Sezóna | Dátum | Udalosť | 7 (107/112) | 2015-07-14 | Tím bol pridelený manažérovi - JhowBR | 8 (18/112) | 2015-08-06 | Tím zanikol - JhowBR | 8 (20/112) | 2015-08-08 | Tím bol pridelený manažérovi - Diego2003D | 8 (44/112) | 2015-09-01 | Tím zanikol - Diego2003D | 8 (44/112) | 2015-09-01 | Tím bol pridelený manažérovi - Lukas Vidal | 8 (74/112) | 2015-10-01 | Tím zanikol - Lukas Vidal | 8 (77/112) | 2015-10-04 | Tím bol pridelený manažérovi - ikaro cardoso | 8 (100/112) | 2015-10-27 | Tím zanikol - ikaro cardoso | 8 (103/112) | 2015-10-30 | Tím bol pridelený manažérovi - maikpsi | 9 (106/112) | 2016-02-22 | Tím zanikol - maikpsi | 9 (108/112) | 2016-02-24 | Tím bol pridelený manažérovi - Lucaskacz10 | 10 (19/112) | 2016-03-18 | Tím zanikol - Lucaskacz10 | 10 (47/112) | 2016-04-15 | Tím bol pridelený manažérovi - Alisson08 | 10 (52/112) | 2016-04-20 | Tím zanikol - Alisson08 | 10 (52/112) | 2016-04-20 | Tím bol pridelený manažérovi - 17112005 | 10 (56/112) | 2016-04-24 | Tím zanikol - 17112005 | 10 (57/112) | 2016-04-25 | Tím bol pridelený manažérovi - Vinicius Ianke | 10 (82/112) | 2016-05-20 | Tím zanikol - Vinicius Ianke | 10 (93/112) | 2016-05-31 | Tím bol pridelený manažérovi - gugumarvado | 11 (18/112) | 2016-07-07 | Tím zanikol - gugumarvado | 11 (18/112) | 2016-07-07 | Tím bol pridelený manažérovi - maria clara top | 11 (41/112) | 2016-07-30 | Tím zanikol - maria clara top | 11 (46/112) | 2016-08-04 | Tím bol pridelený manažérovi - Bryansbif | 11 (75/112) | 2016-09-02 | Tím zanikol - Bryansbif | 11 (82/112) | 2016-09-09 | Tím bol pridelený manažérovi - netin6464 | 11 (105/112) | 2016-10-02 | Tím zanikol - netin6464 | 11 (106/112) | 2016-10-03 | Tím bol pridelený manažérovi - Lucas Saches | 12 (18/112) | 2016-10-27 | Tím zanikol - Lucas Saches | 12 (18/112) | 2016-10-27 | Tím bol pridelený manažérovi - samuel felip | 12 (41/112) | 2016-11-19 | Tím zanikol - samuel felip | 12 (53/112) | 2016-12-01 | Tím bol pridelený manažérovi - Jhonatã Melo | 24 (101/112) | 2020-09-23 | Tím zanikol - Jhonatã Melo |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
24 | Lendas HC |
Tím vypadol v osemfinále Národného pohára. |
Prehra v baráži o postup do ligy I.1. |
||
2. miesto v play-off ligy II.3. |
||
2. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
23 | Lendas HC |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Prehra v baráži o postup do ligy I.1. |
||
2. miesto v play-off ligy II.3. |
||
2. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
22 | Lendas HC |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Prehra v baráži o postup do ligy I.1. |
||
2. miesto v play-off ligy II.3. |
||
2. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
21 | Lendas HC |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
Prehra v baráži o postup do ligy I.1. |
||
2. miesto v play-off ligy II.3. |
||
2. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
20 | Lendas HC |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
Prehra v baráži o postup do ligy I.1. |
||
2. miesto v play-off ligy II.3. |
||
3. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
19 | Lendas HC |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
6. miesto v play-off ligy II.3. |
||
4. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
18 | Lendas HC |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy II.3. |
||
13. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
17 | Lendas HC |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy II.3. |
||
12. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
16 | Lendas HC |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Výhra v baráži o záchranu v lige II.3. |
||
13. miesto v play-off ligy II.3. |
||
13. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
15 | Lendas HC |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy II.3. |
||
13. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
14 | Lendas HC |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Tím bol hádzanárskou asociáciou preradený do ligy II.3. |
||
3. miesto v play-off ligy III.1. |
||
6. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
13 | Lendas HC |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy III.1. |
||
10. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
12 | Lendas HC |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy III.1. |
||
9. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
11 | A.f Galaxy |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
5. miesto v play-off ligy III.1. |
||
6. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
10 | Sport Clube ViniciusIanke† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy III.1. |
||
11. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
9 | Roma Apucarana |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Prehra v baráži o postup do ligy II.1. |
||
2. miesto v play-off ligy III.1. |
||
2. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
8 | santana |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Tím bol hádzanárskou asociáciou preradený do ligy III.1. |
||
4. miesto v play-off ligy IV.5. |
||
5. miesto v základnej časti ligy IV.5. |
||
7 | Team noname 31940 |
12. miesto v play-off ligy IV.5. |
13. miesto v základnej časti ligy IV.5. |