Službena PPM stranica na Facebook-u
Pritisnite dugme Sviđa mi se na našoj facebook stranici i saznajte najnovije vijesti prije svih ostalih.
Zabilješke
Ova opcija je dio PRO paketa!
Sljedeća utakmica
Prievidza
Ligaška utakmica
21.04.2024 19:00:00
21.04.2024 19:00:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Grupa 1
Datum | Domaći | Gostujuća momčad | Konačan rezultat |
19.02.2024 | Adrogué Poker Athlétic | Adrenalin | 22:23 |
19.02.2024 | Giffen | SMHBC | 26:28 |
26.02.2024 | Adrenalin | Giffen | 27:25 |
26.02.2024 | HK Agresiv | Adrogué Poker Athlétic | 30:21 |
04.03.2024 | Giffen | HK Agresiv | 24:25 |
04.03.2024 | SMHBC | Adrenalin | 27:24 |
11.03.2024 | HK Agresiv | SMHBC | 34:23 |
11.03.2024 | Adrogué Poker Athlétic | Giffen | 31:22 |
18.03.2024 | SMHBC | Adrogué Poker Athlétic | 30:28 |
18.03.2024 | Adrenalin | HK Agresiv | 21:30 |
25.03.2024 | Adrenalin | Adrogué Poker Athlétic | 28:21 |
25.03.2024 | SMHBC | Giffen | 29:35 |
01.04.2024 | Giffen | Adrenalin | 27:28 |
01.04.2024 | Adrogué Poker Athlétic | HK Agresiv | 26:37 |
08.04.2024 | HK Agresiv | Giffen | 31:19 |
08.04.2024 | Adrenalin | SMHBC | 33:26 |
15.04.2024 | SMHBC | HK Agresiv | 27:31 |
15.04.2024 | Giffen | Adrogué Poker Athlétic | 22:29 |
22.04.2024 | Adrogué Poker Athlétic | SMHBC | Dodaj u TV pregled |
22.04.2024 | HK Agresiv | Adrenalin | Dodaj u TV pregled |
Grupa 2
Datum | Domaći | Gostujuća momčad | Konačan rezultat |
19.02.2024 | Arriba las Manos | Start IF | 26:24 |
19.02.2024 | Farpando HC | Vērgales COBRAS | 35:22 |
26.02.2024 | Start IF | Farpando HC | 30:22 |
26.02.2024 | KK Potomac | Arriba las Manos | 32:26 |
04.03.2024 | Farpando HC | KK Potomac | 30:27 |
04.03.2024 | Vērgales COBRAS | Start IF | 33:32 |
11.03.2024 | KK Potomac | Vērgales COBRAS | 28:21 |
11.03.2024 | Arriba las Manos | Farpando HC | 30:22 |
18.03.2024 | Vērgales COBRAS | Arriba las Manos | 32:25 |
18.03.2024 | Start IF | KK Potomac | 27:22 |
25.03.2024 | Start IF | Arriba las Manos | 33:30 |
25.03.2024 | Vērgales COBRAS | Farpando HC | 27:26 |
01.04.2024 | Farpando HC | Start IF | 27:21 |
01.04.2024 | Arriba las Manos | KK Potomac | 24:24 |
08.04.2024 | KK Potomac | Farpando HC | 28:28 |
08.04.2024 | Start IF | Vērgales COBRAS | 23:28 |
15.04.2024 | Vērgales COBRAS | KK Potomac | 29:23 |
15.04.2024 | Farpando HC | Arriba las Manos | 33:31 |
22.04.2024 | Arriba las Manos | Vērgales COBRAS | Dodaj u TV pregled |
22.04.2024 | KK Potomac | Start IF | Dodaj u TV pregled |
Grupa 3
Datum | Domaći | Gostujuća momčad | Konačan rezultat |
19.02.2024 | TSV Altwarmbruckland | Heldia | 18:26 |
19.02.2024 | Sport Seixal Benfica | HC Predators | 27:27 |
26.02.2024 | Heldia | Sport Seixal Benfica | 29:16 |
26.02.2024 | LisyTarnów | TSV Altwarmbruckland | 24:19 |
04.03.2024 | Sport Seixal Benfica | LisyTarnów | 20:30 |
04.03.2024 | HC Predators | Heldia | 28:21 |
11.03.2024 | LisyTarnów | HC Predators | 30:19 |
11.03.2024 | TSV Altwarmbruckland | Sport Seixal Benfica | 31:25 |
18.03.2024 | HC Predators | TSV Altwarmbruckland | 29:30 |
18.03.2024 | Heldia | LisyTarnów | 24:32 |
