Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1292 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Kausu ieguvēju kausa izcīņa

275 035 659

  Grupa: Sezona:

Grupa 1

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Serbija Kovilj 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Īrija HT 1952 Tatran presov 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Ungārija chibesz 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Rumānija cocopufi 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Slovēnija Trigi 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 2

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Lietuva Granitas 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Horvātija RK OTPISANI 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Bulgārija FORTRESS HC† 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Latvija HC Predators 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Šveice Manitoba Moose 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 3

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovākija SDH Salamandre KE 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Rumānija Akela 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Ungārija Előre Fc 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Somija Manus KP 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Beļģija Spartak Lier 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 4

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Čehija HandballBigbossclubPraha 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Spānija The Lord of the Rings 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Irāna CaSPiaN NeKa HC 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Zviedrija Spirit HC 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Argentīna C.A. Florentino Ameghino 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 5

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Dānija Ifö Pythons 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Krievija Kot Vasiliy 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Ungārija Anzsima 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Latvija Ducks Babite 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Baltkrievija Die Allergie 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 6

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Vācija HC Einheit Halle 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Horvātija ž pu 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Lielbritānija HAC Manchester 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Krievija Bezuderzhnye Rysi 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Serbija RK Pantelej Niš 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 7

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Latvija HK STINGERSS 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Slovākija HB Kokiv Saint Petersburg 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Vācija TSV Nittenau 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Baltkrievija VEDRICH 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Polija HBc Protowo 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 8

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Brazīlija Cucuta HC 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Somija Giffen 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Francija SMHBC 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Ukraina Bucovina 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Kanāda BC Jackrabbits 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 9

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bulgārija spartak kilifarevo 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Čehija YOUNGSTERS Albrechtice 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Itālija US Salve 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Rumānija Constanţa Admirals 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Šveice Hollywood HBC 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 10

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bosnija un Hercogovina RK JALIJA Zenica 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Šveice lustenau 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Polija sparta zabrze 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Turcija Kalespor 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Dānija Team Hoy† 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 11

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Spānija Capgrossos Mataró 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Slovākija Peregrinos 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Brazīlija Hulk Esporte Clube 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Bosnija un Hercogovina HCA Estradam Sarajevo 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Slovēnija HB OLIMPIJA 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 12

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Igaunija KK Potomac 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Ukraina Karpaty 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Polija Chorwacja Team 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Itālija Spettaculario H.C. 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Zviedrija Start IF 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 13

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Brazīlija Copra PC 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Nīderlande Heldia 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Bosnija un Hercogovina Los Blancos CB 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Austrija SC Klein St. Paul 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Zviedrija Blue Mountain State 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 14

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Krievija Mr.Moroz 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Horvātija RK Kunovec Breg 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Kanāda Royal City Teslas 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Argentīna 11 GUERREROS FC 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Austrija UHC Stockerau 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 15

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Serbija Sloga z 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Portugāle Damamipa 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Amerikas Savienotās Valstis Doppelgangers 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Ukraina Orzhiv 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Ungārija Boomeráng KC 0 0 0 0 0 0:0 0

Grupa 16

Poz Komanda MP W D L Pts GF:GA GD
1 Argentīna Adrogué Poker Athlétic 0 0 0 0 0 0:0 0
2 Čehija HK Draví Orli Komotau 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Portugāle Milheiroense Andebol 0 0 0 0 0 0:0 0
4 Grieķija Osfp7 0 0 0 0 0 0:0 0
5 Francija Samarobriva HB 0 0 0 0 0 0:0 0