36 |
7 Days of Wood† |
14. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
13. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
35 |
7 Days of Wood† |
11. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
10. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
34 |
7 Days of Wood† |
5. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
8. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
33 |
7 Days of Wood† |
14. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
14. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
32 |
7 Days of Wood† |
7. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
5. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
31 |
7 Days of Wood† |
12. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
12. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
30 |
7 Days of Wood† |
10. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
29 |
7 Days of Wood† |
3. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
2. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
28 |
7 Days of Wood† |
5. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
3. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
27 |
7 Days of Wood† |
3. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
3. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
26 |
7 Days of Wood† |
5. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
6. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
25 |
7 Days of Wood† |
10. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
10. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
24 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
23 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
22 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
21 |
7 Days of Wood† |
8. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
8. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
20 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
19 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
18 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
17 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
16 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
15 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
14 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
13 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
12 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
11 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
10 |
7 Days of Wood† |
8. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
8. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
9 |
7 Days of Wood† |
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
8 |
7 Days of Wood |
11. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
10. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
7 |
de marate |
10. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
10. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
6 |
sos kwieksport† |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott.
|
Kiesett a III.1 Ligába.
|
A II.1 Ligában maradásért lejátszott osztályozó mérkőzésen vereséget szenvedett.
|
13. helyezett a rájátszásban a II.1. ligában
|
14. helyezett az alapszakaszban a II.1. ligában
|
5 |
Zwart Wit |
A kézilabda szövetség által a II.1 ligába helyezve.
|
4. helyezett a rájátszásban a III.3. ligában
|
6. helyezett az alapszakaszban a III.3. ligában
|
4 |
Bevo HC† |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott.
|
A kézilabda szövetség által a III.3 ligába helyezve.
|
11. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
13. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
3 |
HV Hanos |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott.
|
14. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
13. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
2 |
ghand girls |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott.
|
A kézilabda szövetség által a III.1 ligába helyezve.
|
10. helyezett a rájátszásban a III.5. ligában
|
12. helyezett az alapszakaszban a III.5. ligában
|
1 |
bojkee power |
12. helyezett a rájátszásban a III.5. ligában
|
9. helyezett az alapszakaszban a III.5. ligában
|