Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1191 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Liga prvakov

386 148 328
Skupina:   Sezona:

Skupina 1

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Bolgarija Bolqrite Estonija Aqape Handball 29:23
24.02.2020 Nemčija Tulach Àrd CT† Švica Cobras 31:21
02.03.2020 Estonija Aqape Handball Nemčija Tulach Àrd CT† 15:40
02.03.2020 Romunija HK Corvinul Hunedoara Bolgarija Bolqrite 30:33
09.03.2020 Nemčija Tulach Àrd CT† Romunija HK Corvinul Hunedoara 31:25
09.03.2020 Švica Cobras Estonija Aqape Handball 32:24
16.03.2020 Romunija HK Corvinul Hunedoara Švica Cobras 29:24
16.03.2020 Bolgarija Bolqrite Nemčija Tulach Àrd CT† 31:31
23.03.2020 Švica Cobras Bolgarija Bolqrite 23:22
23.03.2020 Estonija Aqape Handball Romunija HK Corvinul Hunedoara 16:32
30.03.2020 Estonija Aqape Handball Bolgarija Bolqrite 27:34
30.03.2020 Švica Cobras Nemčija Tulach Àrd CT† 23:29
06.04.2020 Nemčija Tulach Àrd CT† Estonija Aqape Handball 33:21
06.04.2020 Bolgarija Bolqrite Romunija HK Corvinul Hunedoara 23:24
13.04.2020 Romunija HK Corvinul Hunedoara Nemčija Tulach Àrd CT† 33:24
13.04.2020 Estonija Aqape Handball Švica Cobras 25:29
20.04.2020 Švica Cobras Romunija HK Corvinul Hunedoara 31:29
20.04.2020 Nemčija Tulach Àrd CT† Bolgarija Bolqrite 25:28
27.04.2020 Bolgarija Bolqrite Švica Cobras 27:26
27.04.2020 Romunija HK Corvinul Hunedoara Estonija Aqape Handball 38:19

Skupina 2

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Francija nimporte naoichima Belgija VC BRUGGE 16:49
24.02.2020 Ukrajina Patriotku Belorusija Black Guard 29:25
02.03.2020 Belgija VC BRUGGE Ukrajina Patriotku 36:30
02.03.2020 Slovaška SATANIC BOMBERS Francija nimporte naoichima 48:18
09.03.2020 Ukrajina Patriotku Slovaška SATANIC BOMBERS 25:26
09.03.2020 Belorusija Black Guard Belgija VC BRUGGE 28:25
16.03.2020 Slovaška SATANIC BOMBERS Belorusija Black Guard 30:30
16.03.2020 Francija nimporte naoichima Ukrajina Patriotku 19:41
23.03.2020 Belorusija Black Guard Francija nimporte naoichima 41:15
23.03.2020 Belgija VC BRUGGE Slovaška SATANIC BOMBERS 35:18
30.03.2020 Belgija VC BRUGGE Francija nimporte naoichima 48:10
30.03.2020 Belorusija Black Guard Ukrajina Patriotku 25:29
06.04.2020 Ukrajina Patriotku Belgija VC BRUGGE 28:29
06.04.2020 Francija nimporte naoichima Slovaška SATANIC BOMBERS 19:28
13.04.2020 Slovaška SATANIC BOMBERS Ukrajina Patriotku 29:27
13.04.2020 Belgija VC BRUGGE Belorusija Black Guard 26:26
20.04.2020 Belorusija Black Guard Slovaška SATANIC BOMBERS 32:20
20.04.2020 Ukrajina Patriotku Francija nimporte naoichima 41:18
27.04.2020 Francija nimporte naoichima Belorusija Black Guard 22:32
27.04.2020 Slovaška SATANIC BOMBERS Belgija VC BRUGGE 28:29

