Online: 234
Čas:
Public account
IV.3
Sezóna: 37 (6/112)
Komunikácia
Komunikácia
Pošta
Notifikácie
Diskusie
Flash Chat
Public account
Public account
Profil
Nastavenia
Odhlásiť
PRO Zóna
1330
kreditov
Kúpiť kredity
Tím
Novinky
Tím info
Kalendár
Výzvy
Financie
Nastavenia
Hráči
Hráči
Prehľad
Zmluvy
Zranenia
Skauti
Štatistiky
Tréning
Sezónne bonusy
Draft
Aréna
Aréna
Zázemie
Zamestnanci
Prieskum
Vzdelávacie stredisko
Športová akadémia
Trh
Hráči
Zamestnanci
Tvoje predaje a ponuky
Tvoje prestupy
Reklamný systém
Zápas
Nasledujúci zápas
Zostava
Taktika
Plánovanie
Okamžité výzvy
Liga
Ligové novinky
Výsledky
Tabuľka
Playoff
Štatistiky
All Stars
Odmeny
Info
Tlačové správy
Diskusia
Turnaje
Národný pohár
Liga majstrov
Pohár víťazov pohárov
Krajiny
Kreditné turnaje
Medzinárodné
Profil krajiny
Majstrovstvá sveta
Výsledky
Poradie krajín
Voľby
Informácie
Návod
FAQ
Pravidlá
PPM Tím
Pomocníci
Top
Komunita
Hádzanárske novinky
Obľúbené tímy
Flash Chat
PPM TV
Momentálne sa nachádzaš vo verejne prístupnom konte. Ak si chceš zahrať hru alebo prispievať do diskusií, musíš sa prihlásiť. Ak si nový užívateľ, musíš sa zaregistrovať.
Prihlásenie
Registrácia
Česko-moravský pohár-4
miraboss
22 tímov
397 kreditov
911 451 596
Logo turnaja
Získaj kredity zadarmo!
Pozvi do hry nových manažérov a získaj až 12 kreditov za jedného referala!
Profil
Prihlásené tímy
Tabuľky
Zápasy
Štatistiky
Skupina:
1
Všetky
Skupina 1
Dátum
Domáci
Hostia
Výsledok
07.04.2017
Aguia de Marabá†
HC KABATY†
18:48
07.04.2017
Drawa Osieczno
Pacy sur Eure†
27:28
07.04.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Sokol Rejšice
30:23
07.04.2017
Folkungarna†
Mášovo tým
37:22
07.04.2017
ST.BITANGOK
Kotymbas†
36:26
07.04.2017
kurmji†
Faitonul Crocodilu'
33:36
07.04.2017
Blue Legion H C†
Hellraisers
31:23
07.04.2017
Bolqrite
DUDUS†
37:21
07.04.2017
SATANIC BOMBERS
PELISTER†
29:26
07.04.2017
Ben-Dor†
HandballBigbossclubPraha
18:35
07.04.2017
Goroli Český Těšín†
Spurs Gbely†
26:27
10.04.2017
HC KABATY†
Goroli Český Těšín†
26:29
10.04.2017
Spurs Gbely†
Ben-Dor†
39:20
10.04.2017
HandballBigbossclubPraha
SATANIC BOMBERS
18:28
10.04.2017
PELISTER†
Bolqrite
31:28
10.04.2017
DUDUS†
Blue Legion H C†
17:48
10.04.2017
Hellraisers
kurmji†
33:22
10.04.2017
Faitonul Crocodilu'
ST.BITANGOK
29:31
10.04.2017
Kotymbas†
Folkungarna†
24:34
10.04.2017
Mášovo tým
Éles Józsi Emlékzenekar
29:29
10.04.2017
Sokol Rejšice
Drawa Osieczno
33:22
10.04.2017
Pacy sur Eure†
Aguia de Marabá†
35:21
11.04.2017
Pacy sur Eure†
HC KABATY†
31:27
11.04.2017
Aguia de Marabá†
Sokol Rejšice
17:37
11.04.2017
Drawa Osieczno
Mášovo tým
30:26
11.04.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Kotymbas†
22:32
11.04.2017
Folkungarna†
Faitonul Crocodilu'
38:32
11.04.2017
ST.BITANGOK
Hellraisers
34:23
11.04.2017
kurmji†
DUDUS†
29:18
11.04.2017
Blue Legion H C†
PELISTER†
40:24
11.04.2017
Bolqrite
HandballBigbossclubPraha
