Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1191 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Svetovno prvenstvo

386 458 197
Logotip turnirja
Logotip turnirja
Uradna PPM stran na Facebooku
Pritisnite Všeč mi je na naši Facebook strani in dostopajte do novic pred vsemi ostalimi.
Sezona: Kategorija: Turnirski krog:

Skupina 1

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Čas
2020-03-28 Ukrajina Ukrajina Venezuela Venezuela 29:26 19:30
2020-03-28 Španija Španija Velika Britanija Velika Britanija 25:24 20:30
2020-04-04 Venezuela Venezuela Španija Španija 24:25 23:30
2020-04-04 Bolgarija Bolgarija Ukrajina Ukrajina 28:26 19:30
2020-04-11 Španija Španija Bolgarija Bolgarija 23:32 20:30
2020-04-11 Velika Britanija Velika Britanija Venezuela Venezuela 34:15 20:30
2020-04-18 Bolgarija Bolgarija Velika Britanija Velika Britanija 28:24 19:30
2020-04-18 Ukrajina Ukrajina Španija Španija 29:24 19:30
2020-04-25 Velika Britanija Velika Britanija Ukrajina Ukrajina 24:31 20:30
2020-04-25 Venezuela Venezuela Bolgarija Bolgarija 25:23 23:30
2020-05-02 Venezuela Venezuela Ukrajina Ukrajina 20:30 23:30
2020-05-02 Velika Britanija Velika Britanija Španija Španija 21:30 20:30
2020-05-09 Španija Španija Venezuela Venezuela 30:21 20:30
2020-05-09 Ukrajina Ukrajina Bolgarija Bolgarija 31:30 19:30
2020-05-16 Bolgarija Bolgarija Španija Španija 28:27 19:30
2020-05-16 Venezuela Venezuela Velika Britanija Velika Britanija 21:25 23:30
2020-05-23 Velika Britanija Velika Britanija Bolgarija Bolgarija 24:26 20:30
2020-05-23 Španija Španija Ukrajina Ukrajina 23:29 20:30
2020-05-30 Ukrajina Ukrajina Velika Britanija Velika Britanija 30:24 19:30
2020-05-30 Bolgarija Bolgarija Venezuela Venezuela 25:19 19:30

Skupina 2

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Čas
2020-03-28 Romunija Romunija Kitajska Kitajska 38:27 19:30
2020-03-28 Portugalska Portugalska Kanada Kanada 27:32 20:30
2020-04-04 Kitajska Kitajska Portugalska Portugalska 29:35 13:30
2020-04-04 Hrvaška Hrvaška Romunija Romunija 38:28 19:30
2020-04-11 Portugalska Portugalska Hrvaška Hrvaška 29:33 20:30
2020-04-11 Kanada Kanada Kitajska Kitajska 27:21 23:30
2020-04-18 Hrvaška Hrvaška Kanada Kanada 33:31 19:30
2020-04-18 Romunija Romunija Portugalska Portugalska 31:28 19:30
2020-04-25 Kanada Kanada Romunija Romunija 26:23 23:30
2020-04-25 Kitajska Kitajska Hrvaška Hrvaška 20:33 13:30
2020-05-02 Kitajska Kitajska Romunija Romunija 18:37 13:30
2020-05-02 Kanada Kanada Portugalska Portugalska 25:29 23:30
2020-05-09 Portugalska Portugalska Kitajska Kitajska 38:26 20:30
2020-05-09 Romunija Romunija Hrvaška Hrvaška 26:33 19:30
2020-05-16 Hrvaška Hrvaška Portugalska Portugalska 30:22 19:30
2020-05-16 Kitajska Kitajska Kanada Kanada 22:25 13:30
2020-05-23 Kanada Kanada Hrvaška Hrvaška 20:32 23:30
2020-05-23 Portugalska Portugalska Romunija Romunija 25:32 20:30
2020-05-30 Romunija Romunija Kanada Kanada 34:24 19:30
2020-05-30 Hrvaška Hrvaška Kitajska Kitajska 40:19 19:30

