Čas:

Komunikace
Public account
  PRO Zona
1330 kreditů
Koupit kredity
Momentálně se nacházíš ve veřejném přístupovém kontě. Pokud si chceš zahrát hru nebo přispívat do diskuzí, musíš se přihlásit. Pokud jsi nový uživatel, musíš se zaregistrovat.
Jste připraveni na sportovní dobrodružství? Zahrajte si naši nejnovější hru Summer Sports Mania! Přidejte se k výzvám, zapojte se do hry a vyhrávejte skvělé odměny!
Připomenout později

  Liga mistrů

911 335 435
Oficiální stránka PPM na Facebooku
Dej Like naší stránce na Facebooku a budeš informován o novinkách dříve než ostatní.
Poznámkový blok
Tato funkce je součástí balíku PRO!

Následující zápas
HZM. ABBA 44441 †
Ligový zápas
23.06.2024 19:00:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC


  Skupina: Sezóna:

Skupina 1

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bosna a Hercegovina Cerik 2 2 0 0 4 91:31 +60
2 Polsko Grande Handball Team 1 1 0 0 2 36:28 +8
3 Srbsko RK Pantelejci 2 1 0 1 2 56:57 -1
4 Litva RK Sensacija 2 0 0 2 0 46:59 -13
5 Nizozemí Heldia 1 0 0 1 0 6:60 -54

Skupina 2

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Brazílie Farpando HC 2 2 0 0 4 61:51 +10
2 Polsko Chorwacja Team 1 1 0 0 2 33:21 +12
3 Francie Avenirvert 2 1 0 1 2 51:56 -5
4 Švýcarsko Cobras 1 0 0 1 0 23:27 -4
5 USA Cactus HC 2 0 0 2 0 51:64 -13

Skupina 3

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Polsko LisyTarnów 1 1 0 0 2 35:27 +8
2 Slovinsko Gotham City Rogues 2 1 0 1 2 65:61 +4
3 Bulharsko Adrenalin 1 1 0 0 2 30:27 +3
4 Rusko GK Razdray 2 1 0 1 2 59:64 -5
5 Itálie Gli Ottomani 2 0 0 2 0 60:70 -10

Skupina 4

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Maďarsko Horgosi Betyárok 1 1 0 0 2 33:20 +13
2 Slovinsko Pallamano Virtus Roma 2 1 0 1 2 59:53 +6
3 Finsko Giffen 1 1 0 0 2 31:26 +5
4 Ukrajina Yaremche Penguins 2 1 0 1 2 47:53 -6
5 Turecko VARSAKSPOR 2 0 0 2 0 42:60 -18

Skupina 5

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Maďarsko ST.BITANGOK 1 1 0 0 2 32:24 +8
2 Chorvatsko ž pu 2 1 0 1 2 57:50 +7
3 Finsko Hellraisers 1 1 0 0 2 30:27 +3
4 Německo HSG Sauerland 2 1 0 1 2 59:57 +2
5 Švédsko Kropps 2 0 0 2 0 45:65 -20

Skupina 6

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ukrajina Bandershtadt 2 2 0 0 4 75:44 +31
2 Lotyšsko HK STINGERSS 2 2 0 0 4 58:42 +16
3 Velká Británie RoyaL HunterS HBC-1971 2 0 0 2 0 41:50 -9
4 Bulharsko Bolqrite 1 0 0 1 0 23:33 -10
5 Česká republika Szabina Tapai Club 1 0 0 1 0 22:50 -28

Skupina 7

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Chorvatsko SIOUXI 2 2 0 0 4 68:46 +22
2 Srbsko Bonjito 2 1 0 1 2 62:50 +12
3 Slovensko LFC Prešov Red Angels 1 1 0 0 2 29:22 +7
4 Rumunsko saint elias thunder 1 0 0 1 0 21:35 -14
5 Kanada Royal City Teslas 2 0 0 2 0 46:73 -27