33:30
11.04.2017
SATANIC BOMBERS
Spurs Gbely†
25:36
11.04.2017
Ben-Dor†
Goroli Český Těšín†
23:35
12.04.2017
HC KABATY†
Ben-Dor†
39:25
12.04.2017
Goroli Český Těšín†
SATANIC BOMBERS
23:24
12.04.2017
Spurs Gbely†
Bolqrite
28:23
12.04.2017
HandballBigbossclubPraha
Blue Legion H C†
24:31
12.04.2017
PELISTER†
kurmji†
30:29
12.04.2017
DUDUS†
ST.BITANGOK
18:35
12.04.2017
Hellraisers
Folkungarna†
31:30
12.04.2017
Faitonul Crocodilu'
Éles Józsi Emlékzenekar
29:25
12.04.2017
Kotymbas†
Drawa Osieczno
29:26
12.04.2017
Mášovo tým
Aguia de Marabá†
38:19
12.04.2017
Sokol Rejšice
Pacy sur Eure†
29:31
13.04.2017
Sokol Rejšice
HC KABATY†
28:31
13.04.2017
Pacy sur Eure†
Mášovo tým
34:21
13.04.2017
Aguia de Marabá†
Kotymbas†
22:42
13.04.2017
Drawa Osieczno
Faitonul Crocodilu'
37:37
13.04.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Hellraisers
30:31
13.04.2017
Folkungarna†
DUDUS†
39:19
13.04.2017
ST.BITANGOK
PELISTER†
33:26
13.04.2017
kurmji†
HandballBigbossclubPraha
26:29
13.04.2017
Blue Legion H C†
Spurs Gbely†
25:28
13.04.2017
Bolqrite
Goroli Český Těšín†
24:25
13.04.2017
SATANIC BOMBERS
Ben-Dor†
34:20
14.04.2017
HC KABATY†
SATANIC BOMBERS
26:29
14.04.2017
Ben-Dor†
Bolqrite
23:34
14.04.2017
Goroli Český Těšín†
Blue Legion H C†
31:29
14.04.2017
Spurs Gbely†
kurmji†
32:18
14.04.2017
HandballBigbossclubPraha
ST.BITANGOK
23:35
14.04.2017
PELISTER†
Folkungarna†
30:37
14.04.2017
DUDUS†
Éles Józsi Emlékzenekar
23:37
14.04.2017
Hellraisers
Drawa Osieczno
33:25
14.04.2017
Faitonul Crocodilu'
Aguia de Marabá†
38:26
14.04.2017
Kotymbas†
Pacy sur Eure†
28:25
14.04.2017
Mášovo tým
Sokol Rejšice
26:33
17.04.2017
Mášovo tým
HC KABATY†
26:26
17.04.2017
Sokol Rejšice
Kotymbas†
26:26
17.04.2017
Pacy sur Eure†
Faitonul Crocodilu'
32:31
17.04.2017
Aguia de Marabá†
Hellraisers
15:40
17.04.2017
Drawa Osieczno
DUDUS†
41:26
17.04.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
PELISTER†
30:34
17.04.2017
Folkungarna†
HandballBigbossclubPraha
26:24
17.04.2017
ST.BITANGOK
Spurs Gbely†
29:26
17.04.2017
kurmji†
Goroli Český Těšín†
33:22
17.04.2017
Blue Legion H C†
Ben-Dor†
39:18
17.04.2017
Bolqrite
SATANIC BOMBERS
26:30
18.04.2017
HC KABATY†
Bolqrite
28:27
18.04.2017
SATANIC BOMBERS
Blue Legion H C†
19:27
18.04.2017
Ben-Dor†
kurmji†
23:33
18.04.2017
Goroli Český Těšín†
ST.BITANGOK
25:31
18.04.2017
Spurs Gbely†
Folkungarna†
35:24
18.04.2017
HandballBigbossclubPraha
Éles Józsi Emlékzenekar
27:35
18.04.2017
PELISTER†
Drawa Osieczno
29:30
18.04.2017
DUDUS†
Aguia de Marabá†
35:22
18.04.2017
Hellraisers
Pacy sur Eure†
36:26
18.04.2017
Faitonul Crocodilu'
Sokol Rejšice
31:24
18.04.2017
Kotymbas†
Mášovo tým
37:22
19.04.2017
Kotymbas†
HC KABATY†
25:26
19.04.2017
Mášovo tým
Faitonul Crocodilu'
29:30
19.04.2017
Sokol Rejšice
Hellraisers
31:34
19.04.2017
Pacy sur Eure†
DUDUS†
36:18
19.04.2017
Aguia de Marabá†
PELISTER†
20:34
19.04.2017
