Sezona | Datum | Događaj | 23 (43/112) | 2020-04-06 | Momčad dodijeljena menadžeru - lugo2000 | 23 (66/112) | 2020-04-29 | Propala momčad - lugo2000 | 24 (87/112) | 2020-09-09 | Momčad dodijeljena menadžeru - gigacri | 24 (110/112) | 2020-10-02 | Propala momčad - gigacri | 25 (8/112) | 2020-10-12 | Momčad dodijeljena menadžeru - pablito76 | 25 (31/112) | 2020-11-04 | Propala momčad - pablito76 | 26 (35/112) | 2021-02-28 | Momčad dodijeljena menadžeru - cbuba | 26 (58/112) | 2021-03-23 | Propala momčad - cbuba | 28 (41/112) | 2021-10-16 | Momčad dodijeljena menadžeru - astraco32 | 29 (82/112) | 2022-03-18 | Propala momčad - astraco32 |
Sezona | Ime momčadi | Rezultati |
35 | METOMATE† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
8 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
34 | METOMATE† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
8 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
33 | METOMATE† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
6 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
32 | METOMATE† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
8 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
31 | METOMATE† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
8 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
30 | METOMATE† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
29 | METOMATE† |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
7 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
5 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
28 | METOMATE |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
Promocija u II.3 ligu. |
||
1 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
4 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
27 | Dream fc† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
8 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
8 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
26 | Dream fc† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
25 | Rioñes HB† |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
24 | Mugiwaras Team |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
9 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
9 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
23 | Blue Devils 42612 † |
Ispadanje u 2. kolu Nacionalnog Kupa. |
11 mjesto u doigravanju III.3 lige. |
||
11 mjesto u regularnom dijelu sezone III.3 lige. |
||
22 | Team noname 42612 |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
Ispadanje u III.3 ligu. |
||
Izgubio u utakmici za ispadanje iz II.3 lige. |
||
13 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
13 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |
||
21 | Team noname 42612 |
Ispadanje u 1. kolu Nacionalnog Kupa. |
12 mjesto u doigravanju II.3 lige. |
||
12 mjesto u regularnom dijelu sezone II.3 lige. |