Hooaeg | Kuupäev | Sündmus | 22 (59/112) | 2020-01-01 | Meeskond määrati mänedžerile - Merowingio | 22 (83/112) | 2020-01-25 | Meeskond loobus - Merowingio | 22 (88/112) | 2020-01-30 | Meeskond määrati mänedžerile - sergiales | 23 (54/112) | 2020-04-17 | Meeskond loobus - sergiales | 26 (2/112) | 2021-01-26 | Meeskond määrati mänedžerile - MagoSilva21 | 26 (25/112) | 2021-02-18 | Meeskond loobus - MagoSilva21 | 27 (86/112) | 2021-08-10 | Meeskond määrati mänedžerile - IIvanRC | 27 (109/112) | 2021-09-02 | Meeskond loobus - IIvanRC | 28 (14/112) | 2021-09-19 | Meeskond määrati mänedžerile - barreneee | 28 (37/112) | 2021-10-12 | Meeskond loobus - barreneee | 28 (37/112) | 2021-10-12 | Meeskond määrati mänedžerile - lopezmot41 | 28 (60/112) | 2021-11-04 | Meeskond loobus - lopezmot41 | 32 (65/112) | 2023-01-31 | Meeskond määrati mänedžerile - israelalbarran | 36 (61/112) | 2024-04-19 | Meeskond loobus - israelalbarran |
Hooaeg | Meeskonna nimi | Tulemus |
36 | RC RECREATIVO DE HUELVA† |
Langes välja Rahvuskarika 2 voorus. |
Koht 6 liigas II.2 regulaarsel hooajal. |
||
35 | RC RECREATIVO DE HUELVA |
Langes välja Rahvuskarika 1 voorus. |
Koht 9 liiga II.2 playoffis. |
||
Koht 9 liigas II.2 regulaarsel hooajal. |
||
34 | RC RECREATIVO DE HUELVA |
Langes välja Rahvuskarika 1 voorus. |
Edutamine liigasse II.2. |
||
Koht 1 liiga III.2 playoffis. |
||
Koht 1 liigas III.2 regulaarsel hooajal. |
||
33 | RC RECREATIVO DE HUELVA |
Langes välja Rahvuskarika 2 voorus. |
Taandamine liigasse III.2. |
||
Kaotatud taandamise ringis liigasse II.2. |
||
Koht 13 liiga II.2 playoffis. |
||
Koht 13 liigas II.2 regulaarsel hooajal. |
||
32 | RC RECREATIVO DE HUELVA |
Langes välja Rahvuskarika 1 voorus. |
Edutamine liigasse II.2. |
||
Võitis edutamise ringis liigasse II.2. |
||
Koht 2 liiga III.2 playoffis. |
||
Koht 5 liigas III.2 regulaarsel hooajal. |
||
31 | Handbol Ribes† |
Langes välja Rahvuskarika 1 voorus. |
Koht 5 liiga III.2 playoffis. |
||
Koht 7 liigas III.2 regulaarsel hooajal. |
||
30 | Handbol Ribes† |
Langes välja Rahvuskarika 1 voorus. |
Koht 8 liiga III.2 playoffis. |
||
Koht 8 liigas III.2 regulaarsel hooajal. |
||
29 | Handbol Ribes† |
Langes välja Rahvuskarika 2 voorus. |
Koht 10 liiga III.2 playoffis. |
||
Koht 9 liigas III.2 regulaarsel hooajal. |
||
28 | Handbol Ribes† |
Langes välja Rahvuskarika 1 voorus. |
Koht 10 liiga III.2 playoffis. |
||
Koht 11 liigas III.2 regulaarsel hooajal. |
||
27 | Rayo VK |
Langes välja Rahvuskarika 1 voorus. |
Koht 10 liiga III.2 playoffis. |
||
Koht 10 liigas III.2 regulaarsel hooajal. |
||
26 | BM Hattrick† |
Langes välja Rahvuskarika 1 voorus. |
Koht 13 liiga III.2 playoffis. |
||
Koht 10 liigas III.2 regulaarsel hooajal. |
||
25 | Club Balonmano Halcones† |
Langes välja Rahvuskarika 2 voorus. |
Taandamine liigasse III.2. |
||
Kaotatud taandamise ringis liigasse II.2. |
||
Koht 13 liiga II.2 playoffis. |
||
Koht 13 liigas II.2 regulaarsel hooajal. |
||
24 | Club Balonmano Halcones† |
Langes välja Rahvuskarika 1 voorus. |
Edutamine liigasse II.2. |
||
Koht 1 liiga III.2 playoffis. |
||
Koht 1 liigas III.2 regulaarsel hooajal. |
||
23 | Club Balonmano Halcones† |
Langes välja Rahvuskarika 3 voorus. |
Koht 3 liiga III.2 playoffis. |
||
Koht 1 liigas III.2 regulaarsel hooajal. |
||
22 | Club Balonmano Halcones |
Langes välja Rahvuskarika 1 voorus. |
Koht 10 liiga III.2 playoffis. |
||
Koht 11 liigas III.2 regulaarsel hooajal. |
||
21 | Team noname 42610 |
Langes välja Rahvuskarika 2 voorus. |
Taandamine liigasse III.2. |
||
Koht 14 liiga II.2 playoffis. |
||
Koht 14 liigas II.2 regulaarsel hooajal. |