Drawa Osieczno
HandballBigbossclubPraha
23:28
19.04.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Spurs Gbely†
24:24
19.04.2017
Folkungarna†
Goroli Český Těšín†
28:26
19.04.2017
ST.BITANGOK
Ben-Dor†
32:16
19.04.2017
kurmji†
SATANIC BOMBERS
27:31
19.04.2017
Blue Legion H C†
Bolqrite
37:24
20.04.2017
HC KABATY†
Blue Legion H C†
33:29
20.04.2017
Bolqrite
kurmji†
25:27
20.04.2017
SATANIC BOMBERS
ST.BITANGOK
21:27
20.04.2017
Ben-Dor†
Folkungarna†
28:30
20.04.2017
Goroli Český Těšín†
Éles Józsi Emlékzenekar
27:25
20.04.2017
Spurs Gbely†
Drawa Osieczno
38:23
20.04.2017
HandballBigbossclubPraha
Aguia de Marabá†
35:25
20.04.2017
PELISTER†
Pacy sur Eure†
29:30
20.04.2017
DUDUS†
Sokol Rejšice
21:35
20.04.2017
Hellraisers
Mášovo tým
33:24
20.04.2017
Faitonul Crocodilu'
Kotymbas†
29:26
21.04.2017
Faitonul Crocodilu'
HC KABATY†
27:30
21.04.2017
Kotymbas†
Hellraisers
28:29
21.04.2017
Mášovo tým
DUDUS†
26:23
21.04.2017
Sokol Rejšice
PELISTER†
30:37
21.04.2017
Pacy sur Eure†
HandballBigbossclubPraha
36:28
21.04.2017
Aguia de Marabá†
Spurs Gbely†
14:44
21.04.2017
Drawa Osieczno
Goroli Český Těšín†
32:36
21.04.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Ben-Dor†
37:28
21.04.2017
Folkungarna†
SATANIC BOMBERS
32:28
21.04.2017
ST.BITANGOK
Bolqrite
39:35
21.04.2017
kurmji†
Blue Legion H C†
27:22
24.04.2017
HC KABATY†
kurmji†
33:25
24.04.2017
Blue Legion H C†
ST.BITANGOK
26:25
24.04.2017
Bolqrite
Folkungarna†
28:29
24.04.2017
SATANIC BOMBERS
Éles Józsi Emlékzenekar
30:29
24.04.2017
Ben-Dor†
Drawa Osieczno
29:27
24.04.2017
Goroli Český Těšín†
Aguia de Marabá†
43:17
24.04.2017
Spurs Gbely†
Pacy sur Eure†
28:22
24.04.2017
HandballBigbossclubPraha
Sokol Rejšice
30:32
24.04.2017
PELISTER†
Mášovo tým
32:21
24.04.2017
DUDUS†
Kotymbas†
17:36
24.04.2017
Hellraisers
Faitonul Crocodilu'
31:26
25.04.2017
Hellraisers
HC KABATY†
27:21
25.04.2017
Faitonul Crocodilu'
DUDUS†
36:20
25.04.2017
Kotymbas†
PELISTER†
40:23
25.04.2017
Mášovo tým
HandballBigbossclubPraha
31:28
25.04.2017
Sokol Rejšice
Spurs Gbely†
26:26
25.04.2017
Pacy sur Eure†
Goroli Český Těšín†
26:27
25.04.2017
Aguia de Marabá†
Ben-Dor†
22:39
25.04.2017
Drawa Osieczno
SATANIC BOMBERS
24:32
25.04.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Bolqrite
31:32
25.04.2017
Folkungarna†
Blue Legion H C†
30:27
25.04.2017
ST.BITANGOK
kurmji†
34:24
26.04.2017
HC KABATY†
ST.BITANGOK
32:27
26.04.2017
kurmji†
Folkungarna†
29:29
26.04.2017
Blue Legion H C†
Éles Józsi Emlékzenekar
28:23
26.04.2017
Bolqrite
Drawa Osieczno
31:26
26.04.2017
SATANIC BOMBERS
Aguia de Marabá†
42:16
26.04.2017
Ben-Dor†
Pacy sur Eure†
22:37
26.04.2017
Goroli Český Těšín†
Sokol Rejšice
31:24
26.04.2017
Spurs Gbely†
Mášovo tým
42:24
26.04.2017
HandballBigbossclubPraha
Kotymbas†
24:34
26.04.2017
PELISTER†
Faitonul Crocodilu'
30:35
26.04.2017
DUDUS†
Hellraisers
14:40
27.04.2017
DUDUS†
HC KABATY†
17:37
