Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1197 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Pasaules Čempionāti

371 094 196
Sezona: Kategorija: Turnīra kārta:

Grupa 1

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts Laiks
2020-03-28 Ukraina Ukraina Venecuēla Venecuēla 29:26 19:30
2020-03-28 Spānija Spānija Lielbritānija Lielbritānija 25:24 20:30
2020-04-04 Venecuēla Venecuēla Spānija Spānija 24:25 23:30
2020-04-04 Bulgārija Bulgārija Ukraina Ukraina 28:26 19:30
2020-04-11 Spānija Spānija Bulgārija Bulgārija 23:32 20:30
2020-04-11 Lielbritānija Lielbritānija Venecuēla Venecuēla 34:15 20:30
2020-04-18 Bulgārija Bulgārija Lielbritānija Lielbritānija 28:24 19:30
2020-04-18 Ukraina Ukraina Spānija Spānija 29:24 19:30
2020-04-25 Lielbritānija Lielbritānija Ukraina Ukraina 24:31 20:30
2020-04-25 Venecuēla Venecuēla Bulgārija Bulgārija 25:23 23:30
2020-05-02 Venecuēla Venecuēla Ukraina Ukraina 20:30 23:30
2020-05-02 Lielbritānija Lielbritānija Spānija Spānija 21:30 20:30
2020-05-09 Spānija Spānija Venecuēla Venecuēla 30:21 20:30
2020-05-09 Ukraina Ukraina Bulgārija Bulgārija 31:30 19:30
2020-05-16 Bulgārija Bulgārija Spānija Spānija 28:27 19:30
2020-05-16 Venecuēla Venecuēla Lielbritānija Lielbritānija 21:25 23:30
2020-05-23 Lielbritānija Lielbritānija Bulgārija Bulgārija 24:26 20:30
2020-05-23 Spānija Spānija Ukraina Ukraina 23:29 20:30
2020-05-30 Ukraina Ukraina Lielbritānija Lielbritānija 30:24 19:30
2020-05-30 Bulgārija Bulgārija Venecuēla Venecuēla 25:19 19:30

Grupa 2

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts Laiks
2020-03-28 Rumānija Rumānija Ķīna Ķīna 38:27 19:30
2020-03-28 Portugāle Portugāle Kanāda Kanāda 27:32 20:30
2020-04-04 Ķīna Ķīna Portugāle Portugāle 29:35 13:30
2020-04-04 Horvātija Horvātija Rumānija Rumānija 38:28 19:30
2020-04-11 Portugāle Portugāle Horvātija Horvātija 29:33 20:30
2020-04-11 Kanāda Kanāda Ķīna Ķīna 27:21 23:30
2020-04-18 Horvātija Horvātija Kanāda Kanāda 33:31 19:30
2020-04-18 Rumānija Rumānija Portugāle Portugāle 31:28 19:30
2020-04-25 Kanāda Kanāda Rumānija Rumānija 26:23 23:30
2020-04-25 Ķīna Ķīna Horvātija Horvātija 20:33 13:30
2020-05-02 Ķīna Ķīna Rumānija Rumānija 18:37 13:30
2020-05-02 Kanāda Kanāda Portugāle Portugāle 25:29 23:30
2020-05-09 Portugāle Portugāle Ķīna Ķīna 38:26 20:30
2020-05-09 Rumānija Rumānija Horvātija Horvātija 26:33 19:30
2020-05-16 Horvātija Horvātija Portugāle Portugāle 30:22 19:30
2020-05-16 Ķīna Ķīna Kanāda Kanāda 22:25 13:30
2020-05-23 Kanāda Kanāda Horvātija Horvātija 20:32 23:30
2020-05-23 Portugāle Portugāle Rumānija Rumānija 25:32 20:30
2020-05-30 Rumānija Rumānija Kanāda Kanāda 34:24 19:30
2020-05-30 Horvātija Horvātija Ķīna Ķīna 40:19 19:30

Grupa 3

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts Laiks
2020-03-28 Brazīlija Brazīlija Norvēģija Norvēģija 35:25 23:30
2020-03-28 Dānija Dānija Francija Francija 34:30 20:30
2020-04-04 Norvēģija Norvēģija Dānija Dānija 29:30 20:30
2020-04-04 Slovākija Slovākija Brazīlija Brazīlija 33:23 19:30
2020-04-11 Dānija Dānija Slovākija Slovākija 19:27 20:30
2020-04-11 Francija Francija Norvēģija Norvēģija 28:16 20:30
2020-04-18 Slovākija Slovākija Francija Francija 28:27 19:30
2020-04-18 Brazīlija Brazīlija Dānija Dānija 26:34 23:30
2020-04-25 Francija Francija Brazīlija Brazīlija 24:28 20:30
2020-04-25 Norvēģija Norvēģija Slovākija Slovākija 14:27 20:30
2020-05-02 Norvēģija Norvēģija Brazīlija Brazīlija 16:32 20:30
2020-05-02 Francija Francija Dānija Dānija 29:19 20:30
2020-05-09 Dānija Dānija Norvēģija Norvēģija 37:22 20:30
2020-05-09 Brazīlija Brazīlija Slovākija Slovākija 24:25 23:30
2020-05-16 Slovākija Slovākija Dānija Dānija 31:28 19:30
2020-05-16 Norvēģija Norvēģija Francija Francija 27:35 20:30
2020-05-23 Francija Francija Slovākija Slovākija 29:28 20:30
2020-05-23 Dānija Dānija Brazīlija Brazīlija 25:24 20:30
2020-05-30 Brazīlija Brazīlija Francija Francija 33:30 23:30
2020-05-30 Slovākija Slovākija Norvēģija Norvēģija 33:20 19:30

