Περίοδος | Ημερομηνία | Γεγονός | 24 (17/112) | 2020-07-01 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - Jože Novoselc | 24 (40/112) | 2020-07-24 | Ομάδα αποσύρθηκε - Jože Novoselc | 24 (67/112) | 2020-08-20 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - Tinek Hebar | 24 (90/112) | 2020-09-12 | Ομάδα αποσύρθηκε - Tinek Hebar | 24 (96/112) | 2020-09-18 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - bronco46 | 25 (7/112) | 2020-10-11 | Ομάδα αποσύρθηκε - bronco46 | 25 (19/112) | 2020-10-23 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - Ssmoke | 25 (86/112) | 2020-12-29 | Ομάδα αποσύρθηκε - Ssmoke | 28 (15/112) | 2021-09-20 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - dajdamdajdam | 29 (16/112) | 2022-01-11 | Ομάδα αποσύρθηκε - dajdamdajdam | 36 (7/112) | 2024-02-25 | Η ομάδα ανατέθηκε σε έναν διαχειριστή - jankobohorc | 36 (30/112) | 2024-03-19 | Ομάδα αποσύρθηκε - jankobohorc |
Περίοδος | Όνομα ομάδας | Αποτελέσματα |
36 | RK BOHOR 43553 † |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 8 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 8 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |
||
35 | rk dajdam† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 10 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 10 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |
||
34 | rk dajdam† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 11 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 11 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |
||
33 | rk dajdam† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 10 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 11 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |
||
32 | rk dajdam† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 12 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 11 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |
||
31 | rk dajdam† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 12 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 12 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |
||
30 | rk dajdam† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 12 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 12 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |
||
29 | rk dajdam† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 11 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 11 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |
||
28 | rk dajdam |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 10 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 9 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |
||
27 | Ljubljana Frogs† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 8 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 8 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |
||
26 | Ljubljana Frogs† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 2 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 9 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 9 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |
||
25 | Ljubljana Frogs† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 8 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 5 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |
||
24 | RK STRMEC PRI ORMOŽU† |
Αποκλείστηκε στο γύρο 1 του Εθνικού Κυπέλλου. |
Θέση 13 στα πλέυ οφ του πρωταθλήματος II.3. |
||
Θέση 13 στην κανονική περίοδο του πρωταθλήματος II.3. |