Sezona | Datum | Događaj | 16 (93/112) | 2018-04-03 | Momčad dodijeljena menadžeru - Josh Schneider | 17 (48/112) | 2018-06-09 | Propala momčad - Josh Schneider | 17 (57/112) | 2018-06-18 | Momčad dodijeljena menadžeru - deenglert | 17 (82/112) | 2018-07-13 | Propala momčad - deenglert | 17 (108/112) | 2018-08-08 | Momčad dodijeljena menadžeru - darthmeyer | 18 (19/112) | 2018-08-31 | Propala momčad - darthmeyer | 18 (25/112) | 2018-09-06 | Momčad dodijeljena menadžeru - ihli1999 | 19 (59/112) | 2019-01-30 | Propala momčad - ihli1999 | 19 (59/112) | 2019-01-30 | Momčad dodijeljena menadžeru - leonwedusg | 19 (82/112) | 2019-02-22 | Propala momčad - leonwedusg | 19 (84/112) | 2019-02-24 | Momčad dodijeljena menadžeru - Wormancja | 20 (81/112) | 2019-06-13 | Propala momčad - Wormancja | 20 (97/112) | 2019-06-29 | Momčad dodijeljena menadžeru - Moritzm56h | 21 (8/112) | 2019-07-22 | Propala momčad - Moritzm56h | 21 (79/112) | 2019-10-01 | Momčad dodijeljena menadžeru - Joshi1501 | 21 (102/112) | 2019-10-24 | Propala momčad - Joshi1501 | 21 (112/112) | 2019-11-03 | Momčad dodijeljena menadžeru - Frank Schoch | 22 (23/112) | 2019-11-26 | Propala momčad - Frank Schoch | 22 (65/112) | 2020-01-07 | Momčad dodijeljena menadžeru - Lissandrax | 22 (86/112) | 2020-01-28 | Propala momčad - Lissandrax | 25 (98/112) | 2021-01-10 | Momčad dodijeljena menadžeru - pkulp | 26 (9/112) | 2021-02-02 | Propala momčad - pkulp | 26 (91/112) | 2021-04-25 | Momčad dodijeljena menadžeru - Riccard55 | 27 (2/112) | 2021-05-18 | Propala momčad - Riccard55 | 28 (88/112) | 2021-12-02 | Momčad dodijeljena menadžeru - bosepp |
Sezona | Ime momčadi | Rezultati |
35 | Adler Bochum |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
5 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
7 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
34 | Adler Bochum |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
Promocija u II.3 ligu. |
||
1 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
1 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
33 | Adler Bochum |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
32 | Adler Bochum |
Ispadanje u 3. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
6 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
31 | Adler Bochum |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
30 | Adler Bochum |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
3 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
29 | Adler Bochum |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
5 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
28 | Adler Bochum |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
27 | Kassel HC† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
13 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
13 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
26 | Kassel HC |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
13 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
13 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
25 | Magic Diamonds† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
1 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
24 | Magic Diamonds† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Izgubio u promocijskoj utakmici za ligu II.3. |
||
2 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
2 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
23 | Magic Diamonds† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
3 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
22 | Magic Diamonds† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
21 | TV Jahn Wahn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
20 | Wormancja† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
4 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
19 | Wormancja |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
8 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
18 | Meischter HC |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
5 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
7 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
17 | SC Freiburg 38693 † |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
16 | Team noname 38693 |
Premješten u ligu III.3 od strane rukometnog saveza. |
11 mjesto u doigravanju IV.3 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.3 lige. |
||
15 | Team noname 38693 |
14 mjesto u doigravanju IV.3 lige. |
13 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.3 lige. |
||
14 | Team noname 38693 |
8 mjesto u doigravanju IV.3 lige. |
8 mjesto u regularnom dijelu sezone IV.3 lige. |
||
13 | Team noname 38693 |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
Ispadanje u IV.3 ligu. |
||
14 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
13 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |