Sezóna | Dátum | Udalosť | 14 (20/112) | 2017-06-10 | Tím bol pridelený manažérovi - styrd2 | 14 (45/112) | 2017-07-05 | Tím zanikol - styrd2 | 14 (92/112) | 2017-08-21 | Tím bol pridelený manažérovi - Kloyn | 15 (9/112) | 2017-09-19 | Tím zanikol - Kloyn | 15 (17/112) | 2017-09-27 | Tím bol pridelený manažérovi - Argonin | 15 (40/112) | 2017-10-20 | Tím zanikol - Argonin | 15 (102/112) | 2017-12-21 | Tím bol pridelený manažérovi - kuzm8 | 16 (13/112) | 2018-01-13 | Tím zanikol - kuzm8 | 16 (52/112) | 2018-02-21 | Tím bol pridelený manažérovi - nikolai34 | 16 (75/112) | 2018-03-16 | Tím zanikol - nikolai34 | 17 (79/112) | 2018-07-10 | Tím bol pridelený manažérovi - Anyro | 18 (9/112) | 2018-08-21 | Tím zanikol - Anyro | 18 (82/112) | 2018-11-02 | Tím bol pridelený manažérovi - RafaNaal | 18 (105/112) | 2018-11-25 | Tím zanikol - RafaNaal | 19 (20/112) | 2018-12-22 | Tím bol pridelený manažérovi - VersaSinh | 19 (44/112) | 2019-01-15 | Tím zanikol - VersaSinh | 19 (53/112) | 2019-01-24 | Tím bol pridelený manažérovi - BorLanD92 |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
36 | Omsk Predators |
12. miesto v základnej časti ligy II.3. |
35 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy II.3. |
||
13. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
34 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy II.3. |
||
11. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
33 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Výhra v baráži o záchranu v lige II.3. |
||
13. miesto v play-off ligy II.3. |
||
12. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
32 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy II.3. |
||
11. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
31 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy II.3. |
||
11. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
30 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy II.3. |
||
12. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
29 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy II.3. |
||
10. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
28 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy II.3. |
||
9. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
27 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy II.3. |
||
8. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
26 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy II.3. |
||
9. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
25 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím postúpil do ligy II.3. |
||
1. miesto v play-off ligy III.3. |
||
1. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
24 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
3. miesto v play-off ligy III.3. |
||
2. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
23 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
4. miesto v play-off ligy III.3. |
||
5. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
22 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy III.3. |
||
14. miesto v play-off ligy II.3. |
||
14. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
21 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím postúpil do ligy II.3. |
||
Výhra v baráži o postup do ligy II.3. |
||
2. miesto v play-off ligy III.6. |
||
2. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
20 | Omsk Predators |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy III.6. |
||
13. miesto v play-off ligy II.3. |
||
13. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
19 | Omsk Predators |
Tím postúpil do ligy II.3. |
1. miesto v play-off ligy III.6. |
||
2. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
18 | RafaNadal |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím bol hádzanárskou asociáciou preradený do ligy III.6. |
||
9. miesto v play-off ligy III.3. |
||
10. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
17 | Itorama |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy III.3. |
||
12. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
16 | cokol fc† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
13. miesto v play-off ligy III.3. |
||
10. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
15 | Dinamo Stavropol† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
13. miesto v play-off ligy III.3. |
||
13. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
14 | styrd2† |
Tím bol hádzanárskou asociáciou preradený do ligy III.3. |
7. miesto v play-off ligy III.9. |
||
8. miesto v základnej časti ligy III.9. |