Sezóna | Dátum | Udalosť | 15 (15/112) | 2017-09-25 | Tím bol pridelený manažérovi - anantdeep | 15 (38/112) | 2017-10-18 | Tím zanikol - anantdeep | 15 (70/112) | 2017-11-19 | Tím bol pridelený manažérovi - diener | 15 (93/112) | 2017-12-12 | Tím zanikol - diener | 15 (100/112) | 2017-12-19 | Tím bol pridelený manažérovi - dajum | 16 (11/112) | 2018-01-11 | Tím zanikol - dajum | 16 (15/112) | 2018-01-15 | Tím bol pridelený manažérovi - sohila0 | 16 (38/112) | 2018-02-07 | Tím zanikol - sohila0 | 16 (46/112) | 2018-02-15 | Tím bol pridelený manažérovi - Kosta Nikolovski | 16 (70/112) | 2018-03-11 | Tím zanikol - Kosta Nikolovski | 16 (78/112) | 2018-03-19 | Tím bol pridelený manažérovi - benahcen djidjiga | 16 (101/112) | 2018-04-11 | Tím zanikol - benahcen djidjiga | 25 (70/112) | 2020-12-13 | Tím bol pridelený manažérovi - Baku35 | 26 (91/112) | 2021-04-25 | Tím zanikol - Baku35 | 27 (38/112) | 2021-06-23 | Tím bol pridelený manažérovi - TOMantsa | 28 (47/112) | 2021-10-22 | Tím zanikol - TOMantsa | 28 (107/112) | 2021-12-21 | Tím bol pridelený manažérovi - rakosh |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
35 | rursak |
Tím vypadol v 4. kole Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy III.9. |
||
12. miesto v play-off ligy II.3. |
||
13. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
34 | rursak |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím postúpil do ligy II.3. |
||
1. miesto v play-off ligy III.9. |
||
1. miesto v základnej časti ligy III.9. |
||
33 | rursak |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
Prehra v baráži o postup do ligy II.3. |
||
2. miesto v play-off ligy III.9. |
||
1. miesto v základnej časti ligy III.9. |
||
32 | rursak |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
Prehra v baráži o postup do ligy II.3. |
||
2. miesto v play-off ligy III.9. |
||
1. miesto v základnej časti ligy III.9. |
||
31 | rursak |
Tím vypadol v 3. kole Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy III.9. |
||
12. miesto v play-off ligy II.3. |
||
14. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
30 | rursak |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím postúpil do ligy II.3. |
||
1. miesto v play-off ligy III.6. |
||
1. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
29 | rursak |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
3. miesto v play-off ligy III.6. |
||
4. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
28 | HBC MADA† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
14. miesto v play-off ligy III.6. |
||
14. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
27 | HBC MADA |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy III.6. |
||
9. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
26 | Neftçi PHK† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy III.6. |
||
9. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
25 | Neftçi PHK |
7. miesto v play-off ligy III.6. |
8. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
24 | les kabyler† |
6. miesto v play-off ligy III.6. |
8. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
23 | les kabyler† |
9. miesto v play-off ligy III.6. |
9. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
22 | les kabyler† |
9. miesto v play-off ligy III.6. |
9. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
21 | les kabyler† |
8. miesto v play-off ligy III.6. |
8. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
20 | les kabyler† |
8. miesto v play-off ligy III.6. |
7. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
19 | les kabyler† |
9. miesto v play-off ligy III.6. |
9. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
18 | les kabyler† |
9. miesto v play-off ligy III.6. |
9. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
17 | les kabyler† |
8. miesto v play-off ligy III.6. |
8. miesto v základnej časti ligy III.6. |
||
16 | les kabyler |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Tím bol hádzanárskou asociáciou preradený do ligy III.6. |
||
13. miesto v play-off ligy III.1. |
||
14. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
15 | wildcat |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
13. miesto v play-off ligy III.1. |
||
10. miesto v základnej časti ligy III.1. |