27.04.2017
Hellraisers
PELISTER†
29:29
27.04.2017
Faitonul Crocodilu'
HandballBigbossclubPraha
31:23
27.04.2017
Kotymbas†
Spurs Gbely†
34:28
27.04.2017
Mášovo tým
Goroli Český Těšín†
29:36
27.04.2017
Sokol Rejšice
Ben-Dor†
28:26
27.04.2017
Pacy sur Eure†
SATANIC BOMBERS
30:30
27.04.2017
Aguia de Marabá†
Bolqrite
17:41
27.04.2017
Drawa Osieczno
Blue Legion H C†
25:31
27.04.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
kurmji†
26:28
27.04.2017
Folkungarna†
ST.BITANGOK
26:26
28.04.2017
HC KABATY†
Folkungarna†
22:33
28.04.2017
ST.BITANGOK
Éles Józsi Emlékzenekar
31:24
28.04.2017
kurmji†
Drawa Osieczno
34:20
28.04.2017
Blue Legion H C†
Aguia de Marabá†
39:16
28.04.2017
Bolqrite
Pacy sur Eure†
29:30
28.04.2017
SATANIC BOMBERS
Sokol Rejšice
32:24
28.04.2017
Ben-Dor†
Mášovo tým
22:25
28.04.2017
Goroli Český Těšín†
Kotymbas†
31:32
28.04.2017
Spurs Gbely†
Faitonul Crocodilu'
38:18
28.04.2017
HandballBigbossclubPraha
Hellraisers
20:33
28.04.2017
PELISTER†
DUDUS†
35:24
01.05.2017
PELISTER†
HC KABATY†
29:29
01.05.2017
DUDUS†
HandballBigbossclubPraha
19:37
01.05.2017
Hellraisers
Spurs Gbely†
26:33
01.05.2017
Faitonul Crocodilu'
Goroli Český Těšín†
20:26
01.05.2017
Kotymbas†
Ben-Dor†
33:22
01.05.2017
Mášovo tým
SATANIC BOMBERS
23:25
01.05.2017
Sokol Rejšice
Bolqrite
23:30
01.05.2017
Pacy sur Eure†
Blue Legion H C†
21:35
01.05.2017
Aguia de Marabá†
kurmji†
17:48
01.05.2017
Drawa Osieczno
ST.BITANGOK
18:31
01.05.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Folkungarna†
23:37
02.05.2017
HC KABATY†
Éles Józsi Emlékzenekar
28:28
02.05.2017
Folkungarna†
Drawa Osieczno
36:26
02.05.2017
ST.BITANGOK
Aguia de Marabá†
43:18
02.05.2017
kurmji†
Pacy sur Eure†
35:25
02.05.2017
Blue Legion H C†
Sokol Rejšice
30:29
02.05.2017
Bolqrite
Mášovo tým
32:25
02.05.2017
SATANIC BOMBERS
Kotymbas†
22:29
02.05.2017
Ben-Dor†
Faitonul Crocodilu'
20:35
02.05.2017
Goroli Český Těšín†
Hellraisers
28:27
02.05.2017
Spurs Gbely†
DUDUS†
39:11
02.05.2017
HandballBigbossclubPraha
PELISTER†
31:27
03.05.2017
HandballBigbossclubPraha
HC KABATY†
16:30
03.05.2017
PELISTER†
Spurs Gbely†
20:34
03.05.2017
DUDUS†
Goroli Český Těšín†
24:41
03.05.2017
Hellraisers
Ben-Dor†
34:17
03.05.2017
Faitonul Crocodilu'
SATANIC BOMBERS
32:30
03.05.2017
Kotymbas†
Bolqrite
17:40
03.05.2017
Mášovo tým
Blue Legion H C†
17:36
03.05.2017
Sokol Rejšice
kurmji†
29:29
03.05.2017
Pacy sur Eure†
ST.BITANGOK
29:33
03.05.2017
Aguia de Marabá†
Folkungarna†
17:44
03.05.2017
Drawa Osieczno
Éles Józsi Emlékzenekar
24:32
04.05.2017
HC KABATY†
Drawa Osieczno
33:24
04.05.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Aguia de Marabá†
39:23
04.05.2017
Folkungarna†
Pacy sur Eure†
35:24
04.05.2017
ST.BITANGOK
Sokol Rejšice
29:23
04.05.2017
kurmji†
Mášovo tým
33:21
04.05.2017
Blue Legion H C†
Kotymbas†
29:29
04.05.2017
Bolqrite
Faitonul Crocodilu'
31:33
04.05.2017
SATANIC BOMBERS
