Περίοδος | Ημερομηνία | Γεγονός | 20 (58/112) | 2019-05-21 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - GuderianSK | 20 (81/112) | 2019-06-13 | Ομάδα αποσύρθηκε - GuderianSK | 22 (58/112) | 2019-12-31 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - Peter C | 23 (1/112) | 2020-02-24 | Ομάδα αποσύρθηκε - Peter C | 23 (33/112) | 2020-03-27 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - migel77 | 23 (56/112) | 2020-04-19 | Ομάδα αποσύρθηκε - migel77 | 24 (11/112) | 2020-06-25 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - Stipller | 24 (40/112) | 2020-07-24 | Ομάδα αποσύρθηκε - Stipller | 24 (103/112) | 2020-09-25 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - Popradcan | 25 (53/112) | 2020-11-26 | Ομάδα αποσύρθηκε - Popradcan | 25 (60/112) | 2020-12-03 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - Sikinho99 | 29 (42/112) | 2022-02-06 | Ομάδα αποσύρθηκε - Sikinho99 |
Περίοδος | Όνομα ομάδας | Αποτελέσματα |
29 | Atletico Lula 42101 † |
Αποκλείστηκε στο γύρο 3 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Υποβιβασμός στην κατηγορία IV.21. |
||
Θέση 12 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος III.3. |
||
Θέση 11 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος III.3. |
||
28 | Atletico Lula |
Αποκλείστηκε στο γύρο 3 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Άνοδος στην κατηγορία III.3. |
||
Θέση 1 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος IV.3. |
||
Θέση 1 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος IV.3. |
||
27 | Atletico Lula |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 3 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος IV.3. |
||
Θέση 3 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος IV.3. |
||
26 | Atletico Lula |
Αποκλείστηκε στο γύρο 3 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Υποβιβασμός στην κατηγορία IV.3. |
||
Έχασε στα μπαράζ υποβιβασμού της κατηγορίας III.3. |
||
Θέση 11 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος III.3. |
||
Θέση 11 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος III.3. |
||
25 | Atletico Lula |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Άνοδος στην κατηγορία III.3. |
||
Κέρδισε στα μπαράζ ανόδου στην κατηγορία III.3. |
||
Θέση 2 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος IV.3. |
||
Θέση 6 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος IV.3. |
||
24 | HC SBA 1921† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 14 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος IV.3. |
||
Θέση 13 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος IV.3. |
||
23 | black storm 42101 † |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 14 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος IV.3. |
||
Θέση 14 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος IV.3. |
||
22 | Tiger Borský Mikuláš |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 11 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος IV.3. |
||
Θέση 10 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος IV.3. |
||
21 | Bratislava Chrematistics† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 12 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος IV.3. |
||
Θέση 11 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος IV.3. |
||
20 | Bratislava Chrematistics† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 13 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος IV.3. |
||
Θέση 12 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος IV.3. |
||
19 | Team noname 42101 |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Υποβιβασμός στην κατηγορία IV.3. |
||
Θέση 14 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος III.3. |
||
Θέση 13 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος III.3. |