Sezon | Data | Eveniment | 25 (3/112) | 2020-10-07 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Buxantos1 | 25 (69/112) | 2020-12-12 | Echipă închisă - Buxantos1 | 25 (101/112) | 2021-01-13 | Echipa a fost însărcinată unui manager - divoky | 26 (12/112) | 2021-02-05 | Echipă închisă - divoky | 26 (45/112) | 2021-03-10 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Janko09 | 26 (68/112) | 2021-04-02 | Echipă închisă - Janko09 | 29 (9/112) | 2022-01-04 | Echipa a fost însărcinată unui manager - tino258 |
Sezon | Numele echipei | Rezultate |
36 | ŠALEŇACII |
Eliminată în runda 3 a Cupei Naţionale. |
Locul 4 în sezonul regulat al ligii III.2. |
||
35 | ŠALEŇACII |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 5 în playoff-ul ligii III.2. |
||
Locul 6 în sezonul regulat al ligii III.2. |
||
34 | ŠALEŇACII |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Promovare în liga III.2. |
||
Locul 1 în playoff-ul ligii IV.2. |
||
Locul 1 în sezonul regulat al ligii IV.2. |
||
33 | ŠALEŇACII |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Retrogradată în liga IV.2. |
||
A pierdut în barajul pentru retrogradare din liga III.2. |
||
Locul 12 în playoff-ul ligii III.2. |
||
Locul 13 în sezonul regulat al ligii III.2. |
||
32 | ŠALEŇACII |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 7 în playoff-ul ligii III.2. |
||
Locul 7 în sezonul regulat al ligii III.2. |
||
31 | ŠALEŇACII |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Retrogradată în liga III.2. |
||
Locul 14 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 14 în sezonul regulat al ligii II.2. |
||
30 | ŠALEŇACII |
Eliminată în runda 3 a Cupei Naţionale. |
Promovare în liga II.2. |
||
A câştigat barajul pentru promovarea în liga II.2. |
||
Locul 2 în playoff-ul ligii III.2. |
||
Locul 3 în sezonul regulat al ligii III.2. |
||
29 | ŠALEŇACII |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Promovare în liga III.2. |
||
Locul 1 în playoff-ul ligii IV.11. |
||
Locul 2 în sezonul regulat al ligii IV.11. |
||
28 | ŠK Lesenice† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 11 în playoff-ul ligii IV.11. |
||
Locul 12 în sezonul regulat al ligii IV.11. |
||
27 | ŠK Lesenice† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 13 în playoff-ul ligii IV.11. |
||
Locul 12 în sezonul regulat al ligii IV.11. |
||
26 | ŠK Lesenice† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 14 în playoff-ul ligii IV.11. |
||
Locul 13 în sezonul regulat al ligii IV.11. |
||
25 | Berek Crows† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii IV.11. |
||
Locul 11 în sezonul regulat al ligii IV.11. |