Skupina 3

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Čas
2020-03-28 Brazilija Brazilija Norveška Norveška 35:25 23:30
2020-03-28 Danska Danska Francija Francija 34:30 20:30
2020-04-04 Norveška Norveška Danska Danska 29:30 20:30
2020-04-04 Slovaška Slovaška Brazilija Brazilija 33:23 19:30
2020-04-11 Danska Danska Slovaška Slovaška 19:27 20:30
2020-04-11 Francija Francija Norveška Norveška 28:16 20:30
2020-04-18 Slovaška Slovaška Francija Francija 28:27 19:30
2020-04-18 Brazilija Brazilija Danska Danska 26:34 23:30
2020-04-25 Francija Francija Brazilija Brazilija 24:28 20:30
2020-04-25 Norveška Norveška Slovaška Slovaška 14:27 20:30
2020-05-02 Norveška Norveška Brazilija Brazilija 16:32 20:30
2020-05-02 Francija Francija Danska Danska 29:19 20:30
2020-05-09 Danska Danska Norveška Norveška 37:22 20:30
2020-05-09 Brazilija Brazilija Slovaška Slovaška 24:25 23:30
2020-05-16 Slovaška Slovaška Danska Danska 31:28 19:30
2020-05-16 Norveška Norveška Francija Francija 27:35 20:30
2020-05-23 Francija Francija Slovaška Slovaška 29:28 20:30
2020-05-23 Danska Danska Brazilija Brazilija 25:24 20:30
2020-05-30 Brazilija Brazilija Francija Francija 33:30 23:30
2020-05-30 Slovaška Slovaška Norveška Norveška 33:20 19:30

Skupina 4

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Čas
2020-03-28 Švica Švica Litva Litva 34:21 20:30
2020-03-28 ZDA ZDA Belgija Belgija 30:28 23:30
2020-04-04 Litva Litva ZDA ZDA 32:30 19:30
2020-04-04 Poljska Poljska Švica Švica 33:25 19:30
2020-04-11 ZDA ZDA Poljska Poljska 20:29 23:30
2020-04-11 Belgija Belgija Litva Litva 37:24 20:30
2020-04-18 Poljska Poljska Belgija Belgija 26:27 19:30
2020-04-18 Švica Švica ZDA ZDA 34:24 20:30
2020-04-25 Belgija Belgija Švica Švica 31:25 20:30
2020-04-25 Litva Litva Poljska Poljska 23:33 19:30
2020-05-02 Litva Litva Švica Švica 25:33 19:30
2020-05-02 Belgija Belgija ZDA ZDA 27:24 20:30
2020-05-09 ZDA ZDA Litva Litva 30:13 23:30
2020-05-09 Švica Švica Poljska Poljska 26:31 20:30
2020-05-16 Poljska Poljska ZDA ZDA 36:23 19:30
2020-05-16 Litva Litva Belgija Belgija 26:38 19:30
2020-05-23 Belgija Belgija Poljska Poljska 14:31 20:30
2020-05-23 ZDA ZDA Švica Švica 27:35 23:30
2020-05-30 Švica Švica Belgija Belgija 35:23 20:30
2020-05-30 Poljska Poljska Litva Litva 28:28 19:30

Skupina 5

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Čas
2020-03-28 Finska Finska Švedska Švedska 26:19 19:30
2020-03-28 Srbija Srbija Grčija Grčija 27:31 19:30
2020-04-04 Švedska Švedska Srbija Srbija 26:24 20:30
2020-04-04 Češka Češka Finska Finska 29:20 20:30
2020-04-11 Srbija Srbija Češka Češka 37:23 19:30
2020-04-11 Grčija Grčija Švedska Švedska 20:22 19:30
2020-04-18 Češka Češka Grčija Grčija 31:19 20:30
2020-04-18 Finska Finska Srbija Srbija 32:33 19:30
2020-04-25 Grčija Grčija Finska Finska 30:26 19:30
2020-04-25 Švedska Švedska Češka Češka 34:26 20:30
2020-05-02 Švedska Švedska Finska Finska 24:34 20:30
2020-05-02 Grčija Grčija Srbija Srbija 23:31 19:30
2020-05-09 Srbija Srbija Švedska Švedska 26:26 19:30
2020-05-09 Finska Finska Češka Češka 23:31 19:30
2020-05-16 Češka Češka Srbija Srbija 30:17 20:30
2020-05-16 Švedska Švedska Grčija Grčija 27:29 20:30
2020-05-23 Grčija Grčija Češka Češka 23:33 19:30
2020-05-23 Srbija Srbija Finska Finska 25:31 19:30
2020-05-30 Finska Finska Grčija Grčija 35:27 19:30
2020-05-30 Češka Češka Švedska Švedska 36:24 20:30