Skupina 3

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Bolgarija FORTRESS HC Norveška Stabekk 32:21
24.02.2020 Bosna in Hercegovina RK Leotar Avstrija RD Dunaj 25:27
02.03.2020 Norveška Stabekk Bosna in Hercegovina RK Leotar 14:41
02.03.2020 Madžarska Blue Legion H C Bolgarija FORTRESS HC 44:19
09.03.2020 Bosna in Hercegovina RK Leotar Madžarska Blue Legion H C 28:24
09.03.2020 Avstrija RD Dunaj Norveška Stabekk 40:18
16.03.2020 Madžarska Blue Legion H C Avstrija RD Dunaj 27:27
16.03.2020 Bolgarija FORTRESS HC Bosna in Hercegovina RK Leotar 24:38
23.03.2020 Avstrija RD Dunaj Bolgarija FORTRESS HC 37:23
23.03.2020 Norveška Stabekk Madžarska Blue Legion H C 13:44
30.03.2020 Norveška Stabekk Bolgarija FORTRESS HC 21:44
30.03.2020 Avstrija RD Dunaj Bosna in Hercegovina RK Leotar 26:27
06.04.2020 Bosna in Hercegovina RK Leotar Norveška Stabekk 35:18
06.04.2020 Bolgarija FORTRESS HC Madžarska Blue Legion H C 20:38
13.04.2020 Madžarska Blue Legion H C Bosna in Hercegovina RK Leotar 25:33
13.04.2020 Norveška Stabekk Avstrija RD Dunaj 21:38
20.04.2020 Avstrija RD Dunaj Madžarska Blue Legion H C 28:27
20.04.2020 Bosna in Hercegovina RK Leotar Bolgarija FORTRESS HC 35:20
27.04.2020 Bolgarija FORTRESS HC Avstrija RD Dunaj 29:25
27.04.2020 Madžarska Blue Legion H C Norveška Stabekk 50:19

Skupina 4

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Latvija HK Zeps Litva CHAos Club 30:29
24.02.2020 Italija Spettaculario H.C. Slovenija Pallamano Virtus Roma 26:22
02.03.2020 Litva CHAos Club Italija Spettaculario H.C. 21:28
02.03.2020 Češka HK Agresiv Latvija HK Zeps 28:23
09.03.2020 Italija Spettaculario H.C. Češka HK Agresiv 25:29
09.03.2020 Slovenija Pallamano Virtus Roma Litva CHAos Club 20:27
16.03.2020 Češka HK Agresiv Slovenija Pallamano Virtus Roma 34:20
16.03.2020 Latvija HK Zeps Italija Spettaculario H.C. 31:29
23.03.2020 Slovenija Pallamano Virtus Roma Latvija HK Zeps 19:35
23.03.2020 Litva CHAos Club Češka HK Agresiv 21:25
30.03.2020 Litva CHAos Club Latvija HK Zeps 22:28
30.03.2020 Slovenija Pallamano Virtus Roma Italija Spettaculario H.C. 27:26
06.04.2020 Italija Spettaculario H.C. Litva CHAos Club 29:28
06.04.2020 Latvija HK Zeps Češka HK Agresiv 16:30
13.04.2020 Češka HK Agresiv Italija Spettaculario H.C. 32:20
13.04.2020 Litva CHAos Club Slovenija Pallamano Virtus Roma 31:21
20.04.2020 Slovenija Pallamano Virtus Roma Češka HK Agresiv 19:31
20.04.2020 Italija Spettaculario H.C. Latvija HK Zeps 33:25
27.04.2020 Latvija HK Zeps Slovenija Pallamano Virtus Roma 26:24
27.04.2020 Češka HK Agresiv Litva CHAos Club 36:21

Skupina 5

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Poljska BrRrElOkI BIELSZOWICE Kanada Yardware Snakes 13:51
24.02.2020 Latvija Wild. Nizozemska Heldia 31:21
02.03.2020 Kanada Yardware Snakes Latvija Wild. 15:46
02.03.2020 Romunija HC CONSTANŢA Poljska BrRrElOkI BIELSZOWICE 31:23
09.03.2020 Latvija Wild. Romunija HC CONSTANŢA 34:27
09.03.2020 Nizozemska Heldia Kanada Yardware Snakes 28:21
16.03.2020 Romunija HC CONSTANŢA Nizozemska Heldia 30:22
16.03.2020 Poljska BrRrElOkI BIELSZOWICE Latvija Wild. 27:28
23.03.2020 Nizozemska Heldia Poljska BrRrElOkI BIELSZOWICE 32:32
23.03.2020 Kanada Yardware Snakes Romunija HC CONSTANŢA 26:30
30.03.2020 Kanada Yardware Snakes Poljska BrRrElOkI BIELSZOWICE 20:36
30.03.2020 Nizozemska Heldia Latvija Wild. 26:30
06.04.2020 Latvija Wild. Kanada Yardware Snakes 41:13
06.04.2020 Poljska BrRrElOkI BIELSZOWICE Romunija HC CONSTANŢA 27:23
13.04.2020 Romunija HC CONSTANŢA Latvija Wild. 23:31
13.04.2020 Kanada Yardware Snakes Nizozemska Heldia 25:29
20.04.2020 Nizozemska Heldia Romunija HC CONSTANŢA 31:26
20.04.2020 Latvija Wild. Poljska BrRrElOkI BIELSZOWICE 26:30
27.04.2020 Poljska BrRrElOkI BIELSZOWICE Nizozemska Heldia 26:24
27.04.2020 Romunija HC CONSTANŢA Kanada Yardware Snakes 33:25

