Sezon | Data | Eveniment | 21 (63/112) | 2019-09-15 | Echipa a fost însărcinată unui manager - RashidAjax | 21 (86/112) | 2019-10-08 | Echipă închisă - RashidAjax | 21 (104/112) | 2019-10-26 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Thomash136 | 22 (15/112) | 2019-11-18 | Echipă închisă - Thomash136 | 22 (30/112) | 2019-12-03 | Echipa a fost însărcinată unui manager - sekavari | 22 (73/112) | 2020-01-15 | Echipă închisă - sekavari | 22 (76/112) | 2020-01-18 | Echipa a fost însărcinată unui manager - koekebakker | 22 (94/112) | 2020-02-05 | Echipă închisă - koekebakker |
Sezon | Numele echipei | Rezultate |
36 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 6 în sezonul regulat al ligii II.2. |
||
35 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 4 în sezonul regulat al ligii II.2. |
||
34 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Mutată în liga II.2 de către asociația de handbal. |
||
A pierdut barajul pentru promovare în liga I.1. |
||
Locul 2 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 3 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
33 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 3 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 3 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
32 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 4 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
31 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 7 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
30 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 7 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
29 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 9 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
28 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 10 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
27 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 10 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
26 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 10 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
25 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 11 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
24 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 14 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 14 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
23 | Grymtosk† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 14 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 14 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
22 | Grymtosk |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 13 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 9 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
21 | AC United† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 11 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 11 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
20 | Team noname 42382 |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 13 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 14 în sezonul regulat al ligii II.1. |