Sezona | Datum | Događaj | 11 (76/112) | 2016-09-03 | Momčad dodijeljena menadžeru - Jasmin Handanovič | 11 (99/112) | 2016-09-26 | Propala momčad - Jasmin Handanovič | 11 (105/112) | 2016-10-02 | Momčad dodijeljena menadžeru - Ropetus12345 | 11 (109/112) | 2016-10-06 | Propala momčad - Ropetus12345 | 11 (112/112) | 2016-10-09 | Momčad dodijeljena menadžeru - Bogdan Plevel | 12 (23/112) | 2016-11-01 | Propala momčad - Bogdan Plevel | 12 (44/112) | 2016-11-22 | Momčad dodijeljena menadžeru - pleckos | 12 (79/112) | 2016-12-27 | Propala momčad - pleckos | 12 (105/112) | 2017-01-22 | Momčad dodijeljena menadžeru - Miha Žibret | 13 (16/112) | 2017-02-14 | Propala momčad - Miha Žibret | 13 (38/112) | 2017-03-08 | Momčad dodijeljena menadžeru - Janez Bohorc | 13 (110/112) | 2017-05-19 | Propala momčad - Janez Bohorc | 13 (111/112) | 2017-05-20 | Momčad dodijeljena menadžeru - Crusadero | 14 (76/112) | 2017-08-05 | Propala momčad - Crusadero | 14 (111/112) | 2017-09-09 | Momčad dodijeljena menadžeru - superk1 | 15 (22/112) | 2017-10-02 | Propala momčad - superk1 | 15 (26/112) | 2017-10-06 | Momčad dodijeljena menadžeru - Tinek Hebar | 15 (49/112) | 2017-10-29 | Propala momčad - Tinek Hebar | 16 (2/112) | 2018-01-02 | Momčad dodijeljena menadžeru - Grega Jonky | 16 (25/112) | 2018-01-25 | Propala momčad - Grega Jonky | 16 (33/112) | 2018-02-02 | Momčad dodijeljena menadžeru - ficko1 |
Sezona | Ime momčadi | Rezultati |
36 | Centrifuga |
3 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
35 | Centrifuga |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
3 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
34 | Centrifuga |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
4 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
33 | Centrifuga |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
4 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
32 | Centrifuga |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
4 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
31 | Centrifuga |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
3 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
30 | Centrifuga |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
Ispadanje u II.3 ligu. |
||
12 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone I.1 lige. |
||
29 | Centrifuga |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Promocija u I.1 ligu. |
||
1 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
1 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
28 | Centrifuga |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Izgubio u promocijskoj utakmici za ligu I.1. |
||
2 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
2 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
27 | Centrifuga |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
Izgubio u promocijskoj utakmici za ligu I.1. |
||
2 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
1 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
26 | Centrifuga |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
5 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
4 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
25 | Centrifuga |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
3 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
24 | Centrifuga |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
6 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
23 | Centrifuga |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
22 | Centrifuga |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
21 | Centrifuga |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
20 | Centrifuga |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
19 | Centrifuga |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
18 | Centrifuga |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
8 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
17 | Centrifuga |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
16 | Centrifuga |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
Premješten u ligu II.2 od strane rukometnog saveza. |
||
5 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
7 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
15 | Rokometni klub Strmec† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
14 | Poetovio Crusaders† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
8 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
13 | RK Bohor |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju III.1 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone III.1 lige. |
||
12 | RK Brezula† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Premješten u ligu III.1 od strane rukometnog saveza. |
||
13 mjesto u doigravanju III.6 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone III.6 lige. |
||
11 | Maribor |
14 mjesto u doigravanju III.6 lige. |
12 mjesto u regularnom dijelu sezone III.6 lige. |