Sezóna | Dátum | Udalosť | 23 (43/112) | 2020-04-06 | Tím bol pridelený manažérovi - lugo2000 | 23 (66/112) | 2020-04-29 | Tím zanikol - lugo2000 | 24 (87/112) | 2020-09-09 | Tím bol pridelený manažérovi - gigacri | 24 (110/112) | 2020-10-02 | Tím zanikol - gigacri | 25 (8/112) | 2020-10-12 | Tím bol pridelený manažérovi - pablito76 | 25 (31/112) | 2020-11-04 | Tím zanikol - pablito76 | 26 (35/112) | 2021-02-28 | Tím bol pridelený manažérovi - cbuba | 26 (58/112) | 2021-03-23 | Tím zanikol - cbuba | 28 (41/112) | 2021-10-16 | Tím bol pridelený manažérovi - astraco32 | 29 (82/112) | 2022-03-18 | Tím zanikol - astraco32 |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
35 | METOMATE† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy II.3. |
||
8. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
34 | METOMATE† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy II.3. |
||
8. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
33 | METOMATE† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy II.3. |
||
6. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
32 | METOMATE† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy II.3. |
||
8. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
31 | METOMATE† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy II.3. |
||
8. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
30 | METOMATE† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy II.3. |
||
9. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
29 | METOMATE† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy II.3. |
||
5. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
28 | METOMATE |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Tím postúpil do ligy II.3. |
||
1. miesto v play-off ligy III.3. |
||
4. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
27 | Dream fc† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
8. miesto v play-off ligy III.3. |
||
8. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
26 | Dream fc† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy III.3. |
||
11. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
25 | Rioñes HB† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy III.3. |
||
12. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
24 | Mugiwaras Team |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy III.3. |
||
9. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
23 | Blue Devils 42612 † |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy III.3. |
||
11. miesto v základnej časti ligy III.3. |
||
22 | Team noname 42612 |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy III.3. |
||
Prehra v baráži o záchranu v lige II.3. |
||
13. miesto v play-off ligy II.3. |
||
13. miesto v základnej časti ligy II.3. |
||
21 | Team noname 42612 |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy II.3. |
||
12. miesto v základnej časti ligy II.3. |