Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1191 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Лигашки позиции: I.1 (Украина) - Сезона 23

420 878 562
 
Службена PPM страница на Фејсбук
Стиснете Лајк на нашата Фејсбук страница и добијте ги најновите новости пред сите останати.
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Следен натпревар
MHK Zvolen
Лигашки натпревар
31.03.2020 19:00:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Сезона: Држава: Лига:


Поз Тим MP W D L Pts GF:GA GD
1 Украина Patriotku  20  19  0  1  38  662:373 +289
2 Украина Sports Interactive Kyiv  20  18  0  2  36  722:379 +343
3  20  16  0  4  32  701:408 +293
4 Украина Bucovina  20  14  1  5  29  622:407 +215
5 Украина Orzhiv  20  13  1  6  27  668:429 +239
6 Украина Karpaty  20  13  0  7  26  655:454 +201
7 Украина Evil Hamster  20  11  1  8  23  542:522 +20
8 Украина Dart Frogs  20  10  1  9  21  515:456 +59
9 Украина Midnight Star  20  8  0  12  16  536:508 +28
10 Украина Levisticum  20  7  0  13  14  502:523 -21
11 Украина HK Bodrum  20  4  0  16  8  451:558 -107
12 Украина HK Halicia  20  4  0  16  8  441:667 -226
13 Украина FC BERISLAV  20  1  0  19  2  229:869 -640
14 Украина Dnipro Energy  20  0  0  20  0  243:936 -693