Grupa 4

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts Laiks
2020-03-28 Šveice Šveice Lietuva Lietuva 34:21 20:30
2020-03-28 Amerikas Savienotās Valstis Amerikas Savienotās Beļģija Beļģija 30:28 23:30
2020-04-04 Lietuva Lietuva Amerikas Savienotās Valstis Amerikas Savienotās 32:30 19:30
2020-04-04 Polija Polija Šveice Šveice 33:25 19:30
2020-04-11 Amerikas Savienotās Valstis Amerikas Savienotās Polija Polija 20:29 23:30
2020-04-11 Beļģija Beļģija Lietuva Lietuva 37:24 20:30
2020-04-18 Polija Polija Beļģija Beļģija 26:27 19:30
2020-04-18 Šveice Šveice Amerikas Savienotās Valstis Amerikas Savienotās 34:24 20:30
2020-04-25 Beļģija Beļģija Šveice Šveice 31:25 20:30
2020-04-25 Lietuva Lietuva Polija Polija 23:33 19:30
2020-05-02 Lietuva Lietuva Šveice Šveice 25:33 19:30
2020-05-02 Beļģija Beļģija Amerikas Savienotās Valstis Amerikas Savienotās 27:24 20:30
2020-05-09 Amerikas Savienotās Valstis Amerikas Savienotās Lietuva Lietuva 30:13 23:30
2020-05-09 Šveice Šveice Polija Polija 26:31 20:30
2020-05-16 Polija Polija Amerikas Savienotās Valstis Amerikas Savienotās 36:23 19:30
2020-05-16 Lietuva Lietuva Beļģija Beļģija 26:38 19:30
2020-05-23 Beļģija Beļģija Polija Polija 14:31 20:30
2020-05-23 Amerikas Savienotās Valstis Amerikas Savienotās Šveice Šveice 27:35 23:30
2020-05-30 Šveice Šveice Beļģija Beļģija 35:23 20:30
2020-05-30 Polija Polija Lietuva Lietuva 28:28 19:30

Grupa 5

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts Laiks
2020-03-28 Somija Somija Zviedrija Zviedrija 26:19 19:30
2020-03-28 Serbija Serbija Grieķija Grieķija 27:31 19:30
2020-04-04 Zviedrija Zviedrija Serbija Serbija 26:24 20:30
2020-04-04 Čehija Čehija Somija Somija 29:20 20:30
2020-04-11 Serbija Serbija Čehija Čehija 37:23 19:30
2020-04-11 Grieķija Grieķija Zviedrija Zviedrija 20:22 19:30
2020-04-18 Čehija Čehija Grieķija Grieķija 31:19 20:30
2020-04-18 Somija Somija Serbija Serbija 32:33 19:30
2020-04-25 Grieķija Grieķija Somija Somija 30:26 19:30
2020-04-25 Zviedrija Zviedrija Čehija Čehija 34:26 20:30
2020-05-02 Zviedrija Zviedrija Somija Somija 24:34 20:30
2020-05-02 Grieķija Grieķija Serbija Serbija 23:31 19:30
2020-05-09 Serbija Serbija Zviedrija Zviedrija 26:26 19:30
2020-05-09 Somija Somija Čehija Čehija 23:31 19:30
2020-05-16 Čehija Čehija Serbija Serbija 30:17 20:30
2020-05-16 Zviedrija Zviedrija Grieķija Grieķija 27:29 20:30
2020-05-23 Grieķija Grieķija Čehija Čehija 23:33 19:30
2020-05-23 Serbija Serbija Somija Somija 25:31 19:30
2020-05-30 Somija Somija Grieķija Grieķija 35:27 19:30
2020-05-30 Čehija Čehija Zviedrija Zviedrija 36:24 20:30

