Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1324 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Pokal pokalnih zmagovalcev

161 276 134
Uradna PPM stran na Facebooku
Pritisnite Všeč mi je na naši Facebook strani in dostopajte do novic pred vsemi ostalimi.
Beležka
Ta možnost je del PRO paketa!

Naslednja tekma
Kysta Red Devils
Ligaška tekma
21.09.2021 19:00:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Strokovna ocena
Cena v kreditih: 10

  Skupina: Sezona:

Skupina 1

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Francija ALV Handball 2 2 0 0 4 67:47 +20
2 Finska Cccp Seppo 2 2 0 0 4 59:47 +12
3 Madžarska Dancin' With Wolfies 2 1 0 1 2 52:46 +6
4 Bolgarija spartak kilifarevo 3 0 1 2 1 70:88 -18
5 Nizozemska HV Plak Hoogeveen 3 0 1 2 1 61:81 -20

Skupina 2

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Madžarska Előre Fc 2 2 0 0 4 69:45 +24
2 Argentina horribles del condor 3 2 0 1 4 85:72 +13
3 Velika Britanija HAC Manchester 3 2 0 1 4 71:65 +6
4 Romunija loser HK 2 0 0 2 0 43:64 -21
5 Rusija Kot Vasiliy 2 0 0 2 0 39:61 -22

Skupina 3

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Poljska Hubi Pro Club 1990 2 2 0 0 4 75:29 +46
2 Ukrajina Angel 2 2 0 0 4 65:42 +23
3 Italija US Salve 3 1 0 2 2 85:78 +7
4 Švedska Spirit HC 3 1 0 2 2 68:85 -17
5 Francija HC HNH† 2 0 0 2 0 24:83 -59

Skupina 4

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Romunija saint elias thunder 2 2 0 0 4 67:33 +34
2 Brazilija Hulk Esporte Clube 2 2 0 0 4 56:46 +10
3 Srbija RK Pantelejci 2 1 0 1 2 54:42 +12
4 Argentina RC Handball Club 3 1 0 2 2 75:69 +6
5 Avstrija Kapfenberg White Angels† 3 0 0 3 0 38:100 -62

Skupina 5

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Ukrajina Karpaty 2 2 0 0 4 65:44 +21
2 Poljska sparta zabrze 2 2 0 0 4 57:44 +13
3 Italija Spettaculario H.C. 3 2 0 1 4 87:81 +6
4 Hrvaška RK OTPISANI 2 0 0 2 0 51:58 -7
5 Argentina Ferrocarril Midland 3 0 0 3 0 60:93 -33

Skupina 6

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Hrvaška frajeri 3 3 0 0 6 119:48 +71
2 Francija Tigres des Bois 2 2 0 0 4 56:40 +16
3 Iran Qom City 3 1 0 2 2 89:69 +20
4 Brazilija Copra PC 2 0 0 2 0 39:61 -22
5 Slovenija Demolition Group† 2 0 0 2 0 16:101 -85

Skupina 7

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Srbija Kovilj 2 2 0 0 4 76:39 +37
2 Švedska Start IF 3 2 0 1 4 92:69 +23
3 Slovaška Košicke krive hadzanare 2 1 0 1 2 60:44 +16
4 Švica HSG Guerelio's 2 1 0 1 2 49:53 -4
5 Bolgarija BG BHC 3 0 0 3 0 47:119 -72

Skupina 8

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Nemčija SG Narva Berlin 2 2 0 0 4 64:48 +16
2 Bosna in Hercegovina HCA Estradam Sarajevo 3 2 0 1 4 85:85 0
3 Češka HK Draví Orli Komotau 2 1 0 1 2 65:38 +27
4 Belgija HC Trapper 3 1 0 2 2 92:75 +17
5 Danska Stillinge Dream Team 2 0 0 2 0 25:85 -60

Skupina 9

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Madžarska Győri Budvarka 2 2 0 0 4 69:50 +19
2 Švica Cobras 2 2 0 0 4 65:53 +12
3 Španija The Lord of the Rings 2 1 0 1 2 49:52 -3
4 Portugalska Milheiroense Andebol 3 1 0 2 2 84:97 -13
5 Avstrija SC Klein St. Paul 3 0 0 3 0 70:85 -15

Skupina 10

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Hrvaška Frankopan 3 3 0 0 6 108:56 +52
2 Rusija Delfines de Etiopia 2 1 0 1 2 66:46 +20
3 Finska Giffen 2 1 0 1 2 60:50 +10
4 Poljska Dwie Lewe Rence 2 1 0 1 2 50:54 -4
5 Belorusija Gomsellmash† 3 0 0 3 0 46:124 -78

Skupina 11

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Estonija Aqape Handball 3 3 0 0 6 88:69 +19
2 Brazilija Cucuta HC 2 2 0 0 4 79:33 +46
3 Bosna in Hercegovina RK JALIJA Zenica 3 1 0 2 2 81:92 -11
4 Kanada Royal City Teslas 2 0 0 2 0 47:70 -23
5 Srbija RK Lazar Silni 2 0 0 2 0 34:65 -31

Skupina 12

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Bosna in Hercegovina Cerik 3 3 0 0 6 92:63 +29
2 Španija Capgrossos Mataró 2 1 0 1 2 59:47 +12
3 Češka TJ R-VT 2 1 0 1 2 44:57 -13
4 Grčija pinokio FC 3 1 0 2 2 74:90 -16
5 Kanada BC Jackrabbits 2 0 0 2 0 50:62 -12

Skupina 13

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Estonija Hullud Lehmad 3 3 0 0 6 99:73 +26
2 Češka HandballBigbossclubPraha 2 1 0 1 2 59:37 +22
3 Slovenija polzelski kralji 2 1 0 1 2 66:59 +7
4 Rusija GK Razdray 2 1 0 1 2 50:47 +3
5 Nizozemska HV Traag en Stram 3 0 0 3 0 48:106 -58

Skupina 14

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Slovaška SDH Salamandre KE 2 2 0 0 4 67:37 +30
2 Latvija HK STINGERSS 2 2 0 0 4 56:38 +18
3 Litva Granitas 3 2 0 1 4 78:76 +2
4 Danska Anal Fabeterne 2 0 0 2 0 46:59 -13
5 Portugalska Damamipa 3 0 0 3 0 56:93 -37

Skupina 15

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Nemčija TSV Nittenau 2 2 0 0 4 66:38 +28
2 Madžarska chibesz 2 2 0 0 4 64:39 +25
3 Danska FC Skibet 2 1 0 1 2 58:54 +4
4 Nizozemska Chelsea 11 3 1 0 2 2 72:83 -11
5 ZDA Pballas† 3 0 0 3 0 62:108 -46

Skupina 16

Poz Ekipa MP W D L Pts GF:GA GD
1 Latvija HK Zeps 2 2 0 0 4 73:38 +35
2 Slovaška JB Svit 2 2 0 0 4 53:40 +13
3 Španija Gijonudos 2 1 0 1 2 62:60 +2
4 Švedska No Mas 3 1 0 2 2 66:82 -16
5 Turčija RaDaMeNT 3 0 0 3 0 69:103 -34