Získaj kredity zadarmo!
Poznámkový blok
Táto funkcia je súčasťou balíka PRO!
Nasledujúci zápas
Prievidza
Ligový zápas
29.03.2024 19:00:00
29.03.2024 19:00:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Skupina 1
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
19.02.2024 | Mr.Moroz | Spettaculario H.C. | 35:27 |
19.02.2024 | Cucuta HC | Mamont | 28:18 |
26.02.2024 | Spettaculario H.C. | Cucuta HC | 27:18 |
26.02.2024 | RD Dunaj | Mr.Moroz | 26:31 |
04.03.2024 | Cucuta HC | RD Dunaj | 17:27 |
04.03.2024 | Mamont | Spettaculario H.C. | 23:29 |
11.03.2024 | RD Dunaj | Mamont | 39:16 |
11.03.2024 | Mr.Moroz | Cucuta HC | 33:20 |
18.03.2024 | Mamont | Mr.Moroz | 18:25 |
18.03.2024 | Spettaculario H.C. | RD Dunaj | 25:39 |
25.03.2024 | Spettaculario H.C. | Mr.Moroz | 18:31 |
25.03.2024 | Mamont | Cucuta HC | 22:22 |
01.04.2024 | Cucuta HC | Spettaculario H.C. | Pridať do programu |
01.04.2024 | Mr.Moroz | RD Dunaj | Pridať do programu |
08.04.2024 | RD Dunaj | Cucuta HC | Pridať do programu |
08.04.2024 | Spettaculario H.C. | Mamont | Pridať do programu |
15.04.2024 | Mamont | RD Dunaj | Pridať do programu |
15.04.2024 | Cucuta HC | Mr.Moroz | Pridať do programu |
22.04.2024 | Mr.Moroz | Mamont | Pridať do programu |
22.04.2024 | RD Dunaj | Spettaculario H.C. | Pridať do programu |
Skupina 2
Skupina 3
Skupina 4
Skupina 5
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
19.02.2024 | RK Marcos | Cerik | 19:40 |
19.02.2024 | Manus KP | Bolqrite | 27:26 |
26.02.2024 | Cerik | Manus KP | 23:28 |
26.02.2024 | Moroms Ladies | RK Marcos | 25:22 |
04.03.2024 | Manus KP | Moroms Ladies | 29:30 |
04.03.2024 | Bolqrite | Cerik | 28:25 |
11.03.2024 | Moroms Ladies | Bolqrite | 30:19 |
11.03.2024 | RK Marcos | Manus KP | 33:22 |
18.03.2024 | Bolqrite | RK Marcos | 27:31 |
18.03.2024 | Cerik | Moroms Ladies | 32:21 |
25.03.2024 | Cerik | RK Marcos | 31:27 |
25.03.2024 | Bolqrite | Manus KP | 32:30 |
01.04.2024 | Manus KP | Cerik | Pridať do programu |
01.04.2024 | RK Marcos | Moroms Ladies | Pridať do programu |
08.04.2024 | Moroms Ladies | Manus KP | Pridať do programu |
08.04.2024 | Cerik | Bolqrite | Pridať do programu |
15.04.2024 | Bolqrite | Moroms Ladies | Pridať do programu |
15.04.2024 | Manus KP | RK Marcos | Pridať do programu |
22.04.2024 | RK Marcos | Bolqrite | Pridať do programu |
22.04.2024 | Moroms Ladies | Cerik | Pridať do programu |
Skupina 6
Skupina 7
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
19.02.2024 | Los Antiguos | Morqcite | 24:23 |
19.02.2024 | CDTNovas | HC Parjol | 27:24 |
26.02.2024 | Morqcite | CDTNovas | 31:26 |
26.02.2024 | HBC Crazy M Střezov | Los Antiguos | 31:20 |
04.03.2024 | CDTNovas | HBC Crazy M Střezov | 26:27 |
04.03.2024 | HC Parjol | Morqcite | 27:29 |
11.03.2024 | HBC Crazy M Střezov | HC Parjol | 30:18 |
11.03.2024 | Los Antiguos | CDTNovas | 22:34 |
18.03.2024 | HC Parjol | Los Antiguos | 26:16 |
