36 |
TN Yees |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 10 во плејофот од лигата III.7.
|
Рангиран 11 во регуларниот дел од сезоната на лигата III.7.
|
35 |
TN Yees |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 11 во плејофот од лигата III.7.
|
Рангиран 11 во регуларниот дел од сезоната на лигата III.7.
|
34 |
TN Yees |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Промоција во лига III.7.
|
Рангиран 1 во плејофот од лигата IV.7.
|
Рангиран 2 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.7.
|
33 |
TN Yees |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 4 во плејофот од лигата IV.7.
|
Рангиран 3 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.7.
|
32 |
TN Yees |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 4 во плејофот од лигата IV.7.
|
Рангиран 4 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.7.
|
31 |
TN Yees |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 4 во плејофот од лигата IV.7.
|
Рангиран 3 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.7.
|
30 |
TN Yees |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 3 во плејофот од лигата IV.7.
|
Рангиран 3 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.7.
|
29 |
TN Yees |
Елиминиран во 3 круг од Националниот куп.
|
Префрчени во лига IV.7 од страна на ракометната федерација.
|
Поразен во колото за промоција во лигата III.6.
|
Рангиран 2 во плејофот од лигата IV.24.
|
Рангиран 2 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.24.
|
28 |
TN Yees |
Елиминиран во 3 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 3 во плејофот од лигата IV.24.
|
Рангиран 2 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.24.
|
27 |
TN Yees |
Елиминиран во 3 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 4 во плејофот од лигата IV.24.
|
Рангиран 4 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.24.
|
26 |
TN Yees |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 5 во плејофот од лигата IV.24.
|
Рангиран 5 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.24.
|
25 |
TN Yees |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 11 во плејофот од лигата IV.24.
|
Рангиран 10 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.24.
|
24 |
Rebels Bratislava† |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 12 во плејофот од лигата IV.24.
|
Рангиран 13 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.24.
|
23 |
Lubovna boys† |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 10 во плејофот од лигата IV.24.
|
Рангиран 11 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.24.
|
22 |
Lubovna boys† |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 11 во плејофот од лигата IV.24.
|
Рангиран 10 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.24.
|
21 |
Dreváci 41760 † |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 11 во плејофот од лигата IV.24.
|
Рангиран 11 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.24.
|
20 |
Dreváci 41760 † |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 12 во плејофот од лигата IV.24.
|
Рангиран 12 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.24.
|
19 |
Dreváci |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 9 во плејофот од лигата IV.24.
|
Рангиран 10 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.24.
|
18 |
Tlmace BEARS |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп.
|
Рангиран 9 во плејофот од лигата IV.24.
|
Рангиран 13 во регуларниот дел од сезоната на лигата IV.24.
|