Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1191 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Sporočila za javnost: V.27 (Slovaška)

383 815 220
Država: Liga:

Slovaška Mhák Martin A team† - Mhák Martin A team vs. FC Ambarilo - 41:22 (21:11)

Druhý tím ligy sa v tomto dueli stretol so súperom z opačnej strany tabuľky. Martin však súpera nepodcenil, nastúpil do zápasu v plnej zostave, dokonca aj s novou posilou s dorastu, ktorej sa v dnešnom zápase darilo. Na začiatku duelu však bolo všetko opačne - Mhák na konci piatej minúty prehrával už 0:5. Potom sa tímy bili o každý gól až do stavu 2:7. Od stavu 2:7 Martin pridal v útoku a hlavne v obrane a od tejto chvíle režíroval zápas. Najlepšie útočiaci tím ligy dokázal taktiež streliť 5 gólov v rade a vyrovnal stav stretnutie na 7:7. Potom tím FC Ambarilo dokázal streliť gól, ktorý ho poslal posledný krát do vedenia. Martinský útok sa rozstrieľal, najmä mladík z dorastu Čudrnák a stredná spojka Marčišin, ktorý vládne štatistikám ligy. Podobný obraz hry, ako od stavu 2:7 sme mohli vidieť do polčasu - Martin túto pasáž hry vyhral 18:4 a tak na konci polčasu svietilo na tabuli 21:11. Do druhého polčasu dal tréner domáceho mužstva tímu jasné pokyny - šetriť sa do ďalšieho zápasu. Mhák však naďalej ovládal zápas, nepustil súpera prakticky k ničomu. Koniec zápasu sa hral už v tréningovom tempe, hráči Martina bavili tribúny a ukázali im pár nacvičených signálov. Mhák Martin A team si tak udržal pozíciu favorita, keď zdolal súpera FC Ambrilo vysoko 41:22.

Vyjadrenie trénera FC Ambarilo - Do Martina sme pricestovali po body, aj napriek forme Martina. Úvodná 5- minútovka nám vyšla, ale potom sa nám prestalo dariť. Martinčania majú silný káder a keď sa rozbehli, bolo ich ťažké zastaviť. Z tímu môžem pochváliť len Miňa Malošíka, ktorý dokázal streliť 9 gólov. Naša obrana v tomto zápase za moc nestála, ale aspoň vieme, kde máme slabinu a na čom treba popracovať do ďalších zápasov. Chcel by som vyzdvihnúť aj martinských fanúšikov, ktorí vytvorili veľmi peknú atmosféru - ešte som to nikde nezažil.

Vyjadrenie trénera domáceho tímu - S našou hrou som veľmi spokojný, až prvých 5 minút. Odvtedy sme sa dostali do tempa, hrali sme našu hru a zaslúžene vyhrali. Chcem pochváliť najmä nového dorastenca Zdena Čudrnáka, ktorý hral prvý zápas za mužov a dokázal streliť 10 gólov a mal úspešnosť streľby 83%. Samozrejme nemôžem zabudnúť na Olivera Marčišina, ktorý ma fakt formu a vládne štatistikám ligy. Obrana bola veľmi dobrá, akurát som trochu nespokojný s výkonom brankára Petra Mizeru. Chytal dnes fakt mizerne, ked mal len 16 % úspešnosť zákrokov. Ale mohol sa oprieť o kvalitný útok a tak to dnes stačilo. Taktiež veľká vďaka naším fanúšikom, sú našim siedmim hráčom na palubovke. S takouto podporou sa hrá fakt veľmi dobre.


Edinstveni pogledi: 23
Ocena sporočila za javnost: Slabo - Običajen - Odlično
Ekipa Slovaška TJ Vlčkovce† se je odzvala na to sporočilo za javnost: Dojem
Ta možnost je del PRO paketa!      

Opcija za izdajo sporočila za javnost

Kot lastnik PRO paketa imate možnost izdaje izjave za javnost o klubskih dogodkih. Tu je mesto za objavo klubskih ambicij, komantarjev na preteklo tekmo, ali za izjavo pred pomembno tekmo. Izjave za javnost si lahko ogledajo in komentirajo ostali uporabniki, ki imajo tudi možnost komentiranja vaše izjave.