עונה | תאריך | אירוע | 22 (27/112) | 2019-11-30 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - ViniciusMadrid | 22 (87/112) | 2020-01-29 | קבוצות שפרשו - ViniciusMadrid | 23 (32/112) | 2020-03-26 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - polacopedro | 23 (55/112) | 2020-04-18 | קבוצות שפרשו - polacopedro | 24 (33/112) | 2020-07-17 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - MGyor | 25 (94/112) | 2021-01-06 | קבוצות שפרשו - MGyor | 26 (31/112) | 2021-02-24 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - joaojr | 26 (55/112) | 2021-03-20 | קבוצות שפרשו - joaojr | 26 (67/112) | 2021-04-01 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - Fernando Fangio | 26 (91/112) | 2021-04-25 | קבוצות שפרשו - Fernando Fangio | 26 (104/112) | 2021-05-08 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - marcosmb | 27 (15/112) | 2021-05-31 | קבוצות שפרשו - marcosmb | 27 (26/112) | 2021-06-11 | המנג'ר הצטרף לקבוצה - aquamarine |
עונה | שם קבוצה | תוצאות |
36 | Capital Dynamics City |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
ניצחה במשחק ירידת ליגה של ליגת I.1. |
||
מדורג 10 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה10 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
35 | Capital Dynamics City |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
עלתה לליגה I.1. |
||
מדורג 1 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
דורגה במקום ה1 בעונה הרגילה של ליגה II.2. |
||
34 | Capital Dynamics City |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
הפסידה במשחק על עליית ליגה לליגה I.1. |
||
מדורג 2 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
דורגה במקום ה2 בעונה הרגילה של ליגה II.2. |
||
33 | Capital Dynamics City |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
ירדה לליגה II.2. |
||
מדורג 13 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה13 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
32 | Capital Dynamics City |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
עלתה לליגה I.1. |
||
מדורג 1 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
דורגה במקום ה2 בעונה הרגילה של ליגה II.3. |
||
31 | Capital Dynamics City |
השתתפה בגביע מחזיקות הגביע. |
הודחה בשמינית גמר גביע המדינה |
||
מדורג 3 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
דורגה במקום ה2 בעונה הרגילה של ליגה II.3. |
||
30 | Capital Dynamics City |
הודחה ברבע גמר גביע המדינה |
ירדה לליגה II.3. |
||
מדורג 12 בפלייאוף של ליגה I.1. |
||
דורגה במקום ה13 בעונה הרגילה של ליגה I.1. |
||
29 | Capital Dynamics City |
הודחה בסיבוב ה-3 בגביע המדינה. |
עלתה לליגה I.1. |
||
מדורג 1 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
דורגה במקום ה2 בעונה הרגילה של ליגה II.3. |
||
28 | Capital Dynamics City |
הודחה בסיבוב ה-3 בגביע המדינה. |
מדורג 4 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
דורגה במקום ה2 בעונה הרגילה של ליגה II.3. |
||
27 | Capital Dynamics City |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 5 בפלייאוף של ליגה II.3. |
||
דורגה במקום ה7 בעונה הרגילה של ליגה II.3. |
||
26 | Darksiders Sport Club† |
הועברה לליגה II.3 ע"י התאחדות הכדוריד. |
מדורג 7 בפלייאוף של ליגה III.1. |
||
דורגה במקום ה6 בעונה הרגילה של ליגה III.1. |
||
25 | M.Gyor Goytacazes |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 8 בפלייאוף של ליגה III.1. |
||
דורגה במקום ה6 בעונה הרגילה של ליגה III.1. |
||
24 | M.Gyor Goytacazes |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
מדורג 3 בפלייאוף של ליגה III.1. |
||
דורגה במקום ה2 בעונה הרגילה של ליגה III.1. |
||
23 | Polaco Team† |
הודחה בסיבוב ה-2 בגביע המדינה. |
הועברה לליגה III.1 ע"י התאחדות הכדוריד. |
||
מדורג 13 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
דורגה במקום ה10 בעונה הרגילה של ליגה II.2. |
||
22 | Madrid Balonmano† |
הודחה בסיבוב ה-1 בגביע המדינה. |
מדורג 9 בפלייאוף של ליגה II.2. |
||
דורגה במקום ה9 בעונה הרגילה של ליגה II.2. |