Skupina 8

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Česká republika HBC Crazy M Střezov 1 1 0 0 2 35:23 +12
2 Srbsko RK Alkosi 2 1 0 1 2 61:54 +7
3 Lotyšsko Vērgales COBRAS 2 1 0 1 2 58:51 +7
4 Španělsko Galaxia Celeste 1 1 0 0 2 31:29 +2
5 Belgie HC Woluve St. Lambert 2 0 0 2 0 39:67 -28

Skupina 9

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Maďarsko Buresz KC 1 1 0 0 2 30:21 +9
2 Brazílie Holschawk 2 1 0 1 2 49:43 +6
3 Nizozemí HC Shooting Stars 2 1 0 1 2 44:46 -2
4 Rusko Spartak Ufa 2 1 0 1 2 46:51 -5
5 Švýcarsko TV Meister 1 0 0 1 0 20:28 -8

Skupina 10

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ukrajina Angel 2 2 0 0 4 65:58 +7
2 Kanada Jedi Masters 2 1 0 1 2 51:50 +1
3 Bosna a Hercegovina HCA Estradam Sarajevo 2 1 0 1 2 47:51 -4
4 Estonsko Aqape Handball 1 0 0 1 0 31:33 -2
5 Španělsko Moss Team 1 0 0 1 0 27:29 -2

Skupina 11

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Estonsko KK Potomac 1 1 0 0 2 31:26 +5
2 Argentina Adrogué Poker Athlétic 2 1 0 1 2 47:46 +1
3 Francie SMHBC 2 1 0 1 2 55:55 0
4 Bělorusko Die Allergie 2 1 0 1 2 48:52 -4
5 Rumunsko HC Sporting FF 1 0 0 1 0 22:24 -2

Skupina 12

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Německo TSV Nittenau 2 1 0 1 2 62:55 +7
2 Slovensko MHK POndelok Prešov 1 1 0 0 2 32:27 +5
3 Itálie ScorPiers 2 1 0 1 2 55:53 +2
4 Slovinsko RK Cenzura 2 1 0 1 2 46:53 -7
5 Portugalsko ADN Mãos Rotas 1 0 0 1 0 21:28 -7

Skupina 13

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Maďarsko Vaddisznók 1 1 0 0 2 36:19 +17
2 Argentina Chumscrubber H.C. 2 1 0 1 2 50:46 +4
3 Francie HB Tyrannosaurus Rex 2 1 0 1 2 54:53 +1
4 USA HC Durham Bulls 2 1 0 1 2 43:56 -13
5 Chorvatsko RK Kunovec Breg 1 0 0 1 0 20:29 -9

Skupina 14

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bělorusko VEDRICH 2 1 1 0 3 54:43 +11
2 Rumunsko Akela 1 1 0 0 2 33:24 +9
3 Slovensko JB Svit 1 1 0 0 2 28:26 +2
4 Rusko Mr.Moroz 2 0 1 1 1 48:50 -2
5 Brazílie HC PolBras 2 0 0 2 0 45:65 -20

Skupina 15

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Argentina Arriba las Manos 2 2 0 0 4 65:48 +17
2 Lotyšsko Ducks Babite 2 1 0 1 2 75:39 +36
3 Belgie Spartak Lier 2 1 0 1 2 55:62 -7
4 Dánsko Andy's Nesere 1 0 0 1 0 26:31 -5
5 Finsko Hammer You Handball 1 0 0 1 0 6:47 -41

Skupina 16

Poz Tým MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bosna a Hercegovina RK Split 2 2 0 0 4 62:55 +7
2 Česká republika Sezimovo Ústí Snails 1 1 0 0 2 28:21 +7
3 Německo TSV Altwarmbruckland 2 1 0 1 2 49:54 -5
4 Řecko Osfp7 2 0 0 2 0 52:55 -3
5 Portugalsko Sampaio Handball 1 0 0 1 0 29:35 -6