25.03.2024 | Heldia | TSV Altwarmbruckland | 29:24 |
25.03.2024 | HC Predators | Sport Seixal Benfica | 32:31 |
01.04.2024 | Sport Seixal Benfica | Heldia | 27:20 |
01.04.2024 | TSV Altwarmbruckland | LisyTarnów | 25:21 |
08.04.2024 | LisyTarnów | Sport Seixal Benfica | 36:21 |
08.04.2024 | Heldia | HC Predators | 29:21 |
15.04.2024 | HC Predators | LisyTarnów | 26:35 |
15.04.2024 | Sport Seixal Benfica | TSV Altwarmbruckland | 26:25 |
22.04.2024 | TSV Altwarmbruckland | HC Predators | Dodaj u TV pregled |
22.04.2024 | LisyTarnów | Heldia | Dodaj u TV pregled |
Grupa 4
Grupa 5
Datum | Domaći | Gostujuća momčad | Konačan rezultat |
19.02.2024 | Bonjito | TV Meister | 29:25 |
19.02.2024 | Copra PC | Akela | 15:34 |
26.02.2024 | TV Meister | Copra PC | 27:21 |
26.02.2024 | Vaddisznók | Bonjito | 31:27 |
04.03.2024 | Copra PC | Vaddisznók | 22:35 |
04.03.2024 | Akela | TV Meister | 28:31 |
11.03.2024 | Vaddisznók | Akela | 32:25 |
11.03.2024 | Bonjito | Copra PC | 34:26 |
18.03.2024 | Akela | Bonjito | 34:26 |
18.03.2024 | TV Meister | Vaddisznók | 25:29 |
25.03.2024 | TV Meister | Bonjito | 27:27 |
25.03.2024 | Akela | Copra PC | 27:27 |
01.04.2024 | Copra PC | TV Meister | 23:30 |
01.04.2024 | Bonjito | Vaddisznók | 25:33 |
08.04.2024 | Vaddisznók | Copra PC | 41:23 |
08.04.2024 | TV Meister | Akela | 33:25 |
15.04.2024 | Akela | Vaddisznók | 24:32 |
15.04.2024 | Copra PC | Bonjito | 33:25 |
22.04.2024 | Bonjito | Akela | Dodaj u TV pregled |
22.04.2024 | Vaddisznók | TV Meister | Dodaj u TV pregled |
Grupa 6
Datum | Domaći | Gostujuća momčad | Konačan rezultat |
19.02.2024 | HSG Sauerland | Kropps | 26:27 |
19.02.2024 | HC Durham Bulls | Jedi Masters | 26:23 |
26.02.2024 | Kropps | HC Durham Bulls | 31:30 |
26.02.2024 | MHK POndelok Prešov | HSG Sauerland | 35:24 |
04.03.2024 | HC Durham Bulls | MHK POndelok Prešov | 23:27 |
04.03.2024 | Jedi Masters | Kropps | 36:20 |
11.03.2024 | MHK POndelok Prešov | Jedi Masters | 30:25 |
11.03.2024 | HSG Sauerland | HC Durham Bulls | 30:23 |
18.03.2024 | Jedi Masters | HSG Sauerland | 38:37 |
18.03.2024 | Kropps | MHK POndelok Prešov | 25:36 |
25.03.2024 | Kropps | HSG Sauerland | 24:24 |
25.03.2024 | Jedi Masters | HC Durham Bulls | 32:28 |
01.04.2024 | HC Durham Bulls | Kropps | 28:27 |
01.04.2024 | HSG Sauerland | MHK POndelok Prešov | 31:26 |
08.04.2024 | MHK POndelok Prešov | HC Durham Bulls | 32:20 |
08.04.2024 | Kropps | Jedi Masters | 24:30 |
15.04.2024 | Jedi Masters | MHK POndelok Prešov | 27:25 |
15.04.2024 | HC Durham Bulls | HSG Sauerland | 19:31 |
22.04.2024 | HSG Sauerland | Jedi Masters | Dodaj u TV pregled |
22.04.2024 | MHK POndelok Prešov | Kropps | Dodaj u TV pregled |
Grupa 7
Datum | Domaći | Gostujuća momčad | Konačan rezultat |
19.02.2024 | Hopea Hirvi | ScorPiers | 33:22 |
19.02.2024 | Cactus HC | Gotham City Rogues | 21:34 |
26.02.2024 | ScorPiers | Cactus HC | 35:18 |
26.02.2024 | SDH Salamandre KE | Hopea Hirvi | 25:32 |
04.03.2024 | Cactus HC | SDH Salamandre KE | 24:31 |
04.03.2024 | Gotham City Rogues | ScorPiers | 31:26 |
11.03.2024 | SDH Salamandre KE | Gotham City Rogues | 29:29 |
