Sezóna | Dátum | Udalosť | 17 (57/112) | 2018-06-18 | Tím bol pridelený manažérovi - AcaRozic | 17 (100/112) | 2018-07-31 | Tím zanikol - AcaRozic | 19 (45/112) | 2019-01-16 | Tím bol pridelený manažérovi - lazarjosimovic | 19 (68/112) | 2019-02-08 | Tím zanikol - lazarjosimovic | 19 (72/112) | 2019-02-12 | Tím bol pridelený manažérovi - Cvetan Jovana Staletovic | 20 (32/112) | 2019-04-25 | Tím zanikol - Cvetan Jovana Staletovic | 27 (18/112) | 2021-06-03 | Tím bol pridelený manažérovi - 1Mirko | 27 (41/112) | 2021-06-26 | Tím zanikol - 1Mirko | 27 (71/112) | 2021-07-26 | Tím bol pridelený manažérovi - gidraitis10 | 27 (94/112) | 2021-08-18 | Tím zanikol - gidraitis10 | 27 (103/112) | 2021-08-27 | Tím bol pridelený manažérovi - garus vakarian | 28 (76/112) | 2021-11-20 | Tím zanikol - garus vakarian | 28 (107/112) | 2021-12-21 | Tím bol pridelený manažérovi - 84matya | 29 (33/112) | 2022-01-28 | Tím zanikol - 84matya |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
35 | RT GGakowo† |
2. miesto v play-off ligy III.1. |
2. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
34 | RT GGakowo† |
1. miesto v play-off ligy III.1. |
2. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
33 | RT GGakowo† |
2. miesto v play-off ligy III.1. |
2. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
32 | RT GGakowo† |
2. miesto v play-off ligy III.1. |
2. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
31 | RT GGakowo† |
2. miesto v play-off ligy III.1. |
2. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
30 | RT GGakowo† |
1. miesto v play-off ligy III.1. |
1. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
29 | RT GGakowo† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím bol hádzanárskou asociáciou preradený do ligy III.1. |
||
12. miesto v play-off ligy II.3. |
||
12. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
28 | Efekt Mase† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
14. miesto v play-off ligy II.3. |
||
14. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
27 | Rk Vranje 1957 |
Tím bol hádzanárskou asociáciou preradený do ligy II.3. |
4. miesto v play-off ligy III.1. |
||
3. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
26 | Rk Brezovica 333† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Tím bol hádzanárskou asociáciou preradený do ligy III.1. |
||
Tím postúpil do ligy II.3. |
||
1. miesto v play-off ligy III.3. |
||
1. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
25 | Rk Brezovica 333† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
3. miesto v play-off ligy III.3. |
||
2. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
24 | Rk Brezovica 333† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy III.3. |
||
Prehra v baráži o záchranu v lige II.3. |
||
13. miesto v play-off ligy II.3. |
||
13. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
23 | Rk Brezovica 333† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy II.3. |
||
12. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
22 | Rk Brezovica 333† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy II.3. |
||
10. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
21 | Rk Brezovica 333† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy II.3. |
||
10. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
20 | Rk Brezovica 333† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy II.3. |
||
12. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
19 | Rk Brezovica 333 |
Tím postúpil do ligy II.3. |
1. miesto v play-off ligy III.3. |
||
2. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
18 | Rk Skela† |
2. miesto v play-off ligy III.3. |
2. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
17 | Rk Skela |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy III.3. |
||
12. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
16 | Team noname 40775 |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy III.3. |
||
Prehra v baráži o záchranu v lige II.3. |
||
13. miesto v play-off ligy II.3. |
||
13. miesto v základnej časti ligy II.3. |