Сезон | Дата | Събития | 15 (33/112) | 2017-10-13 | Към отбора е назначен мениджър - Wibro | 15 (56/112) | 2017-11-05 | Отборът е закрит - Wibro | 15 (57/112) | 2017-11-06 | Към отбора е назначен мениджър - Yosh7 | 15 (80/112) | 2017-11-29 | Отборът е закрит - Yosh7 | 15 (86/112) | 2017-12-05 | Към отбора е назначен мениджър - Wiktor Łoch | 15 (109/112) | 2017-12-28 | Отборът е закрит - Wiktor Łoch | 15 (110/112) | 2017-12-29 | Към отбора е назначен мениджър - Piotr19ii | 16 (21/112) | 2018-01-21 | Отборът е закрит - Piotr19ii | 16 (23/112) | 2018-01-23 | Към отбора е назначен мениджър - Daniel1980 | 16 (28/112) | 2018-01-28 | Отборът е закрит - Daniel1980 | 16 (31/112) | 2018-01-31 | Към отбора е назначен мениджър - Karol25012 | 16 (103/112) | 2018-04-13 | Отборът е закрит - Karol25012 | 17 (70/112) | 2018-07-01 | Към отбора е назначен мениджър - Mirosław Bochenek | 17 (93/112) | 2018-07-24 | Отборът е закрит - Mirosław Bochenek | 23 (78/112) | 2020-05-11 | Към отбора е назначен мениджър - Mały Wariat | 24 (5/112) | 2020-06-19 | Отборът е закрит - Mały Wariat | 24 (84/112) | 2020-09-06 | Към отбора е назначен мениджър - Tomasz Wilk | 24 (107/112) | 2020-09-29 | Отборът е закрит - Tomasz Wilk | 25 (12/112) | 2020-10-16 | Към отбора е назначен мениджър - Kacper Rzeszótko | 25 (35/112) | 2020-11-08 | Отборът е закрит - Kacper Rzeszótko | 26 (1/112) | 2021-01-25 | Към отбора е назначен мениджър - LeOn84 | 26 (25/112) | 2021-02-18 | Отборът е закрит - LeOn84 | 26 (52/112) | 2021-03-17 | Към отбора е назначен мениджър - jeri89d | 27 (18/112) | 2021-06-03 | Отборът е закрит - jeri89d | 29 (21/112) | 2022-01-16 | Към отбора е назначен мениджър - Sir Damien | 29 (48/112) | 2022-02-12 | Отборът е закрит - Sir Damien | 29 (48/112) | 2022-02-12 | Към отбора е назначен мениджър - dareks |
Сезон | Име на отбор | Резултати |
36 | Dareks Team |
Елиминиран в 2 кръг на Националната Купа. |
Място 5 в плейоф в лига III.4. |
||
Място 6 в редовен сезон в лига III.4. |
||
35 | Dareks Team |
Елиминиран в 2 кръг на Националната Купа. |
Място 9 в плейоф в лига III.4. |
||
Място 9 в редовен сезон в лига III.4. |
||
34 | Dareks Team |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа. |
Място 10 в плейоф в лига III.4. |
||
Място 10 в редовен сезон в лига III.4. |
||
33 | Dareks Team |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа. |
Място 9 в плейоф в лига III.4. |
||
Място 9 в редовен сезон в лига III.4. |
||
32 | Dareks Team |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа. |
Място 10 в плейоф в лига III.4. |
||
Място 10 в редовен сезон в лига III.4. |
||
31 | Dareks Team |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа. |
Място 11 в плейоф в лига III.4. |
||
Място 11 в редовен сезон в лига III.4. |
||
30 | Dareks Team |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа. |
Място 11 в плейоф в лига III.4. |
||
Място 12 в редовен сезон в лига III.4. |
||
29 | Dareks Team |
Преместен в лига III.4 от хандбалната асоциация. |
Място 9 в плейоф в лига IV.1. |
||
Място 9 в редовен сезон в лига IV.1. |
||
28 | City of Angels† |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа. |
Преместен в лига IV.1 от хандбалната асоциация. |
||
Място 11 в плейоф в лига III.9. |
||
Място 11 в редовен сезон в лига III.9. |
||
27 | City of Angels† |
Елиминиран в 2 кръг на Националната Купа. |
Място 11 в плейоф в лига III.9. |
||
Място 11 в редовен сезон в лига III.9. |
||
26 | City of Angels |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа. |
Място 9 в плейоф в лига III.9. |
||
Място 10 в редовен сезон в лига III.9. |
||
25 | Pelelki† |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа. |
Място 13 в плейоф в лига III.9. |
||
Място 13 в редовен сезон в лига III.9. |
||
24 | AKS BUSKO |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа. |
Място 12 в плейоф в лига III.9. |
||
Място 13 в редовен сезон в лига III.9. |
||
23 | NKS Podhale Nowy Targ |
Промоция в лига III.9. |
Място 1 в плейоф в лига IV.9. |
||
Място 3 в редовен сезон в лига IV.9. |
||
22 | KS Niebiescy Strzeszyn† |
Място 4 в плейоф в лига IV.9. |
Място 4 в редовен сезон в лига IV.9. |
||
21 | KS Niebiescy Strzeszyn† |
Място 4 в плейоф в лига IV.9. |
Място 4 в редовен сезон в лига IV.9. |
||
20 | KS Niebiescy Strzeszyn† |
Място 3 в плейоф в лига IV.9. |
Място 4 в редовен сезон в лига IV.9. |
||
19 | KS Niebiescy Strzeszyn† |
Място 4 в плейоф в лига IV.9. |
Място 3 в редовен сезон в лига IV.9. |
||
18 | KS Niebiescy Strzeszyn† |
Място 4 в плейоф в лига IV.9. |
Място 3 в редовен сезон в лига IV.9. |
||
17 | KS Niebiescy Strzeszyn |
Място 4 в плейоф в лига IV.9. |
Място 2 в редовен сезон в лига IV.9. |
||
16 | Fablok Chrzanów |
Елиминиран в 2 кръг на Националната Купа. |
Място 5 в плейоф в лига IV.9. |
||
Място 5 в редовен сезон в лига IV.9. |
||
15 | Handballowa Bogoria |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа. |
Място 12 в плейоф в лига IV.9. |
||
Място 12 в редовен сезон в лига IV.9. |