11.03.2024 | Hopea Hirvi | Cactus HC | 38:25 |
18.03.2024 | Gotham City Rogues | Hopea Hirvi | 28:30 |
18.03.2024 | ScorPiers | SDH Salamandre KE | 25:35 |
25.03.2024 | ScorPiers | Hopea Hirvi | 34:28 |
25.03.2024 | Gotham City Rogues | Cactus HC | 39:19 |
01.04.2024 | Cactus HC | ScorPiers | 26:33 |
01.04.2024 | Hopea Hirvi | SDH Salamandre KE | 31:22 |
08.04.2024 | SDH Salamandre KE | Cactus HC | 36:23 |
08.04.2024 | ScorPiers | Gotham City Rogues | 26:23 |
15.04.2024 | Gotham City Rogues | SDH Salamandre KE | 35:19 |
15.04.2024 | Cactus HC | Hopea Hirvi | 21:32 |
22.04.2024 | Hopea Hirvi | Gotham City Rogues | Dodaj u TV pregled |
22.04.2024 | SDH Salamandre KE | ScorPiers | Dodaj u TV pregled |
Grupa 8
Datum | Domaći | Gostujuća momčad | Konačan rezultat |
19.02.2024 | RK Alkosi | Cobras | 35:21 |
19.02.2024 | ž pu | Moss Team | 33:25 |
26.02.2024 | Cobras | ž pu | 26:29 |
26.02.2024 | Csömör Hornets | RK Alkosi | 28:24 |
04.03.2024 | ž pu | Csömör Hornets | 24:26 |
04.03.2024 | Moss Team | Cobras | 28:32 |
11.03.2024 | Csömör Hornets | Moss Team | 30:20 |
11.03.2024 | RK Alkosi | ž pu | 33:31 |
18.03.2024 | Moss Team | RK Alkosi | 22:32 |
18.03.2024 | Cobras | Csömör Hornets | 21:25 |
25.03.2024 | Cobras | RK Alkosi | 28:30 |
25.03.2024 | Moss Team | ž pu | 30:32 |
01.04.2024 | ž pu | Cobras | 29:22 |
01.04.2024 | RK Alkosi | Csömör Hornets | 26:28 |
08.04.2024 | Csömör Hornets | ž pu | 30:25 |
08.04.2024 | Cobras | Moss Team | 25:30 |
15.04.2024 | Moss Team | Csömör Hornets | 25:30 |
15.04.2024 | ž pu | RK Alkosi | 36:36 |
22.04.2024 | RK Alkosi | Moss Team | Dodaj u TV pregled |
22.04.2024 | Csömör Hornets | Cobras | Dodaj u TV pregled |
Grupa 9
Datum | Domaći | Gostujuća momčad | Konačan rezultat |
19.02.2024 | Bandershtadt | VC BRUGGE | 24:24 |
19.02.2024 | Badel 1983 | BG BHC | 19:26 |
26.02.2024 | VC BRUGGE | Badel 1983 | 30:21 |
26.02.2024 | Chorwacja Team | Bandershtadt | 35:23 |
04.03.2024 | Badel 1983 | Chorwacja Team | 17:39 |
04.03.2024 | BG BHC | VC BRUGGE | 24:23 |
11.03.2024 | Chorwacja Team | BG BHC | 39:16 |
11.03.2024 | Bandershtadt | Badel 1983 | 35:20 |
18.03.2024 | BG BHC | Bandershtadt | 21:28 |
18.03.2024 | VC BRUGGE | Chorwacja Team | 22:34 |
25.03.2024 | VC BRUGGE | Bandershtadt | 22:31 |
25.03.2024 | BG BHC | Badel 1983 | 38:20 |
01.04.2024 | Badel 1983 | VC BRUGGE | 18:36 |
01.04.2024 | Bandershtadt | Chorwacja Team | 28:28 |
08.04.2024 | Chorwacja Team | Badel 1983 | 42:16 |
08.04.2024 | VC BRUGGE | BG BHC | 24:19 |
15.04.2024 | BG BHC | Chorwacja Team | 21:27 |
15.04.2024 | Badel 1983 | Bandershtadt | 15:54 |
22.04.2024 | Bandershtadt | BG BHC | Dodaj u TV pregled |
22.04.2024 | Chorwacja Team | VC BRUGGE | Dodaj u TV pregled |
Grupa 10
Grupa 11
Datum | Domaći | Gostujuća momčad | Konačan rezultat |
19.02.2024 | Yaremche Penguins | Osfp7 | 24:23 |
19.02.2024 | Holschawk | HC Vopovlje | 28:23 |
26.02.2024 | Osfp7 | Holschawk | 21:27 |
26.02.2024 | Ifö Pythons | Yaremche Penguins | 32:22 |
04.03.2024 | Holschawk | Ifö Pythons | 25:25 |
04.03.2024 | HC Vopovlje | Osfp7 | 32:27 |
