Sezona | Datum | Događaj | 12 (37/112) | 2016-11-15 | Momčad dodijeljena menadžeru - Julia Palewska | 12 (60/112) | 2016-12-08 | Propala momčad - Julia Palewska | 12 (108/112) | 2017-01-25 | Momčad dodijeljena menadžeru - daniel15121 | 13 (19/112) | 2017-02-17 | Propala momčad - daniel15121 | 13 (20/112) | 2017-02-18 | Momčad dodijeljena menadžeru - Dawid Sfora Sworowski | 13 (43/112) | 2017-03-13 | Propala momčad - Dawid Sfora Sworowski | 13 (111/112) | 2017-05-20 | Momčad dodijeljena menadžeru - Lena14 | 14 (22/112) | 2017-06-12 | Propala momčad - Lena14 | 14 (22/112) | 2017-06-12 | Momčad dodijeljena menadžeru - Gagus8 | 14 (45/112) | 2017-07-05 | Propala momčad - Gagus8 | 14 (47/112) | 2017-07-07 | Momčad dodijeljena menadžeru - qqww111 | 22 (67/112) | 2020-01-09 | Propala momčad - qqww111 |
Sezona | Ime momčadi | Rezultati |
22 | AZS Kasztany† |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju III.8 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone III.8 lige. |
||
21 | AZS Kasztany |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju III.8 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone III.8 lige. |
||
20 | AZS Kasztany |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju III.8 lige. |
||
6 mjesto u regularnom dijelu sezone III.8 lige. |
||
19 | AZS Kasztany |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
6 mjesto u doigravanju III.8 lige. |
||
7 mjesto u regularnom dijelu sezone III.8 lige. |
||
18 | AZS Kasztany |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju III.8 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone III.8 lige. |
||
17 | AZS Kasztany |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju III.8 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone III.8 lige. |
||
16 | AZS Kasztany |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Pobjeda u utakmici za ostanak u III.8 ligi. |
||
11 mjesto u doigravanju III.8 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone III.8 lige. |
||
15 | AZS Kasztany |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
Promocija u III.8 ligu. |
||
1 mjesto u doigravanju IV.8 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.8 lige. |
||
14 | AZS Kasztany |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju IV.8 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.8 lige. |
||
13 | sfora team† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju IV.8 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.8 lige. |
||
12 | młode dupeczki† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
14 mjesto u doigravanju IV.8 lige. |
||
13 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.8 lige. |