Hellraisers
23:28
04.05.2017
Ben-Dor†
DUDUS†
27:20
04.05.2017
Goroli Český Těšín†
PELISTER†
34:30
04.05.2017
Spurs Gbely†
HandballBigbossclubPraha
37:26
05.05.2017
Spurs Gbely†
HC KABATY†
37:20
05.05.2017
HandballBigbossclubPraha
Goroli Český Těšín†
20:33
05.05.2017
PELISTER†
Ben-Dor†
34:33
05.05.2017
DUDUS†
SATANIC BOMBERS
19:39
05.05.2017
Hellraisers
Bolqrite
25:31
05.05.2017
Faitonul Crocodilu'
Blue Legion H C†
22:34
05.05.2017
Kotymbas†
kurmji†
16:38
05.05.2017
Mášovo tým
ST.BITANGOK
22:34
05.05.2017
Sokol Rejšice
Folkungarna†
25:40
05.05.2017
Pacy sur Eure†
Éles Józsi Emlékzenekar
34:25
05.05.2017
Aguia de Marabá†
Drawa Osieczno
25:42
08.05.2017
HC KABATY†
Aguia de Marabá†
34:17
08.05.2017
Pacy sur Eure†
Drawa Osieczno
33:23
08.05.2017
Sokol Rejšice
Éles Józsi Emlékzenekar
31:24
08.05.2017
Mášovo tým
Folkungarna†
21:39
08.05.2017
Kotymbas†
ST.BITANGOK
28:29
08.05.2017
Faitonul Crocodilu'
kurmji†
31:29
08.05.2017
Hellraisers
Blue Legion H C†
31:39
08.05.2017
DUDUS†
Bolqrite
25:34
08.05.2017
PELISTER†
SATANIC BOMBERS
22:45
08.05.2017
HandballBigbossclubPraha
Ben-Dor†
29:27
08.05.2017
Spurs Gbely†
Goroli Český Těšín†
31:34
09.05.2017
Goroli Český Těšín†
HC KABATY†
26:27
09.05.2017
Ben-Dor†
Spurs Gbely†
16:37
09.05.2017
SATANIC BOMBERS
HandballBigbossclubPraha
30:28
09.05.2017
Bolqrite
PELISTER†
28:26
09.05.2017
Blue Legion H C†
DUDUS†
37:15
09.05.2017
kurmji†
Hellraisers
31:27
09.05.2017
ST.BITANGOK
Faitonul Crocodilu'
37:23
09.05.2017
Folkungarna†
Kotymbas†
33:24
09.05.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Mášovo tým
32:26
09.05.2017
Drawa Osieczno
Sokol Rejšice
23:36
09.05.2017
Aguia de Marabá†
Pacy sur Eure†
16:35
10.05.2017
HC KABATY†
Pacy sur Eure†
34:30
10.05.2017
Sokol Rejšice
Aguia de Marabá†
45:16
10.05.2017
Mášovo tým
Drawa Osieczno
36:23
10.05.2017
Kotymbas†
Éles Józsi Emlékzenekar
29:25
10.05.2017
Faitonul Crocodilu'
Folkungarna†
28:32
10.05.2017
Hellraisers
ST.BITANGOK
30:30
10.05.2017
DUDUS†
kurmji†
21:33
10.05.2017
PELISTER†
Blue Legion H C†
25:28
10.05.2017
HandballBigbossclubPraha
Bolqrite
25:32
10.05.2017
Spurs Gbely†
SATANIC BOMBERS
34:25
10.05.2017
Goroli Český Těšín†
Ben-Dor†
43:20
11.05.2017
Ben-Dor†
HC KABATY†
30:33
11.05.2017
SATANIC BOMBERS
Goroli Český Těšín†
30:28
11.05.2017
Bolqrite
Spurs Gbely†
25:29
11.05.2017
Blue Legion H C†
HandballBigbossclubPraha
39:24
11.05.2017
kurmji†
PELISTER†
34:22
11.05.2017
ST.BITANGOK
DUDUS†
40:22
11.05.2017
Folkungarna†
Hellraisers
27:31
11.05.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Faitonul Crocodilu'
27:32
11.05.2017
Drawa Osieczno
Kotymbas†
25:29
11.05.2017
Aguia de Marabá†
Mášovo tým
24:38
11.05.2017
Pacy sur Eure†
Sokol Rejšice
34:25
12.05.2017
HC KABATY†
Sokol Rejšice
30:24
12.05.2017
Mášovo tým
Pacy sur Eure†
26:34
12.05.2017
Kotymbas†
Aguia de Marabá†
38:14
12.05.2017
Faitonul Crocodilu'
Drawa Osieczno
29:25
12.05.2017
Hellraisers
Éles Józsi Emlékzenekar
37:15
12.05.2017
DUDUS†
Folkungarna†
17:41
12.05.2017
PELISTER†
ST.BITANGOK
17:32
12.05.2017
HandballBigbossclubPraha
kurmji†
22:36
12.05.2017
Spurs Gbely†
Blue Legion H C†
35:24
12.05.2017
Goroli Český Těšín†
Bolqrite
28:25
12.05.2017
Ben-Dor†
SATANIC BOMBERS
29:36
15.05.2017
SATANIC BOMBERS
HC KABATY†
28:28
15.05.2017
Bolqrite
Ben-Dor†
38:18
15.05.2017
Blue Legion H C†
Goroli Český Těšín†
39:17
15.05.2017
kurmji†
Spurs Gbely†
30:25
15.05.2017
ST.BITANGOK
HandballBigbossclubPraha
37:16
15.05.2017
Folkungarna†
PELISTER†
30:26
15.05.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
DUDUS†
36:22
15.05.2017
Drawa Osieczno
Hellraisers
24:29
15.05.2017
Aguia de Marabá†
Faitonul Crocodilu'
25:38
15.05.2017
Pacy sur Eure†
Kotymbas†
28:23
15.05.2017
Sokol Rejšice
Mášovo tým
29:24
16.05.2017
HC KABATY†
Mášovo tým
29:24
16.05.2017
Kotymbas†
Sokol Rejšice
40:24
16.05.2017
Faitonul Crocodilu'
Pacy sur Eure†
27:32
16.05.2017
Hellraisers
Aguia de Marabá†
44:17
16.05.2017
DUDUS†
Drawa Osieczno
26:32
16.05.2017
PELISTER†
Éles Józsi Emlékzenekar
25:28
16.05.2017
HandballBigbossclubPraha
Folkungarna†
26:36
16.05.2017
Spurs Gbely†
ST.BITANGOK
32:24
16.05.2017
Goroli Český Těšín†
kurmji†
22:37
16.05.2017
Ben-Dor†
Blue Legion H C†
23:32
16.05.2017
SATANIC BOMBERS
Bolqrite
13:52
17.05.2017
Bolqrite
HC KABATY†
28:38
17.05.2017
Blue Legion H C†
SATANIC BOMBERS
35:28
17.05.2017
kurmji†
Ben-Dor†
34:22
17.05.2017
ST.BITANGOK
Goroli Český Těšín†
40:17
17.05.2017
Folkungarna†
Spurs Gbely†
29:29
17.05.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
HandballBigbossclubPraha
35:22
17.05.2017
Drawa Osieczno
PELISTER†
27:34
17.05.2017
Aguia de Marabá†
DUDUS†
24:36
17.05.2017
Pacy sur Eure†
Hellraisers
26:31
17.05.2017
Sokol Rejšice
Faitonul Crocodilu'
34:30
17.05.2017
Mášovo tým
Kotymbas†
25:33
18.05.2017
HC KABATY†
Kotymbas†
37:33
18.05.2017
Faitonul Crocodilu'
Mášovo tým
28:24
18.05.2017
Hellraisers
Sokol Rejšice
31:19
18.05.2017
DUDUS†
Pacy sur Eure†
16:39
18.05.2017
PELISTER†
Aguia de Marabá†
45:24
18.05.2017
HandballBigbossclubPraha
Drawa Osieczno
30:23
18.05.2017
Spurs Gbely†
Éles Józsi Emlékzenekar
33:19
18.05.2017
Goroli Český Těšín†
Folkungarna†
20:46
18.05.2017
Ben-Dor†
ST.BITANGOK
21:41
18.05.2017
SATANIC BOMBERS
kurmji†
25:32
18.05.2017
Bolqrite
Blue Legion H C†
20:32
19.05.2017
Blue Legion H C†
HC KABATY†
30:29
19.05.2017
kurmji†
Bolqrite
32:33
19.05.2017
ST.BITANGOK
SATANIC BOMBERS
34:23
19.05.2017
Folkungarna†
Ben-Dor†
34:21
19.05.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Goroli Český Těšín†
35:12
19.05.2017
Drawa Osieczno
Spurs Gbely†
18:39
19.05.2017
Aguia de Marabá†
HandballBigbossclubPraha
29:34
19.05.2017
Pacy sur Eure†
PELISTER†
36:27
19.05.2017
Sokol Rejšice
DUDUS†
36:25
19.05.2017
Mášovo tým
Hellraisers
20:36
19.05.2017
Kotymbas†
Faitonul Crocodilu'