Skupina 6

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Francija HC HNH Kitajska Hua Bian Xia 41:19
24.02.2020 Rusija Mr.Moroz Španija The Lord of the Rings 38:11
02.03.2020 Kitajska Hua Bian Xia Rusija Mr.Moroz 13:39
02.03.2020 Srbija RK 300† Francija HC HNH 24:27
09.03.2020 Rusija Mr.Moroz Srbija RK 300† 42:21
09.03.2020 Španija The Lord of the Rings Kitajska Hua Bian Xia 34:19
16.03.2020 Srbija RK 300† Španija The Lord of the Rings 29:27
16.03.2020 Francija HC HNH Rusija Mr.Moroz 37:21
23.03.2020 Španija The Lord of the Rings Francija HC HNH 26:28
23.03.2020 Kitajska Hua Bian Xia Srbija RK 300† 14:40
30.03.2020 Kitajska Hua Bian Xia Francija HC HNH 14:37
30.03.2020 Španija The Lord of the Rings Rusija Mr.Moroz 22:32
06.04.2020 Rusija Mr.Moroz Kitajska Hua Bian Xia 38:22
06.04.2020 Francija HC HNH Srbija RK 300† 23:22
13.04.2020 Srbija RK 300† Rusija Mr.Moroz 25:29
13.04.2020 Kitajska Hua Bian Xia Španija The Lord of the Rings 18:42
20.04.2020 Španija The Lord of the Rings Srbija RK 300† 36:16
20.04.2020 Rusija Mr.Moroz Francija HC HNH 33:21
27.04.2020 Francija HC HNH Španija The Lord of the Rings 45:22
27.04.2020 Srbija RK 300† Kitajska Hua Bian Xia 26:35

Skupina 7

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Brazilija Farpando HC Grčija pinokio FC 10:47
24.02.2020 Nemčija HSG Sauerland Slovenija Demolition Group 26:20
02.03.2020 Grčija pinokio FC Nemčija HSG Sauerland 22:28
02.03.2020 Srbija RK Crvena Zvezda Brazilija Farpando HC 29:21
09.03.2020 Nemčija HSG Sauerland Srbija RK Crvena Zvezda 30:29
09.03.2020 Slovenija Demolition Group Grčija pinokio FC 31:27
16.03.2020 Srbija RK Crvena Zvezda Slovenija Demolition Group 36:28
16.03.2020 Brazilija Farpando HC Nemčija HSG Sauerland 32:32
23.03.2020 Slovenija Demolition Group Brazilija Farpando HC 31:25
23.03.2020 Grčija pinokio FC Srbija RK Crvena Zvezda 30:34
30.03.2020 Grčija pinokio FC Brazilija Farpando HC 25:26
30.03.2020 Slovenija Demolition Group Nemčija HSG Sauerland 24:28
06.04.2020 Nemčija HSG Sauerland Grčija pinokio FC 34:24
06.04.2020 Brazilija Farpando HC Srbija RK Crvena Zvezda 30:31
13.04.2020 Srbija RK Crvena Zvezda Nemčija HSG Sauerland 32:33
13.04.2020 Grčija pinokio FC Slovenija Demolition Group 20:26
20.04.2020 Slovenija Demolition Group Srbija RK Crvena Zvezda 28:24
20.04.2020 Nemčija HSG Sauerland Brazilija Farpando HC 30:21
27.04.2020 Brazilija Farpando HC Slovenija Demolition Group 26:23
27.04.2020 Srbija RK Crvena Zvezda Grčija pinokio FC 30:28

