Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1191 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

 Levisticum

ID: 15427
Украина I.1 (Позиција 9)
418 639 068
Лого на тимот
Клубско знаменце
Клубот дава знаменце на сите противници
Генерален спонзор
Јачина на тимот
Голман 296
Одбрана 178
Напад 170
Шутирање 207
Вкупно 213

2491

396.48

19/15

2

Pеклами


Levisticum
Тимски ИД 15427
Име на менаџерот KurkaEvgen
Држава Украина Украина
Регион Chernivtsi
Воспоставен 2013-05-27 (Сезона 1)
Лига Украина I.1 (Позиција 9)
Име на арената Small station (20000)
Вебстрана на тимот ---


Неодамна собрани знаменца

Најнови соопштенија за јавноста
Нема настани во јавноста...
Дрес на тимот
Голмански дрес


Медиумски спонзор
Акција