Sezon | Data | Eveniment | 23 (37/112) | 2020-03-31 | Echipa a fost însărcinată unui manager - skola6 | 23 (60/112) | 2020-04-23 | Echipă închisă - skola6 | 25 (82/112) | 2020-12-25 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Ffas | 25 (105/112) | 2021-01-17 | Echipă închisă - Ffas | 26 (50/112) | 2021-03-15 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Kezo8 | 26 (73/112) | 2021-04-07 | Echipă închisă - Kezo8 | 28 (107/112) | 2021-12-21 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Blaz22 | 29 (12/112) | 2022-01-07 | Echipă închisă - Blaz22 | 30 (91/112) | 2022-07-17 | Echipa a fost însărcinată unui manager - kikiled7 | 31 (2/112) | 2022-08-09 | Echipă închisă - kikiled7 | 31 (3/112) | 2022-08-10 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Lord Gugan |
Sezon | Numele echipei | Rezultate |
36 | Rk Kiseli krastavci |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 6 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
35 | Rk Kiseli krastavci |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 7 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 7 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
34 | Rk Kiseli krastavci |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 8 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
33 | Rk Kiseli krastavci |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 9 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
32 | Rk Kiseli krastavci |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 7 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 8 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
31 | Rk Kiseli krastavci |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 13 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 13 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
30 | RK Dinamo Badljevina |
Promovare în liga II.1. |
Locul 1 în playoff-ul ligii III.1. |
||
Locul 3 în sezonul regulat al ligii III.1. |
||
29 | Paprenjak 41933 † |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Mutată în liga III.1 de către asociația de handbal. |
||
Locul 14 în playoff-ul ligii II.3. |
||
Locul 14 în sezonul regulat al ligii II.3. |
||
28 | RK NEXE 41933 † |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Mutată în liga II.3 de către asociația de handbal. |
||
Locul 12 în playoff-ul ligii III.3. |
||
Locul 12 în sezonul regulat al ligii III.3. |
||
27 | RK NEXE 41933 † |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 14 în playoff-ul ligii III.3. |
||
Locul 13 în sezonul regulat al ligii III.3. |
||
26 | RK NEXE 41933 † |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 13 în playoff-ul ligii III.3. |
||
Locul 12 în sezonul regulat al ligii III.3. |
||
25 | RK Dinamo Zagreb |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 12 în playoff-ul ligii III.3. |
||
Locul 11 în sezonul regulat al ligii III.3. |
||
24 | Grk Varaždin 41933 † |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 14 în playoff-ul ligii III.3. |
||
Locul 14 în sezonul regulat al ligii III.3. |
||
23 | Grk Varaždin 41933 † |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 14 în playoff-ul ligii III.3. |
||
Locul 14 în sezonul regulat al ligii III.3. |
||
22 | Team noname 41933 |
Locul 13 în playoff-ul ligii III.3. |
Locul 12 în sezonul regulat al ligii III.3. |
||
21 | Team noname 41933 |
Locul 14 în playoff-ul ligii III.3. |
Locul 14 în sezonul regulat al ligii III.3. |
||
20 | Team noname 41933 |
Locul 14 în playoff-ul ligii III.3. |
Locul 13 în sezonul regulat al ligii III.3. |
||
19 | Team noname 41933 |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Mutată în liga III.3 de către asociația de handbal. |
||
Retrogradată în liga III.1. |
||
Locul 14 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 14 în sezonul regulat al ligii II.1. |