Sezona | Datum | Događaj | 1 (1/112) | 2013-05-27 | Momčad dodijeljena menadžeru - Hofmanski | 1 (15/112) | 2013-06-10 | Propala momčad - Hofmanski | 1 (15/112) | 2013-06-10 | Momčad dodijeljena menadžeru - Nikola140202 | 1 (24/112) | 2013-06-19 | Propala momčad - Nikola140202 | 1 (24/112) | 2013-06-19 | Momčad dodijeljena menadžeru - lebron kralj | 1 (48/112) | 2013-07-13 | Propala momčad - lebron kralj | 1 (48/112) | 2013-07-13 | Momčad dodijeljena menadžeru - milunka sibic | 1 (83/112) | 2013-08-17 | Propala momčad - milunka sibic | 1 (83/112) | 2013-08-17 | Momčad dodijeljena menadžeru - Stefan Vasic | 2 (9/112) | 2013-09-24 | Propala momčad - Stefan Vasic | 2 (74/112) | 2013-11-28 | Momčad dodijeljena menadžeru - jovanoovic | 2 (97/112) | 2013-12-21 | Propala momčad - jovanoovic | 2 (98/112) | 2013-12-22 | Momčad dodijeljena menadžeru - mita1978 | 3 (9/112) | 2014-01-14 | Propala momčad - mita1978 | 3 (26/112) | 2014-01-31 | Momčad dodijeljena menadžeru - neso6 | 3 (49/112) | 2014-02-23 | Propala momčad - neso6 | 3 (55/112) | 2014-03-01 | Momčad dodijeljena menadžeru - Nikola 7598 | 3 (78/112) | 2014-03-24 | Propala momčad - Nikola 7598 | 3 (100/112) | 2014-04-15 | Momčad dodijeljena menadžeru - Pozega 011 | 3 (104/112) | 2014-04-19 | Propala momčad - Pozega 011 | 4 (52/112) | 2014-06-18 | Momčad dodijeljena menadžeru - Fernando Kula | 4 (76/112) | 2014-07-12 | Propala momčad - Fernando Kula | 4 (78/112) | 2014-07-14 | Momčad dodijeljena menadžeru - Narcisse96 | 4 (101/112) | 2014-08-06 | Propala momčad - Narcisse96 | 4 (105/112) | 2014-08-10 | Momčad dodijeljena menadžeru - urosevi | 5 (16/112) | 2014-09-02 | Propala momčad - urosevi | 5 (18/112) | 2014-09-04 | Momčad dodijeljena menadžeru - Aki Batice | 5 (42/112) | 2014-09-28 | Propala momčad - Aki Batice | 5 (44/112) | 2014-09-30 | Momčad dodijeljena menadžeru - Jovkeee | 5 (67/112) | 2014-10-23 | Propala momčad - Jovkeee | 5 (68/112) | 2014-10-24 | Momčad dodijeljena menadžeru - Tatjana01 | 5 (91/112) | 2014-11-16 | Propala momčad - Tatjana01 | 5 (95/112) | 2014-11-20 | Momčad dodijeljena menadžeru - Stankovic Stefan | 6 (10/112) | 2014-12-17 | Propala momčad - Stankovic Stefan | 6 (10/112) | 2014-12-17 | Momčad dodijeljena menadžeru - Batans | 6 (24/112) | 2014-12-31 | Propala momčad - Batans | 6 (50/112) | 2015-01-26 | Momčad dodijeljena menadžeru - Blazo1404 | 6 (73/112) | 2015-02-18 | Propala momčad - Blazo1404 | 6 (100/112) | 2015-03-17 | Momčad dodijeljena menadžeru - dankal | 7 (13/112) | 2015-04-11 | Propala momčad - dankal | 7 (16/112) | 2015-04-14 | Momčad dodijeljena menadžeru - Acaandjelajakovljevic | 7 (39/112) | 2015-05-07 | Propala momčad - Acaandjelajakovljevic | 7 (41/112) | 2015-05-09 | Momčad dodijeljena menadžeru - szirtisas112 | 7 (64/112) | 2015-06-01 | Propala momčad - szirtisas112 | 7 (84/112) | 2015-06-21 | Momčad dodijeljena menadžeru - Ignjat Bandzov | 8 (1/112) | 2015-07-20 | Propala momčad - Ignjat Bandzov | 8 (7/112) | 2015-07-26 | Momčad dodijeljena menadžeru - Jovica Stojanov 2 |
Sezona | Ime momčadi | Rezultati |
35 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Izgubio u promocijskoj utakmici za ligu I.1. |
||
2 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
3 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
34 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
4 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
33 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
4 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
32 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Ispadanje u II.3 ligu. |
||
12 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone I.1 lige. |
||
31 | ORK SEPI |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
Promocija u I.1 ligu. |
||
1 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
1 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
30 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
3 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
29 | ORK SEPI |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
3 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
28 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
3 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
27 | ORK SEPI |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
26 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
5 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
6 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
25 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
24 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
23 | ORK SEPI |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
22 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
21 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
20 | ORK SEPI |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
19 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
18 | ORK SEPI |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
17 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Premješten u ligu II.2 od strane rukometnog saveza. |
||
3 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
2 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
16 | ORK SEPI |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
1 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
15 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Ispadanje u III.1 ligu. |
||
Izgubio u utakmici za ispadanje iz II.1 lige. |
||
12 mjesto u doigravanju II.1 lige. |
||
13 mjesto u regularnom dijelu sezone II.1 lige. |
||
14 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Premješten u ligu II.1 od strane rukometnog saveza. |
||
Ispadanje u III.4 ligu. |
||
Izgubio u utakmici za ispadanje iz II.1 lige. |
||
11 mjesto u doigravanju II.1 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone II.1 lige. |
||
13 | ORK SEPI |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
Promocija u II.1 ligu. |
||
Pobjeda u promocijskoj utakmici za II.1 ligu. |
||
2 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
2 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
12 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
3 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
11 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
10 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
6 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
6 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
9 | ORK SEPI |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
6 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
8 | ORK SEPI |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
7 | RK Novi Beograd |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
Premješten u ligu III.1 od strane rukometnog saveza. |
||
5 mjesto u doigravanju IV.3 lige. |
||
7 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.3 lige. |
||
6 | SG Flensburg Handewitt 14639 † |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
13 mjesto u doigravanju IV.3 lige. |
||
14 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.3 lige. |
||
5 | Temerin† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Premješten u ligu IV.3 od strane rukometnog saveza. |
||
6 mjesto u doigravanju IV.8 lige. |
||
6 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.8 lige. |
||
4 | Hc Toplicanin |
6 mjesto u doigravanju IV.8 lige. |
6 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.8 lige. |
||
3 | FK BORCA† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju IV.8 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.8 lige. |
||
2 | RK Radnicki cuprija |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
13 mjesto u doigravanju IV.8 lige. |
||
14 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.8 lige. |
||
1 | Mi be Mi |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Ispadanje u IV.8 ligu. |
||
Izgubio u utakmici za ispadanje iz III.8 lige. |
||
12 mjesto u doigravanju III.8 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone III.8 lige. |