Skupina 8

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Hrvaška Delta Quadrant Estonija KK Potomac 31:20
24.02.2020 Ukrajina Sports Interactive Kyiv Švica TV Meister 28:24
02.03.2020 Estonija KK Potomac Ukrajina Sports Interactive Kyiv 25:30
02.03.2020 Madžarska ST.BITANGOK Hrvaška Delta Quadrant 29:30
09.03.2020 Ukrajina Sports Interactive Kyiv Madžarska ST.BITANGOK 26:25
09.03.2020 Švica TV Meister Estonija KK Potomac 32:25
16.03.2020 Madžarska ST.BITANGOK Švica TV Meister 30:20
16.03.2020 Hrvaška Delta Quadrant Ukrajina Sports Interactive Kyiv 28:30
23.03.2020 Švica TV Meister Hrvaška Delta Quadrant 43:28
23.03.2020 Estonija KK Potomac Madžarska ST.BITANGOK 34:33
30.03.2020 Estonija KK Potomac Hrvaška Delta Quadrant 24:22
30.03.2020 Švica TV Meister Ukrajina Sports Interactive Kyiv 23:22
06.04.2020 Ukrajina Sports Interactive Kyiv Estonija KK Potomac 31:23
06.04.2020 Hrvaška Delta Quadrant Madžarska ST.BITANGOK 26:34
13.04.2020 Madžarska ST.BITANGOK Ukrajina Sports Interactive Kyiv 26:24
13.04.2020 Estonija KK Potomac Švica TV Meister 27:25
20.04.2020 Švica TV Meister Madžarska ST.BITANGOK 32:28
20.04.2020 Ukrajina Sports Interactive Kyiv Hrvaška Delta Quadrant 34:23
27.04.2020 Hrvaška Delta Quadrant Švica TV Meister 23:25
27.04.2020 Madžarska ST.BITANGOK Estonija KK Potomac 40:19

Skupina 9

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Hrvaška Carica Švedska Skåne United 54:5
24.02.2020 Bosna in Hercegovina DELIJE SEVER Nizozemska HC Shooting Stars 24:36
02.03.2020 Švedska Skåne United Bosna in Hercegovina DELIJE SEVER 28:27
02.03.2020 Češka Hyenas Hodkovičky Hrvaška Carica 30:23
09.03.2020 Bosna in Hercegovina DELIJE SEVER Češka Hyenas Hodkovičky 23:38
09.03.2020 Nizozemska HC Shooting Stars Švedska Skåne United 32:28
16.03.2020 Češka Hyenas Hodkovičky Nizozemska HC Shooting Stars 33:22
16.03.2020 Hrvaška Carica Bosna in Hercegovina DELIJE SEVER 33:26
23.03.2020 Nizozemska HC Shooting Stars Hrvaška Carica 28:28
23.03.2020 Švedska Skåne United Češka Hyenas Hodkovičky 32:30
30.03.2020 Švedska Skåne United Hrvaška Carica 31:22
30.03.2020 Nizozemska HC Shooting Stars Bosna in Hercegovina DELIJE SEVER 34:28
06.04.2020 Bosna in Hercegovina DELIJE SEVER Švedska Skåne United 31:28
06.04.2020 Hrvaška Carica Češka Hyenas Hodkovičky 25:31
13.04.2020 Češka Hyenas Hodkovičky Bosna in Hercegovina DELIJE SEVER 28:24
13.04.2020 Švedska Skåne United Nizozemska HC Shooting Stars 31:23
20.04.2020 Nizozemska HC Shooting Stars Češka Hyenas Hodkovičky 24:26
20.04.2020 Bosna in Hercegovina DELIJE SEVER Hrvaška Carica 24:25
27.04.2020 Hrvaška Carica Nizozemska HC Shooting Stars 28:25
27.04.2020 Češka Hyenas Hodkovičky Švedska Skåne United 27:28