Grupa 6

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts Laiks
2020-03-28 Krievija Krievija Turcija Turcija 31:23 19:30
2020-03-28 Itālija Itālija Nīderlande Nīderlande 31:25 19:30
2020-04-04 Turcija Turcija Itālija Itālija 23:35 19:30
2020-04-04 Latvija Latvija Krievija Krievija 32:25 19:30
2020-04-11 Itālija Itālija Latvija Latvija 26:30 19:30
2020-04-11 Nīderlande Nīderlande Turcija Turcija 23:24 20:30
2020-04-18 Latvija Latvija Nīderlande Nīderlande 29:21 19:30
2020-04-18 Krievija Krievija Itālija Itālija 26:24 19:30
2020-04-25 Nīderlande Nīderlande Krievija Krievija 22:28 20:30
2020-04-25 Turcija Turcija Latvija Latvija 24:35 19:30
2020-05-02 Turcija Turcija Krievija Krievija 23:34 19:30
2020-05-02 Nīderlande Nīderlande Itālija Itālija 24:25 20:30
2020-05-09 Itālija Itālija Turcija Turcija 31:23 19:30
2020-05-09 Krievija Krievija Latvija Latvija 23:25 19:30
2020-05-16 Latvija Latvija Itālija Itālija 34:21 19:30
2020-05-16 Turcija Turcija Nīderlande Nīderlande 21:28 19:30
2020-05-23 Nīderlande Nīderlande Latvija Latvija 24:32 20:30
2020-05-23 Itālija Itālija Krievija Krievija 29:20 19:30
2020-05-30 Krievija Krievija Nīderlande Nīderlande 27:29 19:30
2020-05-30 Latvija Latvija Turcija Turcija 41:20 19:30

Grupa 7

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts Laiks
2020-03-28 Vācija Vācija Baltkrievija Baltkrievija 28:23 20:30
2020-03-28 Irāna Irāna Austrija Austrija 30:22 13:30
2020-04-04 Baltkrievija Baltkrievija Irāna Irāna 31:25 19:30
2020-04-04 Slovēnija Slovēnija Vācija Vācija 26:30 19:30
2020-04-11 Irāna Irāna Slovēnija Slovēnija 26:26 13:30
2020-04-11 Austrija Austrija Baltkrievija Baltkrievija 24:25 19:30
2020-04-18 Slovēnija Slovēnija Austrija Austrija 24:20 19:30
2020-04-18 Vācija Vācija Irāna Irāna 28:27 20:30
2020-04-25 Austrija Austrija Vācija Vācija 26:31 19:30
2020-04-25 Baltkrievija Baltkrievija Slovēnija Slovēnija 26:32 19:30
2020-05-02 Baltkrievija Baltkrievija Vācija Vācija 26:31 19:30
2020-05-02 Austrija Austrija Irāna Irāna 23:29 19:30
2020-05-09 Irāna Irāna Baltkrievija Baltkrievija 25:24 13:30
2020-05-09 Vācija Vācija Slovēnija Slovēnija 25:25 20:30
2020-05-16 Slovēnija Slovēnija Irāna Irāna 27:28 19:30
2020-05-16 Baltkrievija Baltkrievija Austrija Austrija 30:28 19:30
2020-05-23 Austrija Austrija Slovēnija Slovēnija 23:40 19:30
2020-05-23 Irāna Irāna Vācija Vācija 25:26 13:30
2020-05-30 Vācija Vācija Austrija Austrija 29:25 20:30
2020-05-30 Slovēnija Slovēnija Baltkrievija Baltkrievija 31:23 19:30

Grupa 8

Datums Mājinieku komanda Viesu komanda Rezultāts Laiks
2020-03-28 Bosnija un Hercogovina Bosnija un Hercogovi Čīle Čīle 39:25 19:30
2020-03-28 Argentīna Argentīna Igaunija Igaunija 34:24 23:30
2020-04-04 Čīle Čīle Argentīna Argentīna 25:26 23:30
2020-04-04 Ungārija Ungārija Bosnija un Hercogovina Bosnija un Hercogovi 40:26 19:30
2020-04-11 Argentīna Argentīna Ungārija Ungārija 28:29 23:30
2020-04-11 Igaunija Igaunija Čīle Čīle 36:21 19:30
2020-04-18 Ungārija Ungārija Igaunija Igaunija 26:24 19:30
2020-04-18 Bosnija un Hercogovina Bosnija un Hercogovi Argentīna Argentīna 26:27 19:30
2020-04-25 Igaunija Igaunija Bosnija un Hercogovina Bosnija un Hercogovi 27:24 19:30
2020-04-25 Čīle Čīle Ungārija Ungārija 29:39 23:30
2020-05-02 Čīle Čīle Bosnija un Hercogovina Bosnija un Hercogovi 25:30 23:30
2020-05-02 Igaunija Igaunija Argentīna Argentīna 28:28 19:30
2020-05-09 Argentīna Argentīna Čīle Čīle 45:22 23:30
2020-05-09 Bosnija un Hercogovina Bosnija un Hercogovi Ungārija Ungārija 30:34 19:30
2020-05-16 Ungārija Ungārija Argentīna Argentīna 32:24 19:30
2020-05-16 Čīle Čīle Igaunija Igaunija 28:27 23:30
2020-05-23 Igaunija Igaunija Ungārija Ungārija 26:31 19:30
2020-05-23 Argentīna Argentīna Bosnija un Hercogovina Bosnija un Hercogovi 23:28 23:30
2020-05-30 Bosnija un Hercogovina Bosnija un Hercogovi Igaunija Igaunija 23:20 19:30
2020-05-30 Ungārija Ungārija Čīle Čīle 42:20 19:30