Sezonas | Data | Įvykis | 13 (15/112) | 2017-02-13 | Komanda gavo naują valdytoją - Dimitar155 | 13 (63/112) | 2017-04-02 | Komanda bankrutavo - Dimitar155 | 13 (96/112) | 2017-05-05 | Komanda gavo naują valdytoją - mariqsk | 14 (7/112) | 2017-05-28 | Komanda bankrutavo - mariqsk | 14 (9/112) | 2017-05-30 | Komanda gavo naują valdytoją - dani005 | 14 (32/112) | 2017-06-22 | Komanda bankrutavo - dani005 | 14 (52/112) | 2017-07-12 | Komanda gavo naują valdytoją - Lidiq3 | 14 (75/112) | 2017-08-04 | Komanda bankrutavo - Lidiq3 | 15 (19/112) | 2017-09-29 | Komanda gavo naują valdytoją - Anton Anton Pashev | 15 (42/112) | 2017-10-22 | Komanda bankrutavo - Anton Anton Pashev | 15 (57/112) | 2017-11-06 | Komanda gavo naują valdytoją - Xristosko | 16 (39/112) | 2018-02-08 | Komanda bankrutavo - Xristosko | 17 (38/112) | 2018-05-30 | Komanda gavo naują valdytoją - momceto | 17 (87/112) | 2018-07-18 | Komanda bankrutavo - momceto | 17 (91/112) | 2018-07-22 | Komanda gavo naują valdytoją - Anton Anton Pashev | 18 (2/112) | 2018-08-14 | Komanda bankrutavo - Anton Anton Pashev | 18 (13/112) | 2018-08-25 | Komanda gavo naują valdytoją - Master 45454 | 18 (36/112) | 2018-09-17 | Komanda bankrutavo - Master 45454 | 18 (95/112) | 2018-11-15 | Komanda gavo naują valdytoją - hempitata |
Sezonas | Komandos pavadinimas | Rezultatai |
35 | hemputite |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
Pralaimėjo pereinamąsias rungtynes į I.1 lygą. |
||
2 vieta II.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta II.1 lygos reguliariajame sezone. |
||
34 | hemputite |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės aštuntfinalyje. |
Iškritimas į II.1 lygą. |
||
14 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
11 vieta I.1 lygos reguliariajame sezone. |
||
33 | hemputite |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Pakilimas į I.1 lygą. |
||
1 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
2 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone. |
||
32 | hemputite |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
3 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone. |
||
31 | hemputite |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
3 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone. |
||
30 | hemputite |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone. |
||
29 | hemputite |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
5 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone. |
||
28 | hemputite |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
5 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
5 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone. |
||
27 | hemputite |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone. |
||
26 | hemputite |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
8 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone. |
||
25 | hemputite |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
9 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone. |
||
24 | hemputite |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
9 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
9 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone. |
||
23 | hemputite |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
10 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
10 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone. |
||
22 | hemputite |
Taurių Laimėtojų' Taurės dalyvis. |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
||
5 vieta II.2 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta II.2 lygos reguliariajame sezone. |
||
21 | hemputite |
Eliminuotas Nacionalinės Taurės ketvirtfinalyje. |
Iškritimas į II.2 lygą. |
||
13 vieta I.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
13 vieta I.1 lygos reguliariajame sezone. |
||
20 | hemputite |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
Pakilimas į I.1 lygą. |
||
1 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
1 vieta II.3 lygos reguliariajame sezone. |
||
19 | hemputite |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
4 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta II.3 lygos reguliariajame sezone. |
||
18 | ATLETICO MADRIT 1920† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
12 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
13 vieta II.3 lygos reguliariajame sezone. |
||
17 | beroe |
Perkeltas į lygą II.3 rankinio asociacijos. |
7 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
4 vieta III.1 lygos reguliariajame sezone. |
||
16 | Adamand† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
6 vieta III.1 lygos reguliariajame sezone. |
||
15 | Adamand |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
6 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta III.1 lygos reguliariajame sezone. |
||
14 | Kristiqno ronaldo† |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape. |
7 vieta III.1 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
8 vieta III.1 lygos reguliariajame sezone. |
||
13 | Bulgarian Hadball team† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Perkeltas į lygą III.1 rankinio asociacijos. |
||
11 vieta III.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
12 vieta III.3 lygos reguliariajame sezone. |
||
12 | Team noname 37607 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape. |
Iškritimas į III.3 lygą. |
||
14 vieta II.3 lygos atkrintamosiose varžybose. |
||
14 vieta II.3 lygos reguliariajame sezone. |