Kausi | Päivämäärä | Tapahtuma | 23 (102/112) | 2020-06-04 | Joukkueelle on valittu manageri - PeteM | 24 (65/112) | 2020-08-18 | Joukkue suljettu - PeteM | 26 (62/112) | 2021-03-27 | Joukkueelle on valittu manageri - The Bombarders | 27 (21/112) | 2021-06-06 | Joukkue suljettu - The Bombarders | 28 (108/112) | 2021-12-22 | Joukkueelle on valittu manageri - matustom10 | 29 (31/112) | 2022-01-26 | Joukkue suljettu - matustom10 | 29 (44/112) | 2022-02-08 | Joukkueelle on valittu manageri - Jarino206 | 36 (68/112) | 2024-04-26 | Joukkue suljettu - Jarino206 | 36 (97/112) | 2024-05-25 | Joukkueelle on valittu manageri - Jarino206 |
Kausi | Joukkueen nimi | Tulokset |
36 | HK BAYERN Jarino 43313 † |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 2. |
7. sija sarjan IV.2 pudotuspeleissä. |
||
4. sija sarjan IV.2 runkosarjassa. |
||
35 | HK BAYERN Jarino |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 3. |
4. sija sarjan IV.2 pudotuspeleissä. |
||
4. sija sarjan IV.2 runkosarjassa. |
||
34 | HK BAYERN Jarino |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 2. |
4. sija sarjan IV.2 pudotuspeleissä. |
||
4. sija sarjan IV.2 runkosarjassa. |
||
33 | HK BAYERN Jarino |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 2. |
6. sija sarjan IV.2 pudotuspeleissä. |
||
7. sija sarjan IV.2 runkosarjassa. |
||
32 | HK BAYERN Jarino |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 2. |
Putoaminen sarjaan IV.2. |
||
14. sija sarjan III.2 pudotuspeleissä. |
||
13. sija sarjan III.2 runkosarjassa. |
||
31 | HK BAYERN Jarino |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 3. |
10. sija sarjan III.2 pudotuspeleissä. |
||
10. sija sarjan III.2 runkosarjassa. |
||
30 | HK BAYERN Jarino |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 2. |
10. sija sarjan III.2 pudotuspeleissä. |
||
11. sija sarjan III.2 runkosarjassa. |
||
29 | HK BAYERN Jarino |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 2. |
Nousu sarjaan III.2. |
||
Voitto sarjan III.2 karsintakierroksella |
||
2. sija sarjan IV.2 pudotuspeleissä. |
||
8. sija sarjan IV.2 runkosarjassa. |
||
28 | Komarom-Bombers† |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 3. |
10. sija sarjan IV.2 pudotuspeleissä. |
||
11. sija sarjan IV.2 runkosarjassa. |
||
27 | Komarom-Bombers† |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 2. |
12. sija sarjan IV.2 pudotuspeleissä. |
||
12. sija sarjan IV.2 runkosarjassa. |
||
26 | Komarom-Bombers |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 2. |
7. sija sarjan IV.2 pudotuspeleissä. |
||
7. sija sarjan IV.2 runkosarjassa. |
||
25 | Strážov Gold Pružina† |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 3. |
10. sija sarjan IV.2 pudotuspeleissä. |
||
11. sija sarjan IV.2 runkosarjassa. |
||
24 | Strážov Gold Pružina† |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 2. |
8. sija sarjan IV.2 pudotuspeleissä. |
||
6. sija sarjan IV.2 runkosarjassa. |
||
23 | Team noname 43313 |
Putosi Kansallisesta Cupista kierroksella 2. |
13. sija sarjan IV.2 pudotuspeleissä. |
||
13. sija sarjan IV.2 runkosarjassa. |