Sezona | Datum | Događaj | 17 (28/112) | 2018-05-20 | Momčad dodijeljena menadžeru - haron1 | 18 (63/112) | 2018-10-14 | Propala momčad - haron1 | 18 (82/112) | 2018-11-02 | Momčad dodijeljena menadžeru - Anton Anton Pashev | 18 (105/112) | 2018-11-25 | Propala momčad - Anton Anton Pashev | 19 (19/112) | 2018-12-21 | Momčad dodijeljena menadžeru - Ferdinand8 | 19 (65/112) | 2019-02-05 | Propala momčad - Ferdinand8 | 21 (13/112) | 2019-07-27 | Momčad dodijeljena menadžeru - Kim Veleva | 21 (36/112) | 2019-08-19 | Propala momčad - Kim Veleva | 21 (40/112) | 2019-08-23 | Momčad dodijeljena menadžeru - Presi Kozareva | 21 (63/112) | 2019-09-15 | Propala momčad - Presi Kozareva | 22 (48/112) | 2019-12-21 | Momčad dodijeljena menadžeru - etar1991 | 22 (64/112) | 2020-01-06 | Propala momčad - etar1991 | 22 (111/112) | 2020-02-22 | Momčad dodijeljena menadžeru - mimeto |
Sezona | Ime momčadi | Rezultati |
36 | Spartak Vn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
13 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
14 mjesto u regularnom dijelu sezone I.1 lige. |
||
35 | Spartak Vn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Promocija u I.1 ligu. |
||
1 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
3 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
34 | Spartak Vn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
33 | Spartak Vn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
5 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
6 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
32 | Spartak Vn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
6 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
6 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
31 | Spartak Vn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
6 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
4 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
30 | Spartak Vn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Izgubio u promocijskoj utakmici za ligu I.1. |
||
2 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
4 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
29 | Spartak Vn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
7 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
28 | Spartak Vn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
7 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
27 | Spartak Vn |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
26 | Spartak Vn |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
25 | Spartak Vn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
4 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
24 | Spartak Vn |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
6 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
7 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
23 | Spartak Vn |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
8 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
22 | fc loko† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
21 | Zorba† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
20 | Banqta† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
19 | Banqta† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
18 | cska sofia |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
7 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
17 | THE PELICANS |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |