Сезон | Дата | Падзея | 19 (66/112) | 2019-02-06 | Каманда была перададзена мэнэджару - whovian | 19 (90/112) | 2019-03-02 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - whovian | 21 (25/112) | 2019-08-08 | Каманда была перададзена мэнэджару - teleco1983 | 21 (48/112) | 2019-08-31 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - teleco1983 | 21 (58/112) | 2019-09-10 | Каманда была перададзена мэнэджару - ALOSNITO | 22 (19/112) | 2019-11-22 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - ALOSNITO | 22 (106/112) | 2020-02-17 | Каманда была перададзена мэнэджару - jose666666 | 23 (17/112) | 2020-03-11 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - jose666666 | 24 (86/112) | 2020-09-08 | Каманда была перададзена мэнэджару - indy978 | 24 (109/112) | 2020-10-01 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - indy978 | 25 (10/112) | 2020-10-14 | Каманда была перададзена мэнэджару - Esares | 25 (33/112) | 2020-11-06 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Esares | 26 (26/112) | 2021-02-19 | Каманда была перададзена мэнэджару - galerio1 |
Сезон | Назва каманды | Вынікі |
35 | Codinenc Esports Club |
Дайшоў да 3 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
7 месца ў плэй-офф II.3.
|
||
7 месца ў рэгулярным сезоне лігі II.3 |
||
34 | Codinenc Esports Club |
Дайшоў да 3 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
5 месца ў плэй-офф II.3.
|
||
4 месца ў рэгулярным сезоне лігі II.3 |
||
33 | Codinenc Esports Club |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
5 месца ў плэй-офф II.3.
|
||
5 месца ў рэгулярным сезоне лігі II.3 |
||
32 | Codinenc Esports Club |
Дайшоў да 3 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
5 месца ў плэй-офф II.3.
|
||
3 месца ў рэгулярным сезоне лігі II.3 |
||
31 | Codinenc Esports Club |
Дайшоў да 3 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
4 месца ў плэй-офф II.3.
|
||
4 месца ў рэгулярным сезоне лігі II.3 |
||
30 | Codinenc Esports Club |
Дайшоў да 3 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
4 месца ў плэй-офф II.3.
|
||
4 месца ў рэгулярным сезоне лігі II.3 |
||
29 | Codinenc Esports Club |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
4 месца ў плэй-офф II.3.
|
||
4 месца ў рэгулярным сезоне лігі II.3 |
||
28 | Codinenc Esports Club |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
4 месца ў плэй-офф II.3.
|
||
4 месца ў рэгулярным сезоне лігі II.3 |
||
27 | Codinenc Esports Club |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Павышэнне ў лігу II.3. |
||
Выйграў у раўндзе на павышэнне ў лігу II.3. |
||
2 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
3 месца ў рэгулярным сезоне лігі III.3 |
||
26 | Codinenc Esports Club |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
4 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
4 месца ў рэгулярным сезоне лігі III.3 |
||
25 | Villalopolis AD† |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
10 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
10 месца ў рэгулярным сезоне лігі III.3 |
||
24 | indys girls |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
8 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
8 месца ў рэгулярным сезоне лігі III.3 |
||
23 | sociedad deportiva lenens† |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Паніжэнне ў лігу III.3. |
||
14 месца ў плэй-офф II.3.
|
||
14 месца ў рэгулярным сезоне лігі II.3 |
||
22 | VALDEFIERRO CD 41903 † |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Павышэнне ў лігу II.3. |
||
Выйграў у раўндзе на павышэнне ў лігу II.3. |
||
2 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
1 месца ў рэгулярным сезоне лігі III.3 |
||
21 | VALDEFIERRO CD |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
3 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
5 месца ў рэгулярным сезоне лігі III.3 |
||
20 | Mugiwaras† |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
11 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
10 месца ў рэгулярным сезоне лігі III.3 |
||
19 | Mugiwaras† |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
11 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
11 месца ў рэгулярным сезоне лігі III.3 |