11.03.2024 | Ifö Pythons | HC Vopovlje | 36:21 |
11.03.2024 | Yaremche Penguins | Holschawk | 28:31 |
18.03.2024 | HC Vopovlje | Yaremche Penguins | 26:34 |
18.03.2024 | Osfp7 | Ifö Pythons | 20:30 |
25.03.2024 | Osfp7 | Yaremche Penguins | 25:30 |
25.03.2024 | HC Vopovlje | Holschawk | 25:35 |
01.04.2024 | Holschawk | Osfp7 | 22:23 |
01.04.2024 | Yaremche Penguins | Ifö Pythons | 18:30 |
08.04.2024 | Ifö Pythons | Holschawk | 20:26 |
08.04.2024 | Osfp7 | HC Vopovlje | 31:27 |
15.04.2024 | HC Vopovlje | Ifö Pythons | 23:37 |
15.04.2024 | Holschawk | Yaremche Penguins | 30:28 |
22.04.2024 | Yaremche Penguins | HC Vopovlje | Dodaj u TV pregled |
22.04.2024 | Ifö Pythons | Osfp7 | Dodaj u TV pregled |
Grupa 12
Datum | Domaći | Gostujuća momčad | Konačan rezultat |
19.02.2024 | RK Crvena Zvezda | Gli Ottomani | 33:21 |
19.02.2024 | SIOUXI | Galaxia Celeste | 36:27 |
26.02.2024 | Gli Ottomani | SIOUXI | 27:28 |
26.02.2024 | Buresz KC | RK Crvena Zvezda | 31:24 |
04.03.2024 | SIOUXI | Buresz KC | 20:32 |
04.03.2024 | Galaxia Celeste | Gli Ottomani | 24:21 |
11.03.2024 | Buresz KC | Galaxia Celeste | 31:23 |
11.03.2024 | RK Crvena Zvezda | SIOUXI | 26:27 |
18.03.2024 | Galaxia Celeste | RK Crvena Zvezda | 26:22 |
18.03.2024 | Gli Ottomani | Buresz KC | 26:25 |
25.03.2024 | Gli Ottomani | RK Crvena Zvezda | 23:31 |
25.03.2024 | Galaxia Celeste | SIOUXI | 29:33 |
01.04.2024 | SIOUXI | Gli Ottomani | 35:26 |
01.04.2024 | RK Crvena Zvezda | Buresz KC | 13:34 |
08.04.2024 | Buresz KC | SIOUXI | 31:26 |
08.04.2024 | Gli Ottomani | Galaxia Celeste | 28:27 |
15.04.2024 | Galaxia Celeste | Buresz KC | 23:27 |
15.04.2024 | SIOUXI | RK Crvena Zvezda | 23:25 |
22.04.2024 | RK Crvena Zvezda | Galaxia Celeste | Dodaj u TV pregled |
22.04.2024 | Buresz KC | Gli Ottomani | Dodaj u TV pregled |
Grupa 13
Grupa 14
Datum | Domaći | Gostujuća momčad | Konačan rezultat |
19.02.2024 | TSV Nittenau | Spartak Lier | 36:19 |
19.02.2024 | Hellraisers | VEDRICH | 39:20 |
26.02.2024 | Spartak Lier | Hellraisers | 23:24 |
26.02.2024 | ST.BITANGOK | TSV Nittenau | 28:24 |
04.03.2024 | Hellraisers | ST.BITANGOK | 41:30 |
04.03.2024 | VEDRICH | Spartak Lier | 31:26 |
11.03.2024 | ST.BITANGOK | VEDRICH | 33:26 |
11.03.2024 | TSV Nittenau | Hellraisers | 27:25 |
18.03.2024 | VEDRICH | TSV Nittenau | 26:27 |
18.03.2024 | Spartak Lier | ST.BITANGOK | 28:34 |
25.03.2024 | Spartak Lier | TSV Nittenau | 27:33 |
25.03.2024 | VEDRICH | Hellraisers | 26:33 |
01.04.2024 | Hellraisers | Spartak Lier | 40:27 |
01.04.2024 | TSV Nittenau | ST.BITANGOK | 23:17 |
08.04.2024 | ST.BITANGOK | Hellraisers | 21:31 |
08.04.2024 | Spartak Lier | VEDRICH | 27:30 |
15.04.2024 | VEDRICH | ST.BITANGOK | 27:36 |
15.04.2024 | Hellraisers | TSV Nittenau | 32:29 |
22.04.2024 | TSV Nittenau | VEDRICH | Dodaj u TV pregled |
22.04.2024 | ST.BITANGOK | Spartak Lier | Dodaj u TV pregled |
Grupa 15
Grupa 16
Bilješka: Nakon što je doigravanje isplanirano otkazivanje utakmica preliminarnih kola neće biti uzeto u obzir. Utakmice doigravanja ne mogu biti otkazane zbog tehničkih razloga.