Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1292 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Рунда за испаѓање: II.2 (Република Чешка) - Сезона 25

276 925 397
 
Службена PPM страница на Фејсбук
Стиснете Лајк на нашата Фејсбук страница и добијте ги најновите новости пред сите останати.
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Сезона: Држава: Лига:


Поз Тим MP W D L Pts GF:GA GD
9 Република Чешка HBC Slovač  10  8  0  2  26  327:221 +106
10 Република Чешка HBC Motyčín Kladno  10  8  0  2  24  362:233 +129
11 Република Чешка Amber Galaxy  10  6  0  4  16  326:242 +84
12 Република Чешка HBC Spořilov Devils  10  6  0  4  14  353:229 +124
13 Република Чешка zenga team  10  2  0  8  10  253:302 -49
14 Република Чешка HK Milionaros Ostrava  10  0  0  10  0  107:501 -394