Sezonas | Data | Įvykis | 3 (40/112) | 2014-02-14 | Komanda gavo naują valdytoją - 6891peto | 3 (63/112) | 2014-03-09 | Komanda bankrutavo - 6891peto | 3 (65/112) | 2014-03-11 | Komanda gavo naują valdytoją - ZavodnyIgor | 3 (89/112) | 2014-04-04 | Komanda bankrutavo - ZavodnyIgor | 3 (91/112) | 2014-04-06 | Komanda gavo naują valdytoją - Riško Fabian Messi | 4 (2/112) | 2014-04-29 | Komanda bankrutavo - Riško Fabian Messi | 4 (4/112) | 2014-05-01 | Komanda gavo naują valdytoją - kifoza11 | 4 (46/112) | 2014-06-12 | Komanda bankrutavo - kifoza11 | 4 (46/112) | 2014-06-12 | Komanda gavo naują valdytoją - James Derks II | 5 (54/112) | 2014-10-10 | Komanda bankrutavo - James Derks II | 5 (56/112) | 2014-10-12 | Komanda gavo naują valdytoją - pavol123321 | 6 (5/112) | 2014-12-12 | Komanda bankrutavo - pavol123321 | 6 (5/112) | 2014-12-12 | Komanda gavo naują valdytoją - anickaoo | 6 (28/112) | 2015-01-04 | Komanda bankrutavo - anickaoo | 6 (28/112) | 2015-01-04 | Komanda gavo naują valdytoją - Samčo 7 | 6 (51/112) | 2015-01-27 | Komanda bankrutavo - Samčo 7 | 6 (51/112) | 2015-01-27 | Komanda gavo naują valdytoją - MortAme | 13 (4/112) | 2017-02-02 | Komanda bankrutavo - MortAme |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
13 | HC Marna Snaha† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
11 vieta IV.5 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
12 vieta IV.5 lygos reguliariajame sezone. |
||
12 | HC Marna Snaha |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lygą IV.5 rankinio asociacijos. |
||
5 vieta V.6 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta V.6 lygos reguliariajame sezone. |
||
11 | HC Marna Snaha |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta V.6 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta V.6 lygos reguliariajame sezone. |
||
10 | HC Marna Snaha |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
5 vieta V.6 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta V.6 lygos reguliariajame sezone. |
||
9 | HC Marna Snaha |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lygą V.6 rankinio asociacijos. |
||
4 vieta V.34 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta V.34 lygos reguliariajame sezone. |
||
8 | HC Marna Snaha |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta V.34 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
10 vieta V.34 lygos reguliariajame sezone. |
||
7 | HC Marna Snaha |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lygą V.34 rankinio asociacijos. |
||
6 vieta V.49 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta V.49 lygos reguliariajame sezone. |
||
6 | HC Marna Snaha |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta V.49 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
10 vieta V.49 lygos reguliariajame sezone. |
||
5 | MŠK Liptovský Mikuláš |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta V.49 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
10 vieta V.49 lygos reguliariajame sezone. |
||
4 | HC Munetopia |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta V.49 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
11 vieta V.49 lygos reguliariajame sezone. |
||
3 | Slovansko |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lygą V.49 rankinio asociacijos. |
||
7 vieta VI.12 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
7 vieta VI.12 lygos reguliariajame sezone. |