עונה | תאריך | אירוע | 1 (77/112) | 2013-08-11 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - djama | 1 (97/112) | 2013-08-31 | קבוצות שפרשו - djama | 3 (22/112) | 2014-01-27 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Mr Amir H | 3 (45/112) | 2014-02-19 | קבוצות שפרשו - Mr Amir H | 3 (62/112) | 2014-03-08 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Dkordje | 3 (85/112) | 2014-03-31 | קבוצות שפרשו - Dkordje | 3 (98/112) | 2014-04-13 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Harun Hodzic | 4 (24/112) | 2014-05-21 | קבוצות שפרשו - Harun Hodzic | 4 (51/112) | 2014-06-17 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - kerimaga | 4 (74/112) | 2014-07-10 | קבוצות שפרשו - kerimaga | 4 (78/112) | 2014-07-14 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Cxacab123 | 4 (102/112) | 2014-08-07 | קבוצות שפרשו - Cxacab123 | 4 (109/112) | 2014-08-14 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Trnovace | 5 (20/112) | 2014-09-06 | קבוצות שפרשו - Trnovace | 5 (46/112) | 2014-10-02 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - tomija29 | 5 (105/112) | 2014-11-30 | קבוצות שפרשו - tomija29 | 6 (41/112) | 2015-01-17 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - izetba | 6 (65/112) | 2015-02-10 | קבוצות שפרשו - izetba | 6 (66/112) | 2015-02-11 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Haris Halilovic | 6 (89/112) | 2015-03-06 | קבוצות שפרשו - Haris Halilovic | 6 (99/112) | 2015-03-16 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Arsène Wenger2015 | 7 (25/112) | 2015-04-23 | קבוצות שפרשו - Arsène Wenger2015 | 7 (75/112) | 2015-06-12 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Amer 10 | 7 (98/112) | 2015-07-05 | קבוצות שפרשו - Amer 10 | 8 (48/112) | 2015-09-05 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Veljko Marinkovic | 8 (71/112) | 2015-09-28 | קבוצות שפרשו - Veljko Marinkovic | 8 (80/112) | 2015-10-07 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Cezar99 | 8 (110/112) | 2015-11-06 | קבוצות שפרשו - Cezar99 | 9 (70/112) | 2016-01-17 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - ednavedo |
עונה | שם קבוצה | תוצאות |
36 | R.K. Pravda |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 9 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה9 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
35 | R.K. Pravda |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 8 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה8 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
34 | R.K. Pravda |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 8 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה7 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
33 | R.K. Pravda |
הודחה ברבע גמר גביע המדינה |
מדורג 10 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה9 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
32 | R.K. Pravda |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 9 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה9 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
31 | R.K. Pravda |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 9 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה9 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
30 | R.K. Pravda |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 10 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה9 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
29 | R.K. Pravda |
הודחה ברבע גמר גביע המדינה |
מדורג 9 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה10 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
28 | R.K. Pravda |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
עלתה לליגה I.1. |
||
מדורג 1 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה1 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
27 | R.K. Pravda |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
מדורג 3 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה2 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
26 | R.K. Pravda |
הודחה ברבע גמר גביע המדינה |
ירדה לליגה II.1. |
||
הפסידה במשחק על ירידת ליגה של ליגת I.1. |
||
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה12 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
25 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
עלתה לליגה I.1. |
||
מדורג 1 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
דורגה במקום ה1 בעונה הרגילה של ליגה II.2. |
||
24 | R.K. Pravda |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
ירדה לליגה II.2. |
||
מדורג 13 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה11 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
23 | R.K. Pravda |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
עלתה לליגה I.1. |
||
ניצחה במשחק על עליית ליגה לליגה I.1. |
||
מדורג 2 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה1 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
22 | R.K. Pravda |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
הפסידה במשחק על עליית ליגה לליגה I.1. |
||
מדורג 2 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה1 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
21 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 3 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה2 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
20 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה5 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
19 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה5 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
18 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 7 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה7 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
17 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 4 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה8 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
16 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 9 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה9 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
15 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 8 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה8 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
14 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 11 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה12 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
13 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
עלתה לליגה II.1. |
||
מדורג 1 בפלייאוף של ליגה III.1. |
||
דורגה במקום ה1 בעונה הרגילה של ליגה III.1. |
||
12 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
ירדה לליגה III.1. |
||
מדורג 14 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה14 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
11 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
הועברה לליגה II.1 ע"י התאחדות הכדוריד. |
||
ירדה לליגה III.1. |
||
מדורג 14 בפלייאוף של ליגה II.1. |
||
דורגה במקום ה11 בעונה הרגילה של ליגה II.1. |
||
10 | R.K. Pravda |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
הועברה לליגה II.1 ע"י התאחדות הכדוריד. |
||
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה III.1. |
||
דורגה במקום ה2 בעונה הרגילה של ליגה III.1. |
||
9 | R.K. Pravda |
הועברה לליגה III.1 ע"י התאחדות הכדוריד. |
מדורג 3 בפלייאוף של ליגה III.3. |
||
דורגה במקום ה1 בעונה הרגילה של ליגה III.3. |
||
8 | RK Bulls |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
הועברה לליגה III.3 ע"י התאחדות הכדוריד. |
||
מדורג 9 בפלייאוף של ליגה III.1. |
||
דורגה במקום ה11 בעונה הרגילה של ליגה III.1. |
||
7 | Begov Han |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 14 בפלייאוף של ליגה III.1. |
||
דורגה במקום ה14 בעונה הרגילה של ליגה III.1. |
||
6 | RK ILIJAS† |
הועברה לליגה III.1 ע"י התאחדות הכדוריד. |
מדורג 6 בפלייאוף של ליגה III.6. |
||
דורגה במקום ה1 בעונה הרגילה של ליגה III.6. |
||
5 | Spacva Vinkovci |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
הועברה לליגה III.6 ע"י התאחדות הכדוריד. |
||
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה III.1. |
||
דורגה במקום ה7 בעונה הרגילה של ליגה III.1. |
||
4 | Doljani |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 14 בפלייאוף של ליגה III.1. |
||
דורגה במקום ה13 בעונה הרגילה של ליגה III.1. |
||
3 | FC SPANJOLSKA† |
הועברה לליגה III.1 ע"י התאחדות הכדוריד. |
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה IV.7. |
||
דורגה במקום ה10 בעונה הרגילה של ליגה IV.7. |
||
2 | RK OMLADINAC GD† |
מדורג 7 בפלייאוף של ליגה IV.7. |
דורגה במקום ה7 בעונה הרגילה של ליגה IV.7. |
||
1 | RK OMLADINAC GD |
מדורג 8 בפלייאוף של ליגה IV.7. |
דורגה במקום ה6 בעונה הרגילה של ליגה IV.7. |