Сезона | Датум | Догађај | 14 (26/112) | 2017-06-16 | Тим је добио менаџера - MT24bel | 14 (49/112) | 2017-07-09 | Тим је искључен - MT24bel | 15 (5/112) | 2017-09-15 | Тим је добио менаџера - HC BRONZE KNIGHTS | 15 (28/112) | 2017-10-08 | Тим је искључен - HC BRONZE KNIGHTS | 16 (91/112) | 2018-04-01 | Тим је добио менаџера - Vital Kurlovich | 17 (2/112) | 2018-04-24 | Тим је искључен - Vital Kurlovich | 17 (54/112) | 2018-06-15 | Тим је добио менаџера - Alexandr ARS | 17 (77/112) | 2018-07-08 | Тим је искључен - Alexandr ARS | 18 (13/112) | 2018-08-25 | Тим је добио менаџера - kop4ik | 19 (51/112) | 2019-01-22 | Тим је искључен - kop4ik | 32 (57/112) | 2023-01-23 | Тим је добио менаџера - RotmirovDenis | 33 (27/112) | 2023-04-15 | Тим је искључен - RotmirovDenis | 36 (22/112) | 2024-03-11 | Тим је добио менаџера - Ratabor |
Сезона | Име тима | Резултати |
36 | Burevestnik |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 3 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 3 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
35 | LSCIVA 39370 † |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Испадање у лигу II.2. |
||
Ранг 13 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 13 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
34 | LSCIVA 39370 † |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Победа у колу испадања за лигу I.1. |
||
Ранг 12 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
33 | LSCIVA 39370 † |
Елиминисан у осмини финала Националног Купа. |
Победа у колу испадања за лигу I.1. |
||
Ранг 11 у плејофу лиге I.1. |
||
Ранг 10 у регуларној сезони лиге I.1. |
||
32 | LSCIVA |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Промоција у лигу I.1. |
||
Ранг 1 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 1 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
31 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 2 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
30 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 2 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
29 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 2 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
28 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 2 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
27 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 2 у плејофу лиге II.2. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.2. |
||
26 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Премештање у лигу II.2 од стране рукометне асоцијације. |
||
Поражен у колу промоције за лигу I.1. |
||
Ранг 2 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
25 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 3 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 3 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
24 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 4 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 4 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
23 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 6 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
22 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 6 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
21 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 8 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 8 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
20 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 10 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 10 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
19 | Zveri 39370 † |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 11 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 11 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
18 | Zveri |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 10 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 11 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
17 | Arsenal Belarus† |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 12 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 10 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
16 | VLKSM |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Премештање у лигу II.1 од стране рукометне асоцијације. |
||
Ранг 5 у плејофу лиге II.3. |
||
Ранг 5 у регуларној сезони лиге II.3. |
||
15 | HC Bronze Knights† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Премештање у лигу II.3 од стране рукометне асоцијације. |
||
Победа у колу испадања за лигу II.1. |
||
Ранг 11 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 11 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
14 | MT24bel† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 13 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 13 у регуларној сезони лиге II.1. |