Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1265 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Sporočila za javnost: II.1 (Slovaška)

334 917 806
Država: Liga:

Slovaška SDH Salamandre KE - 17. SEZÓNA. - ZORADENIE PO ZÁKLADNEJ ČASTI

1. SDH Salamandre KE /93 bodov/
Potvrdilo sa príslovie ,,Získať titul je ťažké, ale obhájiť ešte ťažšie.". Vďaka skvelej dvojici v bráne Anselmo Fortanez a Zoran Cotar, držiteľov zlatej a bronzovej rukavice sa to podarilo. Tvrdé jadro asi 20 ultrafans povzbudených alkoholom preniklo v noci do areálu klubu. Rozbili okna a pomaľovali hanlivými výrazmi tímový autobus. Vyjadrovali tak hnev so slabými výkonmi SDH vo finále i v postupovej baráži.Všetko nasnímala kamera, vinníci však neskončili v rukách polície. Za trest museli namaľovať sedačky na 20 tisícovom štadióne.

2. Stratení synovia /92 bodov/ - Zopakovanie druhého miesta, rekordný bodový zisk a šanca na víťazstvo v základnej časti do posledného zápasu, to boli hlavné lákadlá pre priaznivcov klubu. Normunds Purnis vsietil 413 kúskov a nahral na 145 za čo mu na poličke pristála strieborná lopta a bronzová soška nahrávača. Záver nevyšiel podľa predstáv, synovia skončili v prvom kole playoff, čo málokto čakal. Na druhej strane je stále čo zlepšovať.

3. Alpinka /69 bodov /– Čierny kôň, skokan
ročníka, čítame v novinách. Dupol na plyn parádne od prvých kôl sa tlačil na špicu.
Posun o šesť miest je obrovský úspech. Remízového kráľa dirigoval Armand Etienne s vizitkou 385 gólov a 153 asistencií, čo v štatistikách znamená tretie a prvé miesto. Zdarne mu sekundoval druhý najlepší Štefan Groš so 148 prihrávkami.

4. INternational FC /63 bodov/– Slovenskí junáci si s prehľadom uhrali playoff. Jediný legionár zostavy francúz Julien Poitevin si prebral za 439 zásahov zlatú loptu, keď medzi kanoniermi nemal súpera. V konečnom účtovaní to bolo 8. miesto.

5. HAT-M07L14 /61 bodov/– Favorit na postup do elitnej spoločnosti sa držal od špičky a šetril sily na rozhodujúce boje. Vo finále vyradil SDH a tak sa druhý najlepší brankár súťaže Wilhelm Hopfner sa mohol vykúpať v koryte naplnenom šampanským.

6. Harakiri Ovečky /59 bodov/– staronový druholigista dôverne pozná našu ligu. Mladučký káder po užívaní medzi najlepšími v krajine kde nebol tlak na výsledky dostal spočiatku tvrdú lekciu. Blížiacu sa katastrofu odvrátili. S prispením skúsených hráčov sa postupne zladili, z vyraďovacej časti si odniesli bronzovú medailu.

7. Sokol Vrútky /57 bodov/– Výsledky ako cez kopirák. Káder z domácej liahne úžasne drží krok s lepšou polovicou tabuľky. Repete siedmeho miesta a neúspešný boj o tretie miesto s Ovečkami zanechali rozpaky,ale pohľad na ekonomickú bilanciu starosti nerobí.

8. Lassie /56 bodov/– Tvrdá práca priniesla ovocie, čierny Peter v podobe baráže zostal v rukách HK AMSTAFF. Záver náročnej sezony spestrilo 7. miesto .

9. HK AMSTAFF /51 bodov/– pád o tri poschodia vystavil HK barážovým bojom. Úlohu favorita do bodky naplnili a tak štedré príjmy z televíznych prenosov ďalej budú plniť hladnú klubovú pokladnicu.

10. Pworontočokwala /43 bodov/– Nováčik podľa papierových predpokladov nemal výraznejšie prehovoriť do poradia prvej osmičky,ale hral na čo mal síl. Ťažkosti podčiarkli súboje v skupine o záchranu, kde tím prišiel o barážovú šancu predĺžiť si pobyt v lige.

1. 11.Maverick Handball Team /36 bodov/– 8. miesto a 56 bodov vzala voda, prepad o 20 bodov i úspešný vyzývateľ FLCME /III.4/ spôsobili veľké zemetrasenie na stoličkách funkcionárov. Dôveru si musia zaslúžiť v tretej národnej súťaži.

12. HK Kežmarok /23 bodov/–Treťoligista nekomplikoval život konkurencii.Odchádza s titulom najhoršieho nováčika, ale nastúpiť do idúceho vlaku, či udržať sa v druhej lige je náročné. Nahradia ho známe kozy tak akurát /III.1/,ktoré sa vracajú po dvoch sezónach.

13. Hd Academy /20 bodov/–Hrozivá séria prehier sa musela premietnuť do tabuľky i peňaženiek hráčov. Finančný riaditeľ neskrýval spokojnosť, rozpočet získal 20 percent z platov.Uvidíme,či táto úspora naštartuje zmeny v treťoligových vodách.

14. Marcelháza /5 bodov/– Vstupenka do tretej bola istotou. Mecenáši neplánovali rozhadzovať peniaze. V pokoji realizovali svoj plán budovania kvalitnejších podmienok.


Ligu opúšťajú:
HAT-M07L14 - postup do I. ligy

Pworontočokwala, Maverick Handball Team, HK Kežmarok, Hd Academy, Marcelháza - zostup do III. ligy


Edinstveni pogledi: 27
Ocena sporočila za javnost: Slabo - Običajen - Odlično
Ta možnost je del PRO paketa!      

Opcija za izdajo sporočila za javnost

Kot lastnik PRO paketa imate možnost izdaje izjave za javnost o klubskih dogodkih. Tu je mesto za objavo klubskih ambicij, komantarjev na preteklo tekmo, ali za izjavo pred pomembno tekmo. Izjave za javnost si lahko ogledajo in komentirajo ostali uporabniki, ki imajo tudi možnost komentiranja vaše izjave.