17
SAJ123
17
HB Ballmachine†
Kolo
Utakmica
Domaći tim
Gostujući tim
Rezultat
Posljednjih 16
1
KH kopřivnické kopřivy
MHK POndelok Prešov
23:39
Posljednjih 16
2
MHK POndelok Prešov
KH kopřivnické kopřivy
33:20
Posljednjih 16
1
HBC Panteři Pardubice
Macondo Handball
22:36
Posljednjih 16
2
Macondo Handball
HBC Panteři Pardubice
34:27
Posljednjih 16
1
MF Handball
Sports Interactive Kyiv†
10:43
Posljednjih 16
2
Sports Interactive Kyiv†
MF Handball
47:9
Posljednjih 16
1
HBC Navarov†
VHC Steel Weasels
17:50
Posljednjih 16
2
VHC Steel Weasels
HBC Navarov†
43:17
Posljednjih 16
1
HBC Chomutovští Piráti
Dream Team S-Pb†
11:44
Posljednjih 16
2
Dream Team S-Pb†
HBC Chomutovští Piráti
47:17
Posljednjih 16
1
RK Priština
P.E.K.K.A.
28:30
Posljednjih 16
2
P.E.K.K.A.
RK Priština
34:26
Posljednjih 16
1
Fehérvár KC 42353 †
SG Narva Berlin†
7:41
Posljednjih 16
2
SG Narva Berlin†
Fehérvár KC 42353 †
45:16
Posljednjih 16
1
Xmas Star
LFC Prešov Red Angels
14:36
Posljednjih 16
2
LFC Prešov Red Angels
Xmas Star
39:13
Četvrtfinale
1
VHC Steel Weasels
Dream Team S-Pb†
16:35
Četvrtfinale
2
Dream Team S-Pb†
VHC Steel Weasels
44:22
Četvrtfinale
1
Macondo Handball
SG Narva Berlin†
26:34
Četvrtfinale
2
SG Narva Berlin†
Macondo Handball
44:20
Četvrtfinale
1
MHK POndelok Prešov
LFC Prešov Red Angels
20:39
Četvrtfinale
2
LFC Prešov Red Angels
MHK POndelok Prešov
38:10
Četvrtfinale
1
P.E.K.K.A.
Sports Interactive Kyiv†
12:46
Četvrtfinale
2
Sports Interactive Kyiv†
P.E.K.K.A.
50:17
Polufinale
1
LFC Prešov Red Angels
Dream Team S-Pb†
24:28
Polufinale
2
Dream Team S-Pb†
LFC Prešov Red Angels
33:23
Polufinale
1
SG Narva Berlin†
Sports Interactive Kyiv†
23:38
Polufinale
2
Sports Interactive Kyiv†
SG Narva Berlin†
41:17
Za treće mjesto
1
SG Narva Berlin†
LFC Prešov Red Angels
23:25
Za treće mjesto
2
LFC Prešov Red Angels
SG Narva Berlin†
31:29
Finale
1
Dream Team S-Pb†
Sports Interactive Kyiv†
25:40
Finale
2
Sports Interactive Kyiv†
Dream Team S-Pb†
39:26