Skupina 10

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Poljska Grande Handball Team Ciper PANATHINAIKOS FC 25:30
24.02.2020 Rusija Kot Vasiliy Kanada Jedi Masters 35:23
02.03.2020 Ciper PANATHINAIKOS FC Rusija Kot Vasiliy 30:25
02.03.2020 Slovaška blavagranas Poljska Grande Handball Team 24:28
09.03.2020 Rusija Kot Vasiliy Slovaška blavagranas 31:24
09.03.2020 Kanada Jedi Masters Ciper PANATHINAIKOS FC 44:11
16.03.2020 Slovaška blavagranas Kanada Jedi Masters 24:26
16.03.2020 Poljska Grande Handball Team Rusija Kot Vasiliy 25:25
23.03.2020 Kanada Jedi Masters Poljska Grande Handball Team 27:22
23.03.2020 Ciper PANATHINAIKOS FC Slovaška blavagranas 29:25
30.03.2020 Ciper PANATHINAIKOS FC Poljska Grande Handball Team 32:22
30.03.2020 Kanada Jedi Masters Rusija Kot Vasiliy 29:18
06.04.2020 Rusija Kot Vasiliy Ciper PANATHINAIKOS FC 27:23
06.04.2020 Poljska Grande Handball Team Slovaška blavagranas 35:25
13.04.2020 Slovaška blavagranas Rusija Kot Vasiliy 25:32
13.04.2020 Ciper PANATHINAIKOS FC Kanada Jedi Masters 23:27
20.04.2020 Kanada Jedi Masters Slovaška blavagranas 38:21
20.04.2020 Rusija Kot Vasiliy Poljska Grande Handball Team 35:22
27.04.2020 Poljska Grande Handball Team Kanada Jedi Masters 26:30
27.04.2020 Slovaška blavagranas Ciper PANATHINAIKOS FC 20:31

Skupina 11

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Poljska ReValiATiON 09 ZDA Cataclysm 26:17
24.02.2020 Danska Andy's Nesere Portugalska Damamipa 37:25
02.03.2020 ZDA Cataclysm Danska Andy's Nesere 25:32
02.03.2020 Romunija Faitonul Crocodilu' Poljska ReValiATiON 09 21:26
09.03.2020 Danska Andy's Nesere Romunija Faitonul Crocodilu' 26:30
09.03.2020 Portugalska Damamipa ZDA Cataclysm 22:29
16.03.2020 Romunija Faitonul Crocodilu' Portugalska Damamipa 32:31
16.03.2020 Poljska ReValiATiON 09 Danska Andy's Nesere 34:25
23.03.2020 Portugalska Damamipa Poljska ReValiATiON 09 23:30
23.03.2020 ZDA Cataclysm Romunija Faitonul Crocodilu' 24:33
30.03.2020 ZDA Cataclysm Poljska ReValiATiON 09 16:40
30.03.2020 Portugalska Damamipa Danska Andy's Nesere 27:31
06.04.2020 Danska Andy's Nesere ZDA Cataclysm 35:19
06.04.2020 Poljska ReValiATiON 09 Romunija Faitonul Crocodilu' 29:30
13.04.2020 Romunija Faitonul Crocodilu' Danska Andy's Nesere 29:26
13.04.2020 ZDA Cataclysm Portugalska Damamipa 23:22
20.04.2020 Portugalska Damamipa Romunija Faitonul Crocodilu' 29:36
20.04.2020 Danska Andy's Nesere Poljska ReValiATiON 09 27:31
27.04.2020 Poljska ReValiATiON 09 Portugalska Damamipa 36:21
27.04.2020 Romunija Faitonul Crocodilu' ZDA Cataclysm 34:26

Skupina 12

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Francija OM-FOIX09 Iran CaSPiaN NeKa HC 30:32
24.02.2020 Italija Gli Ottomani Belorusija Gomsellmash 31:22
02.03.2020 Iran CaSPiaN NeKa HC Italija Gli Ottomani 34:28
02.03.2020 Češka Sokol Rejšice Francija OM-FOIX09 28:27
09.03.2020 Italija Gli Ottomani Češka Sokol Rejšice 35:23
09.03.2020 Belorusija Gomsellmash Iran CaSPiaN NeKa HC 26:30
16.03.2020 Češka Sokol Rejšice Belorusija Gomsellmash 29:29
16.03.2020 Francija OM-FOIX09 Italija Gli Ottomani 28:30
23.03.2020 Belorusija Gomsellmash Francija OM-FOIX09 29:27
23.03.2020 Iran CaSPiaN NeKa HC Češka Sokol Rejšice 33:24
30.03.2020 Iran CaSPiaN NeKa HC Francija OM-FOIX09 43:10
30.03.2020 Belorusija Gomsellmash Italija Gli Ottomani 27:30
06.04.2020 Italija Gli Ottomani Iran CaSPiaN NeKa HC 25:33
06.04.2020 Francija OM-FOIX09 Češka Sokol Rejšice 17:35
13.04.2020 Češka Sokol Rejšice Italija Gli Ottomani 23:24
13.04.2020 Iran CaSPiaN NeKa HC Belorusija Gomsellmash 30:24
20.04.2020 Belorusija Gomsellmash Češka Sokol Rejšice 28:26
20.04.2020 Italija Gli Ottomani Francija OM-FOIX09 43:14
27.04.2020 Francija OM-FOIX09 Belorusija Gomsellmash 41:21
27.04.2020 Češka Sokol Rejšice Iran CaSPiaN NeKa HC 29:26