18.03.2024 | Morqcite | HBC Crazy M Střezov | 23:32 |
25.03.2024 | Morqcite | Los Antiguos | 32:18 |
25.03.2024 | HC Parjol | CDTNovas | 27:22 |
01.04.2024 | CDTNovas | Morqcite | Pridať do programu |
01.04.2024 | Los Antiguos | HBC Crazy M Střezov | Pridať do programu |
08.04.2024 | HBC Crazy M Střezov | CDTNovas | Pridať do programu |
08.04.2024 | Morqcite | HC Parjol | Pridať do programu |
15.04.2024 | HC Parjol | HBC Crazy M Střezov | Pridať do programu |
15.04.2024 | CDTNovas | Los Antiguos | Pridať do programu |
22.04.2024 | Los Antiguos | HC Parjol | Pridať do programu |
22.04.2024 | HBC Crazy M Střezov | Morqcite | Pridať do programu |
Skupina 8
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
19.02.2024 | Karpaty | RaDaMeNT† | 35:25 |
19.02.2024 | Travno | Andrew United | 19:28 |
26.02.2024 | RaDaMeNT† | Travno | 25:27 |
26.02.2024 | Aqape Handball | Karpaty | 27:25 |
04.03.2024 | Travno | Aqape Handball | 29:26 |
04.03.2024 | Andrew United | RaDaMeNT† | 24:18 |
11.03.2024 | Aqape Handball | Andrew United | 29:27 |
11.03.2024 | Karpaty | Travno | 38:19 |
18.03.2024 | Andrew United | Karpaty | 27:24 |
18.03.2024 | RaDaMeNT† | Aqape Handball | 17:47 |
25.03.2024 | RaDaMeNT† | Karpaty | 18:44 |
25.03.2024 | Andrew United | Travno | 28:22 |
01.04.2024 | Travno | RaDaMeNT† | Pridať do programu |
01.04.2024 | Karpaty | Aqape Handball | Pridať do programu |
08.04.2024 | Aqape Handball | Travno | Pridať do programu |
08.04.2024 | RaDaMeNT† | Andrew United | Pridať do programu |
15.04.2024 | Andrew United | Aqape Handball | Pridať do programu |
15.04.2024 | Travno | Karpaty | Pridať do programu |
22.04.2024 | Karpaty | Andrew United | Pridať do programu |
22.04.2024 | Aqape Handball | RaDaMeNT† | Pridať do programu |
Skupina 9
Skupina 10
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
19.02.2024 | horribles del condor | HK Weste | 22:20 |
19.02.2024 | Damamipa | HK RW | 26:26 |
26.02.2024 | HK Weste | Damamipa | 25:23 |
26.02.2024 | JB Svit | horribles del condor | 29:23 |
04.03.2024 | Damamipa | JB Svit | 28:28 |
04.03.2024 | HK RW | HK Weste | 30:26 |
11.03.2024 | JB Svit | HK RW | 34:23 |
11.03.2024 | horribles del condor | Damamipa | 32:29 |
18.03.2024 | HK RW | horribles del condor | 23:30 |
18.03.2024 | HK Weste | JB Svit | 24:34 |
25.03.2024 | HK Weste | horribles del condor | 23:31 |
25.03.2024 | HK RW | Damamipa | 24:22 |
01.04.2024 | Damamipa | HK Weste | Pridať do programu |
01.04.2024 | horribles del condor | JB Svit | Pridať do programu |
08.04.2024 | JB Svit | Damamipa | Pridať do programu |
08.04.2024 | HK Weste | HK RW | Pridať do programu |
15.04.2024 | HK RW | JB Svit | Pridať do programu |
15.04.2024 | Damamipa | horribles del condor | Pridať do programu |
22.04.2024 | horribles del condor | HK RW | Pridať do programu |
22.04.2024 | JB Svit | HK Weste | Pridať do programu |
Skupina 11
