Sezona | Datum | Događaj | 25 (103/112) | 2021-01-15 | Momčad dodijeljena menadžeru - Simon Goyer | 26 (14/112) | 2021-02-07 | Propala momčad - Simon Goyer | 26 (23/112) | 2021-02-16 | Momčad dodijeljena menadžeru - HunterKiller77 | 26 (86/112) | 2021-04-20 | Propala momčad - HunterKiller77 | 27 (37/112) | 2021-06-22 | Momčad dodijeljena menadžeru - mauricehockey | 27 (60/112) | 2021-07-15 | Propala momčad - mauricehockey | 28 (42/112) | 2021-10-17 | Momčad dodijeljena menadžeru - Matthewlel | 28 (65/112) | 2021-11-09 | Propala momčad - Matthewlel | 28 (66/112) | 2021-11-10 | Momčad dodijeljena menadžeru - danjackpie | 28 (92/112) | 2021-12-06 | Propala momčad - danjackpie | 28 (92/112) | 2021-12-06 | Momčad dodijeljena menadžeru - SPENCER101 | 29 (67/112) | 2022-03-03 | Propala momčad - SPENCER101 | 29 (98/112) | 2022-04-03 | Momčad dodijeljena menadžeru - Cameron Carpenter | 29 (102/112) | 2022-04-07 | Propala momčad - Cameron Carpenter | 29 (108/112) | 2022-04-13 | Momčad dodijeljena menadžeru - roguespierre | 30 (48/112) | 2022-06-04 | Propala momčad - roguespierre | 30 (71/112) | 2022-06-27 | Momčad dodijeljena menadžeru - tylard13 |
Sezona | Ime momčadi | Rezultati |
35 | Sadders |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone I.1 lige. |
||
34 | Sadders |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone I.1 lige. |
||
33 | Sadders |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju I.1 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone I.1 lige. |
||
32 | Sadders |
Ispadanje u osmini finala Nacionalnog Kupa. |
Promocija u I.1 ligu. |
||
Pobjeda u promocijskoj utakmici za I.1 ligu. |
||
2 mjesto u doigravanju II.1 lige. |
||
3 mjesto u regularnom dijelu sezone II.1 lige. |
||
31 | Sadders |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
3 mjesto u doigravanju II.1 lige. |
||
2 mjesto u regularnom dijelu sezone II.1 lige. |
||
30 | Sadders |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
5 mjesto u doigravanju II.1 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone II.1 lige. |
||
29 | Bull Dog† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
Premješten u ligu II.1 od strane rukometnog saveza. |
||
10 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
28 | Red Blue Jays |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
27 | Vilain Pinguins† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
10 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
10 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
26 | Canadian Goon Squad† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
25 | Team noname 42540 |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
24 | Team noname 42540 |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
23 | Team noname 42540 |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
14 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
14 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
22 | Team noname 42540 |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
14 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
13 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |
||
21 | Team noname 42540 |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
13 mjesto u doigravanju II.2 lige. |
||
14 mjesto u regularnom dijelu sezone II.2 lige. |