Περίοδος | Ημερομηνία | Γεγονός | 5 (11/112) | 2014-08-28 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - Uvico11 | 5 (35/112) | 2014-09-21 | Ομάδα αποσύρθηκε - Uvico11 | 5 (36/112) | 2014-09-22 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - ariadna | 5 (60/112) | 2014-10-16 | Ομάδα αποσύρθηκε - ariadna | 5 (61/112) | 2014-10-17 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - sakawaka | 5 (96/112) | 2014-11-21 | Ομάδα αποσύρθηκε - sakawaka | 5 (108/112) | 2014-12-03 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - ramirodorado | 6 (57/112) | 2015-02-02 | Ομάδα αποσύρθηκε - ramirodorado | 6 (76/112) | 2015-02-21 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - Talleres123 | 6 (99/112) | 2015-03-16 | Ομάδα αποσύρθηκε - Talleres123 | 7 (46/112) | 2015-05-14 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - FRANSAR | 8 (10/112) | 2015-07-29 | Ομάδα αποσύρθηκε - FRANSAR | 8 (13/112) | 2015-08-01 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - Guido Sosa Sosa | 8 (36/112) | 2015-08-24 | Ομάδα αποσύρθηκε - Guido Sosa Sosa | 8 (42/112) | 2015-08-30 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - Emmanuel77ortiz | 8 (66/112) | 2015-09-23 | Ομάδα αποσύρθηκε - Emmanuel77ortiz | 8 (82/112) | 2015-10-09 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - Adrian2345 | 9 (70/112) | 2016-01-17 | Ομάδα αποσύρθηκε - Adrian2345 | 9 (71/112) | 2016-01-18 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - FRANSAR | 9 (94/112) | 2016-02-10 | Ομάδα αποσύρθηκε - FRANSAR | 9 (98/112) | 2016-02-14 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - goliat del condor | 12 (59/112) | 2016-12-07 | Ομάδα αποσύρθηκε - goliat del condor |
Περίοδος | Όνομα ομάδας | Αποτελέσματα |
12 | goliat† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Υποβιβασμός στην κατηγορία III.1. |
||
Θέση 14 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.1. |
||
Θέση 14 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.1. |
||
11 | goliat |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Μεταφέρθηκε στο πρωτάθλημα II.1 από την ένωση χάντμπολ. |
||
Έχασε στα μπαράζ ανόδου στην κατηγορία II.3. |
||
Θέση 2 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος III.3. |
||
Θέση 2 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος III.3. |
||
10 | goliat |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 4 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος III.3. |
||
Θέση 3 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος III.3. |
||
9 | RACING DE CABA |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 6 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος III.3. |
||
Θέση 5 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος III.3. |
||
8 | Club Atlético Ultra |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 7 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος III.3. |
||
Θέση 8 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος III.3. |
||
7 | CABA ROJO VIVO |
Μεταφέρθηκε στο πρωτάθλημα III.3 από την ένωση χάντμπολ. |
Θέση 3 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος IV.1. |
||
Θέση 1 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος IV.1. |
||
6 | Calera Central |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Υποβιβασμός στην κατηγορία IV.1. |
||
Θέση 14 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος III.1. |
||
Θέση 14 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος III.1. |
||
5 | Los de Sakawaka |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Μεταφέρθηκε στο πρωτάθλημα III.1 από την ένωση χάντμπολ. |
||
Θέση 14 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος IV.5. |
||
Θέση 12 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος IV.5. |