Skupina 6

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Čas
2020-03-28 Rusija Rusija Turčija Turčija 31:23 19:30
2020-03-28 Italija Italija Nizozemska Nizozemska 31:25 19:30
2020-04-04 Turčija Turčija Italija Italija 23:35 19:30
2020-04-04 Latvija Latvija Rusija Rusija 32:25 19:30
2020-04-11 Italija Italija Latvija Latvija 26:30 19:30
2020-04-11 Nizozemska Nizozemska Turčija Turčija 23:24 20:30
2020-04-18 Latvija Latvija Nizozemska Nizozemska 29:21 19:30
2020-04-18 Rusija Rusija Italija Italija 26:24 19:30
2020-04-25 Nizozemska Nizozemska Rusija Rusija 22:28 20:30
2020-04-25 Turčija Turčija Latvija Latvija 24:35 19:30
2020-05-02 Turčija Turčija Rusija Rusija 23:34 19:30
2020-05-02 Nizozemska Nizozemska Italija Italija 24:25 20:30
2020-05-09 Italija Italija Turčija Turčija 31:23 19:30
2020-05-09 Rusija Rusija Latvija Latvija 23:25 19:30
2020-05-16 Latvija Latvija Italija Italija 34:21 19:30
2020-05-16 Turčija Turčija Nizozemska Nizozemska 21:28 19:30
2020-05-23 Nizozemska Nizozemska Latvija Latvija 24:32 20:30
2020-05-23 Italija Italija Rusija Rusija 29:20 19:30
2020-05-30 Rusija Rusija Nizozemska Nizozemska 27:29 19:30
2020-05-30 Latvija Latvija Turčija Turčija 41:20 19:30

Skupina 7

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Čas
2020-03-28 Nemčija Nemčija Belorusija Belorusija 28:23 20:30
2020-03-28 Iran Iran Avstrija Avstrija 30:22 13:30
2020-04-04 Belorusija Belorusija Iran Iran 31:25 19:30
2020-04-04 Slovenija Slovenija Nemčija Nemčija 26:30 19:30
2020-04-11 Iran Iran Slovenija Slovenija 26:26 13:30
2020-04-11 Avstrija Avstrija Belorusija Belorusija 24:25 19:30
2020-04-18 Slovenija Slovenija Avstrija Avstrija 24:20 19:30
2020-04-18 Nemčija Nemčija Iran Iran 28:27 20:30
2020-04-25 Avstrija Avstrija Nemčija Nemčija 26:31 19:30
2020-04-25 Belorusija Belorusija Slovenija Slovenija 26:32 19:30
2020-05-02 Belorusija Belorusija Nemčija Nemčija 26:31 19:30
2020-05-02 Avstrija Avstrija Iran Iran 23:29 19:30
2020-05-09 Iran Iran Belorusija Belorusija 25:24 13:30
2020-05-09 Nemčija Nemčija Slovenija Slovenija 25:25 20:30
2020-05-16 Slovenija Slovenija Iran Iran 27:28 19:30
2020-05-16 Belorusija Belorusija Avstrija Avstrija 30:28 19:30
2020-05-23 Avstrija Avstrija Slovenija Slovenija 23:40 19:30
2020-05-23 Iran Iran Nemčija Nemčija 25:26 13:30
2020-05-30 Nemčija Nemčija Avstrija Avstrija 29:25 20:30
2020-05-30 Slovenija Slovenija Belorusija Belorusija 31:23 19:30

Skupina 8

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Čas
2020-03-28 Bosna in Hercegovina Bosna in Hercegovina Čile Čile 39:25 19:30
2020-03-28 Argentina Argentina Estonija Estonija 34:24 23:30
2020-04-04 Čile Čile Argentina Argentina 25:26 23:30
2020-04-04 Madžarska Madžarska Bosna in Hercegovina Bosna in Hercegovina 40:26 19:30
2020-04-11 Argentina Argentina Madžarska Madžarska 28:29 23:30
2020-04-11 Estonija Estonija Čile Čile 36:21 19:30
2020-04-18 Madžarska Madžarska Estonija Estonija 26:24 19:30
2020-04-18 Bosna in Hercegovina Bosna in Hercegovina Argentina Argentina 26:27 19:30
2020-04-25 Estonija Estonija Bosna in Hercegovina Bosna in Hercegovina 27:24 19:30
2020-04-25 Čile Čile Madžarska Madžarska 29:39 23:30
2020-05-02 Čile Čile Bosna in Hercegovina Bosna in Hercegovina 25:30 23:30
2020-05-02 Estonija Estonija Argentina Argentina 28:28 19:30
2020-05-09 Argentina Argentina Čile Čile 45:22 23:30
2020-05-09 Bosna in Hercegovina Bosna in Hercegovina Madžarska Madžarska 30:34 19:30
2020-05-16 Madžarska Madžarska Argentina Argentina 32:24 19:30
2020-05-16 Čile Čile Estonija Estonija 28:27 23:30
2020-05-23 Estonija Estonija Madžarska Madžarska 26:31 19:30
2020-05-23 Argentina Argentina Bosna in Hercegovina Bosna in Hercegovina 23:28 23:30
2020-05-30 Bosna in Hercegovina Bosna in Hercegovina Estonija Estonija 23:20 19:30
2020-05-30 Madžarska Madžarska Čile Čile 42:20 19:30