Сезона | Датум | Догађај | 20 (15/112) | 2019-04-08 | Тим је добио менаџера - Marme2 | 20 (38/112) | 2019-05-01 | Тим је искључен - Marme2 | 20 (38/112) | 2019-05-01 | Тим је добио менаџера - Piezzollo | 20 (61/112) | 2019-05-24 | Тим је искључен - Piezzollo | 20 (70/112) | 2019-06-02 | Тим је добио менаџера - splitti01 | 21 (89/112) | 2019-10-11 | Тим је искључен - splitti01 | 22 (66/112) | 2020-01-08 | Тим је добио менаџера - FreezF | 22 (89/112) | 2020-01-31 | Тим је искључен - FreezF | 23 (62/112) | 2020-04-25 | Тим је добио менаџера - Obertiger | 23 (94/112) | 2020-05-27 | Тим је искључен - Obertiger | 26 (28/112) | 2021-02-21 | Тим је добио менаџера - Sven Kaatze | 26 (51/112) | 2021-03-16 | Тим је искључен - Sven Kaatze | 26 (51/112) | 2021-03-16 | Тим је добио менаџера - KoGe89x | 26 (74/112) | 2021-04-08 | Тим је искључен - KoGe89x | 26 (78/112) | 2021-04-12 | Тим је добио менаџера - Mara 05 | 26 (101/112) | 2021-05-05 | Тим је искључен - Mara 05 | 28 (49/112) | 2021-10-24 | Тим је добио менаџера - Phibs | 33 (29/112) | 2023-04-17 | Тим је искључен - Phibs |
Сезона | Име тима | Резултати |
33 | HG Neukirchbach† |
Елиминисан у 3. колу Националног Купа. |
Испадање у лигу III.7. |
||
Ранг 12 у плејофу лиге II.1. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге II.1. |
||
32 | HG Neukirchbach |
Елиминисан у 3. колу Националног Купа. |
Промоција у лигу II.1. |
||
Победа у колу промоције за лигу II.1. |
||
Ранг 2 у плејофу лиге III.1. |
||
Ранг 3 у регуларној сезони лиге III.1. |
||
31 | HG Neukirchbach |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 3 у плејофу лиге III.1. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге III.1. |
||
30 | HG Neukirchbach |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Премештање у лигу III.1 од стране рукометне асоцијације. |
||
Ранг 4 у плејофу лиге III.4. |
||
Ранг 4 у регуларној сезони лиге III.4. |
||
29 | HG Neukirchbach |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге III.4. |
||
Ранг 5 у регуларној сезони лиге III.4. |
||
28 | HG Neukirchbach |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге III.4. |
||
Ранг 8 у регуларној сезони лиге III.4. |
||
27 | FC Erdmannhausen† |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Ранг 13 у плејофу лиге III.4. |
||
Ранг 12 у регуларној сезони лиге III.4. |
||
26 | FC Erdmannhausen |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 6 у плејофу лиге III.4. |
||
Ранг 6 у регуларној сезони лиге III.4. |
||
25 | HSG Kreuzeck† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 8 у плејофу лиге III.4. |
||
Ранг 7 у регуларној сезони лиге III.4. |
||
24 | HSG Kreuzeck† |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 9 у плејофу лиге III.4. |
||
Ранг 9 у регуларној сезони лиге III.4. |
||
23 | HSG Kreuzeck |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 8 у плејофу лиге III.4. |
||
Ранг 3 у регуларној сезони лиге III.4. |
||
22 | TSV Hohenbrunn† |
Елиминисан у 3. колу Националног Купа. |
Ранг 4 у плејофу лиге III.4. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге III.4. |
||
21 | Wesergraupen 1899† |
Елиминисан у 2. колу Националног Купа. |
Поражен у колу промоције за лигу II.1. |
||
Ранг 2 у плејофу лиге III.4. |
||
Ранг 2 у регуларној сезони лиге III.4. |
||
20 | Wesergraupen 1899 |
Елиминисан у 1. колу Националног Купа. |
Ранг 10 у плејофу лиге III.4. |
||
Ранг 10 у регуларној сезони лиге III.4. |