Skupina 13

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Brazilija HC PolBras Turčija Wolfpack Squad 19:17
24.02.2020 Argentina Chumscrubber H.C. Avstrija Kapfenberg White Angels 35:26
02.03.2020 Turčija Wolfpack Squad Argentina Chumscrubber H.C. 20:34
02.03.2020 Madžarska FANTASTIC HC Brazilija HC PolBras 27:30
09.03.2020 Argentina Chumscrubber H.C. Madžarska FANTASTIC HC 28:24
09.03.2020 Avstrija Kapfenberg White Angels Turčija Wolfpack Squad 38:20
16.03.2020 Madžarska FANTASTIC HC Avstrija Kapfenberg White Angels 31:20
16.03.2020 Brazilija HC PolBras Argentina Chumscrubber H.C. 34:32
23.03.2020 Avstrija Kapfenberg White Angels Brazilija HC PolBras 14:38
23.03.2020 Turčija Wolfpack Squad Madžarska FANTASTIC HC 19:34
30.03.2020 Turčija Wolfpack Squad Brazilija HC PolBras 18:38
30.03.2020 Avstrija Kapfenberg White Angels Argentina Chumscrubber H.C. 21:29
06.04.2020 Argentina Chumscrubber H.C. Turčija Wolfpack Squad 35:16
06.04.2020 Brazilija HC PolBras Madžarska FANTASTIC HC 25:27
13.04.2020 Madžarska FANTASTIC HC Argentina Chumscrubber H.C. 25:29
13.04.2020 Turčija Wolfpack Squad Avstrija Kapfenberg White Angels 25:28
20.04.2020 Avstrija Kapfenberg White Angels Madžarska FANTASTIC HC 19:33
20.04.2020 Argentina Chumscrubber H.C. Brazilija HC PolBras 34:26
27.04.2020 Brazilija HC PolBras Avstrija Kapfenberg White Angels 36:22
27.04.2020 Madžarska FANTASTIC HC Turčija Wolfpack Squad 38:12

Skupina 14

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Brazilija Copra PC Venezuela Quarteira BM 28:21
24.02.2020 Argentina Los Antiguos Španija Gijonudos 35:26
02.03.2020 Venezuela Quarteira BM Argentina Los Antiguos 19:43
02.03.2020 Češka Szabina Tapai Club Brazilija Copra PC 31:20
09.03.2020 Argentina Los Antiguos Češka Szabina Tapai Club 35:30
09.03.2020 Španija Gijonudos Venezuela Quarteira BM 36:18
16.03.2020 Češka Szabina Tapai Club Španija Gijonudos 21:25
16.03.2020 Brazilija Copra PC Argentina Los Antiguos 27:30
23.03.2020 Španija Gijonudos Brazilija Copra PC 24:23
23.03.2020 Venezuela Quarteira BM Češka Szabina Tapai Club 19:35
30.03.2020 Venezuela Quarteira BM Brazilija Copra PC 21:25
30.03.2020 Španija Gijonudos Argentina Los Antiguos 23:28
06.04.2020 Argentina Los Antiguos Venezuela Quarteira BM 35:16
06.04.2020 Brazilija Copra PC Češka Szabina Tapai Club 19:29
13.04.2020 Češka Szabina Tapai Club Argentina Los Antiguos 29:23
13.04.2020 Venezuela Quarteira BM Španija Gijonudos 23:33
20.04.2020 Španija Gijonudos Češka Szabina Tapai Club 28:26
20.04.2020 Argentina Los Antiguos Brazilija Copra PC 29:26
27.04.2020 Brazilija Copra PC Španija Gijonudos 24:32
27.04.2020 Češka Szabina Tapai Club Venezuela Quarteira BM 38:21