41:27
22.05.2017
HC KABATY†
Faitonul Crocodilu'
31:29
22.05.2017
Hellraisers
Kotymbas†
35:28
22.05.2017
DUDUS†
Mášovo tým
24:34
22.05.2017
PELISTER†
Sokol Rejšice
23:29
22.05.2017
HandballBigbossclubPraha
Pacy sur Eure†
28:29
22.05.2017
Spurs Gbely†
Aguia de Marabá†
39:16
22.05.2017
Goroli Český Těšín†
Drawa Osieczno
3:53
22.05.2017
Ben-Dor†
Éles Józsi Emlékzenekar
24:31
22.05.2017
SATANIC BOMBERS
Folkungarna†
25:27
22.05.2017
Bolqrite
ST.BITANGOK
25:25
22.05.2017
Blue Legion H C†
kurmji†
28:28
23.05.2017
kurmji†
HC KABATY†
26:28
23.05.2017
ST.BITANGOK
Blue Legion H C†
30:28
23.05.2017
Folkungarna†
Bolqrite
32:23
23.05.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
SATANIC BOMBERS
23:35
23.05.2017
Drawa Osieczno
Ben-Dor†
32:27
23.05.2017
Aguia de Marabá†
Goroli Český Těšín†
46:7
23.05.2017
Pacy sur Eure†
Spurs Gbely†
31:31
23.05.2017
Sokol Rejšice
HandballBigbossclubPraha
34:26
23.05.2017
Mášovo tým
PELISTER†
25:24
23.05.2017
Kotymbas†
DUDUS†
33:26
23.05.2017
Faitonul Crocodilu'
Hellraisers
28:33
24.05.2017
HC KABATY†
Hellraisers
22:30
24.05.2017
DUDUS†
Faitonul Crocodilu'
27:33
24.05.2017
PELISTER†
Kotymbas†
21:20
24.05.2017
HandballBigbossclubPraha
Mášovo tým
30:30
24.05.2017
Spurs Gbely†
Sokol Rejšice
32:24
24.05.2017
Goroli Český Těšín†
Pacy sur Eure†
4:46
24.05.2017
Ben-Dor†
Aguia de Marabá†
37:28
24.05.2017
SATANIC BOMBERS
Drawa Osieczno
33:19
24.05.2017
Bolqrite
Éles Józsi Emlékzenekar
37:22
24.05.2017
Blue Legion H C†
Folkungarna†
26:26
24.05.2017
kurmji†
ST.BITANGOK
29:28
25.05.2017
ST.BITANGOK
HC KABATY†
30:29
25.05.2017
Folkungarna†
kurmji†
32:24
25.05.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Blue Legion H C†
28:30
25.05.2017
Drawa Osieczno
Bolqrite
18:33
25.05.2017
Aguia de Marabá†
SATANIC BOMBERS
21:42
25.05.2017
Pacy sur Eure†
Ben-Dor†
35:24
25.05.2017
Sokol Rejšice
Goroli Český Těšín†
49:5
25.05.2017
Mášovo tým
Spurs Gbely†
25:29
25.05.2017
Kotymbas†
HandballBigbossclubPraha
27:18
25.05.2017
Faitonul Crocodilu'
PELISTER†
29:29
25.05.2017
Hellraisers
DUDUS†
32:14
26.05.2017
HC KABATY†
DUDUS†
34:20
26.05.2017
PELISTER†
Hellraisers
25:31
26.05.2017
HandballBigbossclubPraha
Faitonul Crocodilu'
28:26
26.05.2017
Spurs Gbely†
Kotymbas†
35:21
26.05.2017
Goroli Český Těšín†
Mášovo tým
4:49
26.05.2017
Ben-Dor†
Sokol Rejšice
22:36
26.05.2017
SATANIC BOMBERS
Pacy sur Eure†
33:27
26.05.2017
Bolqrite
Aguia de Marabá†
39:20
26.05.2017
Blue Legion H C†
Drawa Osieczno
35:29
26.05.2017
kurmji†
Éles Józsi Emlékzenekar
33:29
26.05.2017
ST.BITANGOK
Folkungarna†
28:23
29.05.2017
Folkungarna†
HC KABATY†
32:23
29.05.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
ST.BITANGOK
23:33
29.05.2017
Drawa Osieczno
kurmji†
24:39
29.05.2017
Aguia de Marabá†
Blue Legion H C†
15:42
29.05.2017
Pacy sur Eure†
Bolqrite
28:24
29.05.2017
Sokol Rejšice
SATANIC BOMBERS
24:19
29.05.2017
Mášovo tým
Ben-Dor†