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
19.02.2024 | Patriotku | HC St.Gallen | 33:28 |
19.02.2024 | RK Drava | HC.BLEAU | 26:26 |
26.02.2024 | HC St.Gallen | RK Drava | 24:32 |
26.02.2024 | chibesz | Patriotku | 34:33 |
04.03.2024 | RK Drava | chibesz | 19:30 |
04.03.2024 | HC.BLEAU | HC St.Gallen | 39:15 |
11.03.2024 | chibesz | HC.BLEAU | 31:23 |
11.03.2024 | Patriotku | RK Drava | 28:25 |
18.03.2024 | HC.BLEAU | Patriotku | 34:25 |
18.03.2024 | HC St.Gallen | chibesz | 21:29 |
25.03.2024 | HC St.Gallen | Patriotku | 24:31 |
25.03.2024 | HC.BLEAU | RK Drava | 34:26 |
01.04.2024 | RK Drava | HC St.Gallen | Pridať do programu |
01.04.2024 | Patriotku | chibesz | Pridať do programu |
08.04.2024 | chibesz | RK Drava | Pridať do programu |
08.04.2024 | HC St.Gallen | HC.BLEAU | Pridať do programu |
15.04.2024 | HC.BLEAU | chibesz | Pridať do programu |
15.04.2024 | RK Drava | Patriotku | Pridať do programu |
22.04.2024 | Patriotku | HC.BLEAU | Pridať do programu |
22.04.2024 | chibesz | HC St.Gallen | Pridať do programu |
Skupina 12
Skupina 13
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
19.02.2024 | Vauhtipallo | HC Trapper | 18:24 |
19.02.2024 | Hulk Esporte Clube | MUZZA | 25:27 |
26.02.2024 | HC Trapper | Hulk Esporte Clube | 28:29 |
26.02.2024 | HC Chotyłowiak | Vauhtipallo | 37:13 |
04.03.2024 | Hulk Esporte Clube | HC Chotyłowiak | 26:34 |
04.03.2024 | MUZZA | HC Trapper | 31:20 |
11.03.2024 | HC Chotyłowiak | MUZZA | 35:14 |
11.03.2024 | Vauhtipallo | Hulk Esporte Clube | 22:30 |
18.03.2024 | MUZZA | Vauhtipallo | 26:19 |
18.03.2024 | HC Trapper | HC Chotyłowiak | 22:41 |
25.03.2024 | HC Trapper | Vauhtipallo | 24:23 |
25.03.2024 | MUZZA | Hulk Esporte Clube | 26:28 |
01.04.2024 | Hulk Esporte Clube | HC Trapper | Pridať do programu |
01.04.2024 | Vauhtipallo | HC Chotyłowiak | Pridať do programu |
08.04.2024 | HC Chotyłowiak | Hulk Esporte Clube | Pridať do programu |
08.04.2024 | HC Trapper | MUZZA | Pridať do programu |
15.04.2024 | MUZZA | HC Chotyłowiak | Pridať do programu |
15.04.2024 | Hulk Esporte Clube | Vauhtipallo | Pridať do programu |
22.04.2024 | Vauhtipallo | MUZZA | Pridať do programu |
22.04.2024 | HC Chotyłowiak | HC Trapper | Pridať do programu |
Skupina 14
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
19.02.2024 | HSG Bomber | HCT PRESHOW | 31:22 |
19.02.2024 | Simppa | Gijonudos | 36:31 |
26.02.2024 | HCT PRESHOW | Simppa | 38:11 |
26.02.2024 | RK Pantelej Niš | HSG Bomber | 23:26 |
04.03.2024 | Simppa | RK Pantelej Niš | 12:51 |
04.03.2024 | Gijonudos | HCT PRESHOW | 23:22 |
11.03.2024 | RK Pantelej Niš | Gijonudos | 30:32 |
11.03.2024 | HSG Bomber | Simppa | 55:12 |
18.03.2024 | Gijonudos | HSG Bomber | 28:23 |
18.03.2024 | HCT PRESHOW | RK Pantelej Niš | 37:22 |
25.03.2024 | HCT PRESHOW | HSG Bomber | 13:35 |
25.03.2024 | Gijonudos | Simppa | 51:14 |
01.04.2024 | Simppa | HCT PRESHOW | Pridať do programu |
