Сезона | Дата | Настан | 28 (55/112) | 2021-10-30 | Тимот беше доделен на менаџер - hankyvik | 28 (85/112) | 2021-11-29 | Тимот е повлечен - hankyvik | 28 (110/112) | 2021-12-24 | Тимот беше доделен на менаџер - polikof | 29 (85/112) | 2022-03-21 | Тимот е повлечен - polikof | 30 (43/112) | 2022-05-30 | Тимот беше доделен на менаџер - RotmirovDenis | 30 (106/112) | 2022-08-01 | Тимот е повлечен - RotmirovDenis | 30 (107/112) | 2022-08-02 | Тимот беше доделен на менаџер - DenisRDA | 31 (19/112) | 2022-08-26 | Тимот е повлечен - DenisRDA | 32 (35/112) | 2023-01-01 | Тимот беше доделен на менаџер - Potty929 | 32 (61/112) | 2023-01-27 | Тимот е повлечен - Potty929 | 33 (29/112) | 2023-04-17 | Тимот беше доделен на менаџер - RotmirovDenis | 33 (84/112) | 2023-06-11 | Тимот е повлечен - RotmirovDenis | 33 (87/112) | 2023-06-14 | Тимот беше доделен на менаџер - RotmirovDenis | 34 (48/112) | 2023-08-26 | Тимот е повлечен - RotmirovDenis | 34 (51/112) | 2023-08-29 | Тимот беше доделен на менаџер - RotmirovDenis | 35 (33/112) | 2023-12-01 | Тимот е повлечен - RotmirovDenis |
Сезона | Име на тимот | Резултати |
36 | LSCIVA 43594 † |
Елиминиран во круг на последните 16 од Националниот Куп. |
Победa во рундата за опстанок во Лигата I.1. |
||
Рангиран 12 во плејофот од лигата I.1. |
||
Рангиран 12 во регуларниот дел од сезоната на лигата I.1. |
||
35 | LSCIVA 43594 † |
Елиминиран во четвртфиналето од Националниот Куп. |
Рангиран 7 во плејофот од лигата I.1. |
||
Рангиран 7 во регуларниот дел од сезоната на лигата I.1. |
||
34 | LSCIVA |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп. |
Промоција во лига I.1. |
||
Победи во колото за промоција во лигата I.1. |
||
Рангиран 2 во плејофот од лигата II.2. |
||
Рангиран 2 во регуларниот дел од сезоната на лигата II.2. |
||
33 | LSCIVA |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп. |
Рангиран 4 во плејофот од лигата II.2. |
||
Рангиран 1 во регуларниот дел од сезоната на лигата II.2. |
||
32 | Vitebsk† |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп. |
Испаѓање во лигата II.2. |
||
Рангиран 13 во плејофот од лигата I.1. |
||
Рангиран 14 во регуларниот дел од сезоната на лигата I.1. |
||
31 | LSCIVA-2D† |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп. |
Рангиран 12 во плејофот од лигата I.1. |
||
Рангиран 12 во регуларниот дел од сезоната на лигата I.1. |
||
30 | LSCIVA |
Елиминиран во 2 круг од Националниот куп. |
Промоција во лига I.1. |
||
Рангиран 1 во плејофот од лигата II.1. |
||
Рангиран 8 во регуларниот дел од сезоната на лигата II.1. |
||
29 | HC Rukh† |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп. |
Рангиран 8 во плејофот од лигата II.1. |
||
Рангиран 7 во регуларниот дел од сезоната на лигата II.1. |
||
28 | HC Minsk† |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп. |
Рангиран 10 во плејофот од лигата II.1. |
||
Рангиран 10 во регуларниот дел од сезоната на лигата II.1. |
||
27 | Team noname 43594 |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп. |
Рангиран 14 во плејофот од лигата II.1. |
||
Рангиран 14 во регуларниот дел од сезоната на лигата II.1. |
||
26 | Team noname 43594 |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп. |
Рангиран 13 во плејофот од лигата II.1. |
||
Рангиран 14 во регуларниот дел од сезоната на лигата II.1. |
||
25 | Team noname 43594 |
Елиминиран во 1 круг од Националниот куп. |
Испаѓање во лигата II.1. |
||
Рангиран 14 во плејофот од лигата I.1. |
||
Рангиран 14 во регуларниот дел од сезоната на лигата I.1. |