29:25
29.05.2017
Kotymbas†
Goroli Český Těšín†
51:6
29.05.2017
Faitonul Crocodilu'
Spurs Gbely†
34:35
29.05.2017
Hellraisers
HandballBigbossclubPraha
36:16
29.05.2017
DUDUS†
PELISTER†
16:32
30.05.2017
HC KABATY†
PELISTER†
40:20
30.05.2017
HandballBigbossclubPraha
DUDUS†
32:22
30.05.2017
Spurs Gbely†
Hellraisers
32:33
30.05.2017
Goroli Český Těšín†
Faitonul Crocodilu'
3:52
30.05.2017
Ben-Dor†
Kotymbas†
16:39
30.05.2017
SATANIC BOMBERS
Mášovo tým
31:24
30.05.2017
Bolqrite
Sokol Rejšice
34:24
30.05.2017
Blue Legion H C†
Pacy sur Eure†
40:29
30.05.2017
kurmji†
Aguia de Marabá†
37:18
30.05.2017
ST.BITANGOK
Drawa Osieczno
37:17
30.05.2017
Folkungarna†
Éles Józsi Emlékzenekar
36:27
31.05.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
HC KABATY†
27:26
31.05.2017
Drawa Osieczno
Folkungarna†
24:36
31.05.2017
Aguia de Marabá†
ST.BITANGOK
20:40
31.05.2017
Pacy sur Eure†
kurmji†
26:30
31.05.2017
Sokol Rejšice
Blue Legion H C†
22:23
31.05.2017
Mášovo tým
Bolqrite
22:33
31.05.2017
Kotymbas†
SATANIC BOMBERS
18:28
31.05.2017
Faitonul Crocodilu'
Ben-Dor†
32:30
31.05.2017
Hellraisers
Goroli Český Těšín†
45:6
31.05.2017
DUDUS†
Spurs Gbely†
18:43
31.05.2017
PELISTER†
HandballBigbossclubPraha
26:29
01.06.2017
HC KABATY†
HandballBigbossclubPraha
29:22
01.06.2017
Spurs Gbely†
PELISTER†
33:23
01.06.2017
Goroli Český Těšín†
DUDUS†
6:45
01.06.2017
Ben-Dor†
Hellraisers
26:36
01.06.2017
SATANIC BOMBERS
Faitonul Crocodilu'
32:28
01.06.2017
Bolqrite
Kotymbas†
29:26
01.06.2017
Blue Legion H C†
Mášovo tým
34:19
01.06.2017
kurmji†
Sokol Rejšice
31:27
01.06.2017
ST.BITANGOK
Pacy sur Eure†
29:20
01.06.2017
Folkungarna†
Aguia de Marabá†
43:17
01.06.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Drawa Osieczno
31:20
02.06.2017
Drawa Osieczno
HC KABATY†
20:32
02.06.2017
Aguia de Marabá†
Éles Józsi Emlékzenekar
20:37
02.06.2017
Pacy sur Eure†
Folkungarna†
30:30
02.06.2017
Sokol Rejšice
ST.BITANGOK
25:31
02.06.2017
Mášovo tým
kurmji†
25:25
02.06.2017
Kotymbas†
Blue Legion H C†
20:28
02.06.2017
Faitonul Crocodilu'
Bolqrite
21:28
02.06.2017
Hellraisers
SATANIC BOMBERS
28:26
02.06.2017
DUDUS†
Ben-Dor†
20:31
02.06.2017
PELISTER†
Goroli Český Těšín†
50:4
02.06.2017
HandballBigbossclubPraha
Spurs Gbely†
17:42
05.06.2017
HC KABATY†
Spurs Gbely†
33:23
05.06.2017
Goroli Český Těšín†
HandballBigbossclubPraha
5:49
05.06.2017
Ben-Dor†
PELISTER†
21:31
05.06.2017
SATANIC BOMBERS
DUDUS†
42:24
05.06.2017
Bolqrite
Hellraisers
27:28
05.06.2017
Blue Legion H C†
Faitonul Crocodilu'
32:26
05.06.2017
kurmji†
Kotymbas†
26:23
05.06.2017
ST.BITANGOK
Mášovo tým
41:19
05.06.2017
Folkungarna†
Sokol Rejšice
33:22
05.06.2017
Éles Józsi Emlékzenekar
Pacy sur Eure†
26:25
05.06.2017
Drawa Osieczno
Aguia de Marabá†
24:26
Poznámka
: Na kontumácie zápasov skupinovej fázy po naplánovaní playoff sa neberie ohľad. Zápasy playoff sa kontumovať nedajú z technických príčin.