Szezon | Dátum | Esemény | 24 (37/112) | 2020-07-21 | Csapatot jelöltek ki egy menedzsernek - balázsistván | 24 (60/112) | 2020-08-13 | Csapat megszüntetve - balázsistván | 25 (86/112) | 2020-12-29 | Csapatot jelöltek ki egy menedzsernek - Habda Bence | 25 (109/112) | 2021-01-21 | Csapat megszüntetve - Habda Bence | 26 (32/112) | 2021-02-25 | Csapatot jelöltek ki egy menedzsernek - Kőhegyi | 26 (55/112) | 2021-03-20 | Csapat megszüntetve - Kőhegyi | 27 (60/112) | 2021-07-15 | Csapatot jelöltek ki egy menedzsernek - Pitránsi | 28 (42/112) | 2021-10-17 | Csapat megszüntetve - Pitránsi | 28 (68/112) | 2021-11-12 | Csapatot jelöltek ki egy menedzsernek - ÁdámJuhász | 28 (91/112) | 2021-12-05 | Csapat megszüntetve - ÁdámJuhász | 28 (91/112) | 2021-12-05 | Csapatot jelöltek ki egy menedzsernek - Gaben76 | 29 (85/112) | 2022-03-21 | Csapat megszüntetve - Gaben76 |
Szezon | Csapat név | Eredmények |
36 | Luzer FC† |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott. |
Kiesett a IV.3 Ligába. |
||
A III.3 Ligában maradásért lejátszott osztályozó mérkőzésen vereséget szenvedett. |
||
13. helyezett a rájátszásban a III.3. ligában |
||
13. helyezett az alapszakaszban a III.3. ligában |
||
35 | Luzer FC† |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott. |
11. helyezett a rájátszásban a III.3. ligában |
||
12. helyezett az alapszakaszban a III.3. ligában |
||
34 | Luzer FC† |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott. |
10. helyezett a rájátszásban a III.3. ligában |
||
10. helyezett az alapszakaszban a III.3. ligában |
||
33 | Luzer FC† |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott. |
8. helyezett a rájátszásban a III.3. ligában |
||
8. helyezett az alapszakaszban a III.3. ligában |
||
32 | Luzer FC† |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott. |
6. helyezett a rájátszásban a III.3. ligában |
||
4. helyezett az alapszakaszban a III.3. ligában |
||
31 | Luzer FC† |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott. |
6. helyezett a rájátszásban a III.3. ligában |
||
7. helyezett az alapszakaszban a III.3. ligában |
||
30 | Luzer FC† |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott. |
Feljutott a III.3 Ligába. |
||
1. helyezett a rájátszásban a IV.3. ligában |
||
1. helyezett az alapszakaszban a IV.3. ligában |
||
29 | Luzer FC† |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott. |
3. helyezett a rájátszásban a IV.3. ligában |
||
5. helyezett az alapszakaszban a IV.3. ligában |
||
28 | Luzer FC |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott. |
7. helyezett a rájátszásban a IV.3. ligában |
||
5. helyezett az alapszakaszban a IV.3. ligában |
||
27 | Duo-Cor Team |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott. |
6. helyezett a rájátszásban a IV.3. ligában |
||
6. helyezett az alapszakaszban a IV.3. ligában |
||
26 | Kőhegyi† |
A Nemzeti Kupa 1. fordulójáig jutott. |
11. helyezett a rájátszásban a IV.3. ligában |
||
11. helyezett az alapszakaszban a IV.3. ligában |
||
25 | Nagykanizsai Tungsram SE |
A Nemzeti Kupa 1. fordulójáig jutott. |
10. helyezett a rájátszásban a IV.3. ligában |
||
11. helyezett az alapszakaszban a IV.3. ligában |
||
24 | Telekom Veszprém 43218 † |
A Nemzeti Kupa 1. fordulójáig jutott. |
12. helyezett a rájátszásban a IV.3. ligában |
||
13. helyezett az alapszakaszban a IV.3. ligában |
||
23 | Team noname 43218 |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott. |
Kiesett a IV.3 Ligába. |
||
14. helyezett a rájátszásban a III.3. ligában |
||
13. helyezett az alapszakaszban a III.3. ligában |