Sezóna | Dátum | Udalosť | 22 (80/112) | 2020-01-22 | Tím bol pridelený manažérovi - robbanovic | 23 (74/112) | 2020-05-07 | Tím zanikol - robbanovic | 24 (53/112) | 2020-08-06 | Tím bol pridelený manažérovi - LimpanJR | 24 (76/112) | 2020-08-29 | Tím zanikol - LimpanJR | 24 (83/112) | 2020-09-05 | Tím bol pridelený manažérovi - kev4545 | 24 (106/112) | 2020-09-28 | Tím zanikol - kev4545 | 24 (107/112) | 2020-09-29 | Tím bol pridelený manažérovi - Alex Anneby | 25 (18/112) | 2020-10-22 | Tím zanikol - Alex Anneby | 25 (47/112) | 2020-11-20 | Tím bol pridelený manažérovi - Clilin06 | 25 (70/112) | 2020-12-13 | Tím zanikol - Clilin06 | 25 (71/112) | 2020-12-14 | Tím bol pridelený manažérovi - Soldatbom | 25 (97/112) | 2021-01-09 | Tím zanikol - Soldatbom | 26 (25/112) | 2021-02-18 | Tím bol pridelený manažérovi - Alexanderberg | 26 (48/112) | 2021-03-13 | Tím zanikol - Alexanderberg | 26 (60/112) | 2021-03-25 | Tím bol pridelený manažérovi - Casper0 | 26 (83/112) | 2021-04-17 | Tím zanikol - Casper0 | 27 (69/112) | 2021-07-24 | Tím bol pridelený manažérovi - anton05 | 28 (99/112) | 2021-12-13 | Tím zanikol - anton05 | 28 (107/112) | 2021-12-21 | Tím bol pridelený manažérovi - Hazzer | 29 (68/112) | 2022-03-04 | Tím zanikol - Hazzer | 29 (75/112) | 2022-03-11 | Tím bol pridelený manažérovi - nacka | 32 (45/112) | 2023-01-11 | Tím zanikol - nacka |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
32 | Butgatan boys† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
14. miesto v play-off ligy II.2. |
||
12. miesto v základnej časti ligy II.2. |
||
31 | Butgatan boys |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
7. miesto v play-off ligy II.2. |
||
8. miesto v základnej časti ligy II.2. |
||
30 | Butgatan boys |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy II.2. |
||
11. miesto v základnej časti ligy II.2. |
||
29 | Butgatan boys |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy II.2. |
||
11. miesto v základnej časti ligy II.2. |
||
28 | Monsters HK |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
13. miesto v play-off ligy II.2. |
||
13. miesto v základnej časti ligy II.2. |
||
27 | Monsters HK |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
13. miesto v play-off ligy II.2. |
||
13. miesto v základnej časti ligy II.2. |
||
26 | H65 Höör† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
13. miesto v play-off ligy II.2. |
||
13. miesto v základnej časti ligy II.2. |
||
25 | Ankorna hk |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
11. miesto v play-off ligy II.2. |
||
11. miesto v základnej časti ligy II.2. |
||
24 | sundsvall dragon |
Tím bol hádzanárskou asociáciou preradený do ligy II.2. |
3. miesto v play-off ligy III.1. |
||
1. miesto v základnej časti ligy III.1. |
||
23 | Roma United 42800 † |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
Tím bol hádzanárskou asociáciou preradený do ligy III.1. |
||
6. miesto v play-off ligy II.2. |
||
6. miesto v základnej časti ligy II.2. |
||
22 | Roma United |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy II.2. |
||
12. miesto v základnej časti ligy II.2. |
||
21 | Team noname 42800 |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
13. miesto v play-off ligy II.2. |
||
14. miesto v základnej časti ligy II.2. |