01.04.2024 | HSG Bomber | RK Pantelej Niš | Pridať do programu |
08.04.2024 | RK Pantelej Niš | Simppa | Pridať do programu |
08.04.2024 | HCT PRESHOW | Gijonudos | Pridať do programu |
15.04.2024 | Gijonudos | RK Pantelej Niš | Pridať do programu |
15.04.2024 | Simppa | HSG Bomber | Pridať do programu |
22.04.2024 | HSG Bomber | Gijonudos | Pridať do programu |
22.04.2024 | RK Pantelej Niš | HCT PRESHOW | Pridať do programu |
Skupina 15
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
19.02.2024 | Leeds United | HSG Guerelio's | 16:36 |
19.02.2024 | Beavers | ALV Handball | 20:36 |
26.02.2024 | HSG Guerelio's | Beavers | 35:21 |
26.02.2024 | Arkrektor KC | Leeds United | 41:19 |
04.03.2024 | Beavers | Arkrektor KC | 15:30 |
04.03.2024 | ALV Handball | HSG Guerelio's | 36:22 |
11.03.2024 | Arkrektor KC | ALV Handball | 29:24 |
11.03.2024 | Leeds United | Beavers | 35:18 |
18.03.2024 | ALV Handball | Leeds United | 29:28 |
18.03.2024 | HSG Guerelio's | Arkrektor KC | 21:31 |
25.03.2024 | HSG Guerelio's | Leeds United | 28:31 |
25.03.2024 | ALV Handball | Beavers | 30:19 |
01.04.2024 | Beavers | HSG Guerelio's | Pridať do programu |
01.04.2024 | Leeds United | Arkrektor KC | Pridať do programu |
08.04.2024 | Arkrektor KC | Beavers | Pridať do programu |
08.04.2024 | HSG Guerelio's | ALV Handball | Pridať do programu |
15.04.2024 | ALV Handball | Arkrektor KC | Pridať do programu |
15.04.2024 | Beavers | Leeds United | Pridať do programu |
22.04.2024 | Leeds United | ALV Handball | Pridať do programu |
22.04.2024 | Arkrektor KC | HSG Guerelio's | Pridať do programu |
Skupina 16
Dátum | Domáci | Hostia | Výsledok |
19.02.2024 | HSG Lattenknaller | HC InFamous | 27:29 |
19.02.2024 | DINAMO | Verde Bremen | 23:45 |
26.02.2024 | HC InFamous | DINAMO | 38:11 |
26.02.2024 | Sokol Vrútky | HSG Lattenknaller | 33:21 |
04.03.2024 | DINAMO | Sokol Vrútky | 14:40 |
04.03.2024 | Verde Bremen | HC InFamous | 33:30 |
11.03.2024 | Sokol Vrútky | Verde Bremen | 28:20 |
11.03.2024 | HSG Lattenknaller | DINAMO | 43:13 |
18.03.2024 | Verde Bremen | HSG Lattenknaller | 34:22 |
18.03.2024 | HC InFamous | Sokol Vrútky | 23:32 |
25.03.2024 | HC InFamous | HSG Lattenknaller | 30:24 |
25.03.2024 | Verde Bremen | DINAMO | 37:20 |
01.04.2024 | DINAMO | HC InFamous | Pridať do programu |
01.04.2024 | HSG Lattenknaller | Sokol Vrútky | Pridať do programu |
08.04.2024 | Sokol Vrútky | DINAMO | Pridať do programu |
08.04.2024 | HC InFamous | Verde Bremen | Pridať do programu |
15.04.2024 | Verde Bremen | Sokol Vrútky | Pridať do programu |
15.04.2024 | DINAMO | HSG Lattenknaller | Pridať do programu |
22.04.2024 | HSG Lattenknaller | Verde Bremen | Pridať do programu |
22.04.2024 | Sokol Vrútky | HC InFamous | Pridať do programu |
Poznámka: Na kontumácie zápasov skupinovej fázy po naplánovaní playoff sa neberie ohľad. Zápasy playoff sa kontumovať nedajú z technických príčin.