Skupina 15

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Hrvaška SIOUXI Čile Valparaíso Wanderers 39:21
24.02.2020 Portugalska Sampaio Handball Finska Hellraisers 30:28
02.03.2020 Čile Valparaíso Wanderers Portugalska Sampaio Handball 17:39
02.03.2020 Slovaška Moroms Ladies Hrvaška SIOUXI 32:35
09.03.2020 Portugalska Sampaio Handball Slovaška Moroms Ladies 25:22
09.03.2020 Finska Hellraisers Čile Valparaíso Wanderers 41:19
16.03.2020 Slovaška Moroms Ladies Finska Hellraisers 29:24
16.03.2020 Hrvaška SIOUXI Portugalska Sampaio Handball 40:15
23.03.2020 Finska Hellraisers Hrvaška SIOUXI 23:28
23.03.2020 Čile Valparaíso Wanderers Slovaška Moroms Ladies 13:42
30.03.2020 Čile Valparaíso Wanderers Hrvaška SIOUXI 16:38
30.03.2020 Finska Hellraisers Portugalska Sampaio Handball 28:21
06.04.2020 Portugalska Sampaio Handball Čile Valparaíso Wanderers 33:19
06.04.2020 Hrvaška SIOUXI Slovaška Moroms Ladies 30:24
13.04.2020 Slovaška Moroms Ladies Portugalska Sampaio Handball 23:27
13.04.2020 Čile Valparaíso Wanderers Finska Hellraisers 15:38
20.04.2020 Finska Hellraisers Slovaška Moroms Ladies 39:22
20.04.2020 Portugalska Sampaio Handball Hrvaška SIOUXI 27:26
27.04.2020 Hrvaška SIOUXI Finska Hellraisers 22:34
27.04.2020 Slovaška Moroms Ladies Čile Valparaíso Wanderers 28:14

Skupina 16

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
24.02.2020 Bolgarija Rum Jacks Velika Britanija HAC Manchester 36:18
24.02.2020 Danska Ifö Pythons Finska Rocks Riihimäki 28:28
02.03.2020 Velika Britanija HAC Manchester Danska Ifö Pythons 22:26
02.03.2020 Srbija RK Pantelejci Bolgarija Rum Jacks 25:28
09.03.2020 Danska Ifö Pythons Srbija RK Pantelejci 32:23
09.03.2020 Finska Rocks Riihimäki Velika Britanija HAC Manchester 37:21
16.03.2020 Srbija RK Pantelejci Finska Rocks Riihimäki 27:28
16.03.2020 Bolgarija Rum Jacks Danska Ifö Pythons 29:27
23.03.2020 Finska Rocks Riihimäki Bolgarija Rum Jacks 28:28
23.03.2020 Velika Britanija HAC Manchester Srbija RK Pantelejci 18:34
30.03.2020 Velika Britanija HAC Manchester Bolgarija Rum Jacks 20:31
30.03.2020 Finska Rocks Riihimäki Danska Ifö Pythons 24:22
06.04.2020 Danska Ifö Pythons Velika Britanija HAC Manchester 36:19
06.04.2020 Bolgarija Rum Jacks Srbija RK Pantelejci 36:23
13.04.2020 Srbija RK Pantelejci Danska Ifö Pythons 24:30
13.04.2020 Velika Britanija HAC Manchester Finska Rocks Riihimäki 26:35
20.04.2020 Finska Rocks Riihimäki Srbija RK Pantelejci 33:27
20.04.2020 Danska Ifö Pythons Bolgarija Rum Jacks 28:28
27.04.2020 Bolgarija Rum Jacks Finska Rocks Riihimäki 35:25
27.04.2020 Srbija RK Pantelejci Velika Britanija HAC Manchester 31:19
Opomba: Odpovedi tekem predtekmovanja po tem, ko je bil določen razpored končnice, ne bodo upoštevane. Tekem končnice zaradi tehničnih razlogov ni mogoče odpovedati.